"Бақылау функцияларын қамтамасыз ету үшін әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының қаржылық және өзге де есептілігінің тізбесін, нысандарын, оларды ұсыну мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 612 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 12 шілдедегі № ҚР ДСМ-60 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 шiлдеде № 23478 болып тіркелді
"Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 7) тармақшасына, "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бақылау функцияларын қамтамасыз ету үшін әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының қаржылық және өзге де есептілігінің тізбесін, нысандарын, оларды ұсыну мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 612 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15661 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бекітілсін:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес бақылау функцияларын қамтамасыз ету үшін әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының қаржылық және өзге де есептілігінің тізбесі, оларды ұсыну мерзімдері;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін орналастыру туралы есеп" нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен пассивтері бойынша есеп" нысаны;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерінің түсімі және олардың шығуы туралы есеп" нысаны;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервін пайдалану туралы есеп" нысаны;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының өңірлер бөлінісінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп" нысаны;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының өнім берушілер бөлінісінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп" нысаны;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп" нысаны;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 августа 2017 года № 612 "Об утверждении перечня, форм, сроков представления финансовой и иной отчетности фондом социального медицинского страхования для обеспечения контрольных функций"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 июля 2021 года № ҚР ДСМ-60. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2021 года № 23478
В соответствии с подпунктом 7) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об обязательном социальном медицинском страховании", подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 августа 2017 года № 612 "Об утверждении перечня, форм, сроков представления финансовой и иной отчетности фондом социального медицинского страхования для обеспечения контрольных функций" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15661) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить:
1) перечень, сроки представления финансовой и иной отчетности фондом социального медицинского страхования для обеспечения контрольных функций согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму "Отчет о размещении активов фонда социального медицинского страхования" согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму "Отчет по активам и пассивам фонда социального медицинского страхования" согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму "Отчет о поступлении и выбытии активов фонда социального медицинского страхования" согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму "Отчет об использовании резерва фонда социального медицинского страхования на покрытие непредвиденных расходов" согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму "Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в разрезе регионов" согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму "Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в разрезе поставщиков" согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму "Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 8 к настоящему приказу;

9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік мәні бар ауруларды қоспағанда, әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп" нысаны;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік мәні бар ауруларды қоспағанда, әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп" нысаны;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде паллиативтік көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп" нысаны;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жедел медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге және білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты көмекті төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп" нысаны;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде әлеуметтік мәні бар аурулар кезінде медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп" нысаны;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтеріне ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп" нысаны;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде қан және оның компоненттері препараттарымен қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп" нысаны;
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуына жол бермеу мақсатында пандемия жағдайындағы іс-шараларға ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп" нысаны;

9) форму "Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих условиях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) форму "Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в стационарных условиях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) форму "Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию паллиативной помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) форму "Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию скорой медицинской помощи и помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) форму "Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию медицинской помощи при социально-значимых заболеваниях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) форму "Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг патологоанатомической диагностики в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) форму "Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по обеспечению препаратами крови и ее компонентов в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) форму "Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату мероприятий в условиях пандемии в целях недопущения распространения коронавирусной инфекции COVID-19 в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 16 к настоящему приказу;

17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде фармацевтикалық қызметтердің құнын төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп" нысаны;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес "Медициналық көмектің түрлері бөлінісінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде қабылданған міндеттемелер бойынша әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының трансферттерді пайдалануы туралы есеп" нысаны;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының әскери қызметшілерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп" нысаны;
20) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған адамдар үшін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға мемлекеттің жарналары бойынша есеп" нысаны;
21) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының өңірлер бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге аударымдарын және (немесе) жарналарын пайдалануы туралы есеп" нысаны;
22) осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге аударымдарын және (немесе) жарналарын пайдалануы туралы есеп" нысаны;
23) осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарды және (немесе) жарналарды пайдалануы туралы есеп" нысаны;
24) осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарды және (немесе) жарналарды пайдалануы туралы есеп" нысаны;
25) осы бұйрыққа 25-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарды және (немесе) жарналарды пайдалануы туралы есеп" нысаны;

