Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 44 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 ақпанда № 22233 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
С. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Суада және интеграция министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрлігі
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2021 жылғы 16 ақпандағы
№ 44 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Мақта қолхатының нысанын (үлгісін) және сипаттамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 15-07/185 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8465 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2013 жылғы 26 қазандағы № 240 (28179) санында жарияланған).
2. "Аккредиттелген сынақ зертханаларына (орталықтарына) қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4-1/55 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11004 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 февраля 2021 года № 44. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 февраля 2021 года № 22233
Cноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 4 настоящего приказа.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по перечню согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего первого вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр сельского
хозяйства Республики Казахстан
С. Омаров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство торговли и интеграции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 16 февраля 2021 года № 44
Перечень утративших силу некоторых приказов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 апреля 2013 года № 15-07/185 "Об утверждении формы (образца) и описания хлопковой расписки" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8465, опубликован 26 октября 2013 года в газете "Казахстанская правда" № 302 (27576)).
2. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 января 2015 года № 4-1/55 "Об утверждении квалификационных требований к аккредитованным испытательным лабораториям (центрам)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11004, опубликован 24 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

3. "Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсету жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптарын және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 4-5/223 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11366 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. "Шитті мақтаның сапасына сараптама жүргізу және шитті мақтаның сапасы туралы куәлік беру қағидаларын, шитті мақтаның сапасы туралы куәлік нысанын (үлгісін) және мақта талшығының сапасы паспортының нысанын (үлгісін) бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 4-5/280 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12152 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. "Мақта қолхаттары бойынша міндеттемелердің орындалуына кепілдік беру қорларының кепілдіктерін алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 4-5/575 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12035 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
6. "Мақта қолхаттары бойынша міндеттемелердің орындалуына кепілдік беру қорларының міндеттемелерін өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 4-5/576 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12034 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
7. "Мақта нарығына мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 4-1/582 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11902 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
8. "Мақта өңдеу ұйымдарының мақта қолхаттары бойынша міндеттемелердің орындалуына кепілдік беру жүйесіне қатысу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 2 шілдедегі № 4-5/603 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12093 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
9. "Мақта қолхаттары бойынша міндеттемелердің орындалуына кепілдік беру қорларының қызметі мен олардың таратылу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 2 шілдедегі № 4-5/604 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12040 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

3. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 марта 2015 года № 4-5/223 "Об утверждении квалификационных требований к деятельности по оказанию услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок и перечня документов, подтверждающих соответствие им" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11366, опубликован 28 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 4-5/280 "Об утверждении Правил проведения экспертизы качества хлопка-сырца и выдачи удостоверения о качестве хлопка-сырца, формы (образца) удостоверения о качестве хлопка-сырца и формы (образца) паспорта качества хлопка-волокна" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12152, опубликован 29 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 июня 2015 года № 4-5/575 "Об утверждении Правил получения гарантий фондов гарантирования исполнения обязательств по хлопковым распискам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12035, опубликован 30 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 июня 2015 года № 4-5/576 "Об утверждении Правил погашения обязательств фондами гарантирования исполнения обязательств по хлопковым распискам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12034, опубликован 30 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
7. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 июня 2015 года № 4-1/582 "Об утверждении Правил проведения мониторинга хлопкового рынка" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11902, опубликован 10 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
8. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 июля 2015 года № 4-5/603 "Об утверждении Правил участия хлопкоперерабатывающих организаций в системе гарантирования исполнения обязательств по хлопковым распискам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12093, опубликован 19 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
9. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 июля 2015 года № 4-5/604 "Об утверждении Правил деятельности и ликвидации фондов гарантирования исполнения обязательств по хлопковым распискам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12040, опубликован 30 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