17) форму "Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату стоимости фармацевтических услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) форму "Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования по принятым обязательствам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в разрезе видов медицинской помощи" согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) форму "Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию медицинской помощи военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) форму "Отчет по взносам государства на обязательное социальное медицинское страхование за лиц, освобожденных от уплаты взносов в фонд социального медицинского страхования" согласно приложению 20 к настоящему приказу;
21) форму "Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе регионов" согласно приложению 21 к настоящему приказу;
22) форму "Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе поставщиков" согласно приложению 22 к настоящему приказу;
23) форму "Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 23 к настоящему приказу;
24) форму "Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих условиях в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 24 к настоящему приказу;
25) форму "Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в стационарных условиях в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 25 к настоящему приказу;

26) осы бұйрыққа 26-қосымшаға сәйкес "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық оңалту бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге аударымдарын және (немесе) жарналарын пайдалануы туралы есеп" нысаны;
27) осы бұйрыққа 27-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтеріне ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарын және (немесе) жарналарын пайдалануы туралы есеп" нысаны;
28) осы бұйрыққа 28-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуына жол бермеу мақсатында пандемия жағдайындағы іс-шараларды төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарды және (немесе) жарналарды пайдалануы туралы есеп" нысаны;
29) осы бұйрыққа 29-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі фармацевтикалық көрсетілетін қызметтер құнын төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарды және (немесе) жарналарды пайдалануы туралы есеп" нысаны;
30) осы бұйрыққа 30-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде қабылданған міндеттемелер бойынша әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарды және (немесе) жарналарды пайдалануы туралы есеп" нысаны;
31) осы бұйрыққа 31-қосымшаға сәйкес "Халықты міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесімен қамту жөніндегі есеп" нысаны;
32) осы бұйрыққа 32-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдардың және (немесе) жарналардың түсімдері бойынша есеп" нысаны;
33) осы бұйрыққа 33-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде амбулаториялық жағдайларда көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша (базалық кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша) медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп" нысаны;
34) осы бұйрыққа 34-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде амбулаториялық жағдайларда көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп (олар бойынша шығындар кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша ақы төлеу кезінде ескерілмейді)" нысаны;
35) осы бұйрыққа 35-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде стационарлық және стационарды алмастыратын көмектің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп" нысаны;

26) форму "Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию медицинской реабилитации в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 26 к настоящему приказу;
27) форму "Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг патологоанатомической диагностики в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 27 к настоящему приказу;
28) форму "Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату мероприятий в условиях пандемии в целях недопущения распространения коронавирусной инфекции COVID-19 в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 28 к настоящему приказу;
29) форму "Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату стоимости фармацевтических услуг в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 29 к настоящему приказу;
30) форму "Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования по принятым обязательствам в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе видов медицинской помощи" согласно приложению 30 к настоящему приказу;
31) форму "Отчет по охвату населения системой обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 31 к настоящему приказу;
32) форму "Отчет по поступлениям отчислений и (или) взносов на обязательное социальное медицинское страхование" согласно приложению 32 к настоящему приказу;
33) форму "Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов услуг на амбулаторных условиях (по базовому комплексному подушевому нормативу) в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 33 к настоящему приказу;
34) форму "Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов услуг на амбулаторных условиях (затраты по которым не учитываются при оплате по комплексному подушевому нормативу) в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 34 к настоящему приказу;
35) форму "Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов стационарной и стационарозамещающей помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 35 к настоящему приказу;

36) осы бұйрыққа 36-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жедел медициналық көмектің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп (1-3-санат)" нысаны;
37) осы бұйрыққа 37-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде ауыл халқына көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп" нысаны;
38) осы бұйрыққа 38-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде онкологиялық науқастарға медициналық көмектің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп (кешенді тарифтің еселігі)" нысаны;
39) осы бұйрыққа 39-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде психикасының және мінез-құлқының бұзылулары бар адамдарға медициналық-әлеуметтік көмектің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп" нысаны;
40) осы бұйрыққа 40-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық-әлеуметтік көмектің (туберкулезбен ауыратын науқастарға) сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп" нысаны;
41) осы бұйрыққа 41-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық-әлеуметтік көмектің (АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға) сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп" нысаны;
42) осы бұйрыққа 42-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерінің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп" нысаны;
43) осы бұйрыққа 43-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде қан мен оның компоненттерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу қызметтерінің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп" нысаны;
44) осы бұйрыққа 44-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде шарттарды орындау кезінде алынған сомалар бойынша есеп" нысаны;

36) форму "Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов скорой медицинской помощи (1-3 категория) в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 36 к настоящему приказу;
37) форму "Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов услуг сельскому населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 37 к настоящему приказу;
38) форму "Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов медицинской помощи онкологическим больным (кратность комплексного тарифа) в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 38 к настоящему приказу;
39) форму "Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов медико-социальной помощи лицам с психическими и поведенческими расстройствами в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 39 к настоящему приказу;
40) форму "Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов медико-социальной помощи (больным туберкулезом) в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 40 к настоящему приказу;
41) форму "Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов медико-социальной помощи (зараженным ВИЧ-инфекцией) в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 41 к настоящему приказу;
42) форму "Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов услуг патологоанатомической диагностики в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 42 к настоящему приказу;
43) форму "Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов услуг заготовки, переработки, хранения и реализации крови и ее компонентов в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 43 к настоящему приказу;
44) форму "Отчет по снятым суммам при исполнении договоров в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 44 к настоящему приказу;

45) осы бұйрыққа 45-қосымшаға сәйкес "Медициналық көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің түрлері бойынша есеп" нысаны;
46) осы бұйрыққа 46-қосымшаға сәйкес "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде шарт талаптарының орындалуын бұзғаны үшін тұрақсыздық айыбын алу жөніндегі есеп" нысаны бекітілсін.";
3-тармақ алынып тасталсын;
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 және 19 қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 және 19 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 және 46 қосымшалар осы бұйрыққа сәйкес 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 және 46 қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды үйлестіру департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Цой
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2021 жылғы 12 шілдедегі
№ ҚР ДСМ-60
Бұйрыққа 1-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
1-қосымша
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының бақылау функцияларын қамтамасыз ету үшін қаржылық және өзге де есептілігінің тізбесі, ұсыну мерзімдері
р/с №
Есептіліктің атауы
Кезеңділігі
Қаржылық жыл ішінде есептілікті ұсыну мерзімдері
Қаржылық жыл аяқталғаннан кейінгі есептілікті ұсыну мерзімдері
1
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін орналастыру туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
2
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен пассивтері бойынша есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
3
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерінің түсімі және олардың шығуы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
4
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервін пайдалану туралы есеп
жылдық
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
5
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының өңірлер бөлінісінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
6
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының өнім берушілер бөлінісінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
жартыжылдық
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
7
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
8
Әлеуметтік мәні бар ауруларды қоспағанда, әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
9
Әлеуметтік мәні бар ауруларды қоспағанда, әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
10
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде паллиативтік көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
11
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жедел медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге және білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты көмекті төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
12
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде әлеуметтік мәні бар аурулар кезінде медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
13
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтеріне ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
14
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде қан және оның компоненттері препараттарымен қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
15
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуына жол бермеу мақсатында пандемия жағдайындағы іс-шараларға ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
16
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде фармацевтикалық қызметтердің құнын төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
17
Медициналық көмектің түрлері бөлінісінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде қабылданған міндеттемелер бойынша әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының трансферттерді пайдалануы туралы есеп
ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
18
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының әскери қызметшілерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
19
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған адамдар үшін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға мемлекеттің жарналары бойынша есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
20
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының өңірлер бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге аударымдарын және (немесе) жарналарын пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
21
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге аударымдарын және (немесе) жарналарын пайдалануы туралы есеп
жартыжылдық
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
22
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарды және (немесе) жарналарды пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
23
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарды және (немесе) жарналарды пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
24
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарды және (немесе) жарналарды пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
25
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық оңалту бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге аударымдарын және (немесе) жарналарын пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
26
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтеріне ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарын және (немесе) жарналарын пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
27
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуына жол бермеу мақсатында пандемия жағдайындағы іс-шараларды төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарды және (немесе) жарналарды пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
28
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі фармацевтикалық көрсетілетін қызметтер құнын төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарды және (немесе) жарналарды пайдалануы туралы есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
29
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде қабылданған міндеттемелер бойынша әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарды және (немесе) жарналарды пайдалануы туралы есеп
ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
30
Халықты міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесімен қамту жөніндегі есеп
ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
31
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдардың және (немесе) жарналардың түсімдері бойынша есеп
ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 қаңтар
32
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде амбулаториялық жағдайларда көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша (базалық кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша) медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
33
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде амбулаториялық жағдайларда көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп (олар бойынша шығындар кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша ақы төлеу кезінде ескерілмейді)
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
34
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде стационарлық және стационарды алмастыратын көмектің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
35