10. "Мақта қолхаттарын беру, олардың айналысы, оларды жою және өтеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 2 шілдедегі № 4-5/605 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12058 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
11. "Мақта тұқымының мемлекеттік ресурстарын қалыптастыру, сақтау және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 4-3/610 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12019 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
12. "Шитті мақтаны мақта талшығы етіп бастапқы өңдеудің технологиялық процесін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 4-3/611 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12132 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
13. "Мақта өңдеу ұйымын уақытша басқаруды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 4-5/612 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12039 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
14. "Есепке алу құжаттарының тізбесі мен нысандарын, мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсету, мақта нарығының мониторингін жүргізу жөніндегі қызметке қойылатын талаптарды сақтау мәселелері бойынша есептілікті ұсыну мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 4-5/613 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12044 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
15. "Мақта талшығының сапасына сараптама жүргізу және мақта талшығының сапа паспортын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 4-1/618 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12009 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
16. "Шитті мақта және (немесе) мақта талшығы сапасының жойылу немесе нашарлау фактісін анықтау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 7 қазандағы 4-6/895 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12300 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

10. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 2 июля 2015 года № 4-5/605 "Об утверждении Правил выдачи, обращения, аннулирования и погашения хлопковых расписок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12058, опубликован 15 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
11. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 июля 2015 года № 4-3/610 "Об утверждении Правил формирования, хранения и использования государственных ресурсов семян хлопчатника" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12019, опубликован 5 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
12. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 июля 2015 года № 4-3/611 "Об утверждении Правил организации технологического процесса первичной переработки хлопка-сырца в хлопок-волокно" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12132, опубликован 21 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
13. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 июля 2015 года № 4-5/612 "Об утверждении Правил проведения временного управления хлопкоперерабатывающей организацией" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12039, опубликован 15 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
14. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 июля 2015 года № 4-5/613 "Об утверждении перечня и форм документов учета, сроков представления отчетности по вопросам соблюдения требований, предъявляемых к деятельности по оказанию услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок, ведению мониторинга хлопкового рынка" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12044, опубликован 19 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
15. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июля 2015 года № 4-1/618 "Об утверждении Правил проведения экспертизы качества хлопка-волокна и выдачи паспорта качества хлопка-волокна" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12009, опубликован 5 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
16. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 октября 2015 года № 4-6/895 "Об утверждении Правил установления факта утраты или ухудшения качества хлопка-сырца и (или) хлопка-волокна" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12300, опубликован 27 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

17. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 4-6/954 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12335 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
18. "Мақтаны сандық-сапалық есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 4-6/955 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12352 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
19. "Сақтау және өңдеу шарттарының үлгілік нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 3 қарашадағы № 4-5/969 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12407 болып тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
20. "Мақта қолхатының нысанын (үлгісін) және сипаттамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 15-07/185 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 138 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13664 болып тіркелген, 2015 жылғы 13 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
21. "Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсету жөніндегі қызметке қойылатын біліктілік талаптарын және оларға сәйкестікті растайтын құжаттар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 4-5/223 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 173 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13740 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
22. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің мақта саласындағы мәселелер жөніндегі кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 12 қазандағы № 314 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21418 болып тіркелген, 2020 жылғы 15 қазанда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

17. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 октября 2015 года № 4-6/954 "О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12335, опубликован 14 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
18. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 октября 2015 года № 4-6/955 "Об утверждении Правил ведения количественно-качественного учета хлопка" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12352, опубликован 14 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
19. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 ноября 2015 года № 4-5/969 "Об утверждении типовых форм договоров хранения и переработки" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12407, опубликован 6 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
20. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 марта 2016 года № 138 "О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 апреля 2013 года № 15-07/185 "Об утверждении формы (образца) и описания хлопковой расписки" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13664, опубликован 13 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
21. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 апреля 2016 года № 173 "О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 марта 2015 года № 4-5/223 "Об утверждении квалификационных требований к деятельности по оказанию услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок и перечня документов, подтверждающих соответствие им" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13740, опубликован 8 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
22. Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 октября 2020 года № 314 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан по вопросам хлопковой отрасли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21418, опубликован 15 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).