45) форму "Отчет по видам мониторинга качества и объема медицинских услуг" согласно приложению 45 к настоящему приказу;
46) форму "Отчет по взиманию неустойки за нарушение исполнения условий договора в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 46 к настоящему приказу.
пункт 3 исключить;
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 и 19 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 и 19 к настоящему приказу;
дополнить приложениями 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 согласно приложениям 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 и 46 к настоящему приказу.
2. Департаменту координации обязательного социального медицинского страхования Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Цой
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому планированию
и реформам Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 июля 2021 года
№ ҚР ДСМ-60
Приложение 1 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
Перечень, сроки представления финансовой и иной отчетности фондом социального медицинского страхования для обеспечения контрольных функций
№ п/п
Наименование отчетности
Периодичность
Сроки представления отчетности в течение финансового года
Сроки представления отчетности после окончания финансового года
1
Отчет о размещении активов фонда социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
2
Отчет по активам и пассивам фонда социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
3
Отчет о поступлении и выбытии активов фонда социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
4
Отчет об использовании резерва фонда социального медицинского страхования на покрытие непредвиденных расходов
годовая
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
5
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в разрезе регионов
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
6
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в разрезе поставщиков
полугодовая
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
7
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
8
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих условиях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
9
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в стационарных условиях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
10
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию паллиативной помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
11
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию скорой медицинской помощи и помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
12
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию медицинской помощи при социально-значимых заболеваниях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
13
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг патологоанатомической диагностики в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
14
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по обеспечению препаратами крови и ее компонентов в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
15
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату мероприятий в условиях пандемии в целях недопущения распространения коронавирусной инфекции COVID-19 в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
16
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату стоимости фармацевтических услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
17
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования по принятым обязательствам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в разрезе видов медицинской помощи
ежемесячная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
18
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию медицинской помощи военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
19
Отчет по взносам государства на обязательное социальное медицинское страхование за лиц, освобожденных от уплаты взносов в фонд социального медицинского
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
20
Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе регионов
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
21
Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе поставщиков
полугодовая
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
22
Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
23
Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих условиях в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
24
Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в стационарных условиях в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
25
Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию медицинской реабилитации в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
26
Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг патологоанатомической диагностики в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
27
Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату мероприятий в условиях пандемии в целях недопущения распространения коронавирусной инфекции COVID-19 в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
28
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату стоимости фармацевтических услуг в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
29
Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования по принятым обязательствам в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе видов медицинской помощи
ежемесячная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
30
Отчет по охвату населения системой обязательного социального медицинского страхования
ежемесячная
10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 февраля, следующего за предшествующим финансовым годом
31
Отчет по поступлениям отчислений и (или) взносов на обязательное социальное медицинское страхование
ежемесячная
10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 января, следующего за предшествующим финансовым годом
32
Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов услуг на амбулаторных условиях (по базовому комплексному подушевому нормативу) в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
33
Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов услуг на амбулаторных условиях (затраты по которым не учитываются при оплате по комплексному подушевому нормативу) в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
34
Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов стационарной и стационарозамещающей помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
35

Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жедел медициналық көмектің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп (1-3-санат)
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
36
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде ауыл халқына көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
37
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде онкологиялық науқастарға медициналық көмектің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп (кешенді тарифтің еселігі)
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
38
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде психикасының және мінез-құлқының бұзылулары бар адамдарға медициналық-әлеуметтік көмектің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
39
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық-әлеуметтік көмектің (туберкулезбен ауыратын науқастарға) сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
40
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық-әлеуметтік көмектің (АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға) сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
41
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерінің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
42
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде қан мен оның компоненттерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу қызметтерінің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
43
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде шарттарды орындау кезінде алынған сомалар бойынша есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
44
Медициналық көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің түрлері бойынша есеп
тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
45
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде шарт талаптарының орындалуын бұзғаны үшін тұрақсыздық айыбын алу жөніндегі есеп
жартыжылдық
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы қаржы жылынан кейінгі 15 наурыз
Бұйрыққа 2-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
2 -қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін орналастыру туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Индексі: 1-ф
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есепті кезең: жағдай бойынша "____" __________ 20__жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні,
есепті жылдан кейінгі 15 наурыз
№ р/н
Қаржылық құралдарының атауы
Активтерді инвестициялаудың бекітілген көлемі, %
Мәміле күні
Қаржы құралдарын өтеу күні
Активтерді инвестициялаудың нақты көлемі
% ауытқу
мың теңге
жиынына % - бен
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
3
Жиыны
Басқарма Төрағасы _____________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Бас бухгалтер _________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін орналастыру туралы есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов скорой медицинской помощи (1-3 категория) в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
36
Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов услуг сельскому населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
37
Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов медицинской помощи онкологическим больным (кратность комплексного тарифа) в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
38
Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов медико-социальной помощи лицам с психическими и поведенческими расстройствами в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
39
Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов медико-социальной помощи (больным туберкулезом) в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
40
Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов медико-социальной помощи (зараженным ВИЧ-инфекцией) в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
41
Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов услуг патологоанатомической диагностики в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
42
Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов услуг заготовки, переработки, хранения и реализации крови и ее компонентов в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
43
Отчет по снятым суммам при исполнении договоров в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
44
Отчет по видам мониторинга качества и объема медицинских услуг
ежеквартальная
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
45
Отчет по взиманию неустойки за нарушение исполнения условий договора в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
полугодовая
20 числа месяца, следующего за отчетным периодом
15 марта, следующего за предшествующим финансовым годом
Приложение 2 к приказу
Приложение 2 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о размещении активов фонда социального медицинского страхования
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Индекс: 1-ф
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным кварталом, 15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование финансовых инструментов
Утвержденный объем инвестирования активов, в %
Дата сделки
Дата погашения финансовых инструментов
Объем инвестирования активов
Отклонение в %
тысяч тенге
в % к итогу
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
3
Итого
Председатель Правления ____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер _________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет о размещении активов фонда социального медицинского страхования"

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін инвестициялау үшін қаржы құралдарының тізбесін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 210 қаулысымен бекітілген қаржы құралдарының атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда инвестициялық стратегияға сәйкес әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерін инвестициялау лимиті көрсетіледі.
4. 4-бағанда ұйымдастырылған бағалы қағаздар нарығында қаржы құралдарымен жасалған мәміленің жасалған күні, айы, жылы көрсетіледі.
5. 5-бағанда борыштық бағалы қағаздарды, эмиссиялық бағалы қағаздарды, өзге де қаржы құралдарын өтеу күні, айы, жылы көрсетіледі.
6. 6 және 7-бағандарда орналастырылған активтердің сомасы мың теңгемен және жиынтыққа пайыз көрсетіледі.
7. 8-бағанда ауытқу себептері көрсетіле отырып, активтерді инвестициялаудың бекітілген көлемінен активтерді инвестициялаудың нақты көлемінің ауытқуы, себептері пайызбен көрсетіледі.
Бұйрыққа 3-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
3- қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен пассивтері бойынша есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Индексі: 2-ф
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есепті кезең: жағдай бойынша "____" __________ 20__жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 15 наурыз
№ р/н
Мақала атауы

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования финансовых инструментов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2016 года № 210 "Об определении перечня финансовых инструментов для инвестирования активов фонда социального медицинского страхования".
3. В столбце 3 указывается в процентах объем (лимит) инвестирования активов фонда социального медицинского страхования в соответствии с инвестиционной стратегией.
4. В столбце 4 указывается число, месяц, год совершения сделки с финансовыми инструментами, заключенной на организованном рынке ценных бумаг.
5. В столбце 5 указывается число, месяц, год погашения долговых ценных бумаг, эмиссионных ценных бумаг, иных финансовых инструментов.
6. В столбце 6 и 7 указывается сумма размещенных активов в тысячах тенге и процент к итогу.
7. В столбце 8 указывается отклонение фактического объема инвестирования активов от утвержденного объема инвестирования активов в процентах с указанием причин отклонения.
Приложение 3 к приказу
Приложение 3 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет по активам и пассивам фонда социального медицинского страхования
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Индекс: 2-ф
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным кварталом,
15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование статей

1. 5-жолда 1, 2, 3, 4-жолдарда көрсетілген қысқа мерзімді активтердің барлық баптары бойынша жиынтық сома көрсетіледі.
2. 9-жолда 6, 7, 8-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
3. "Активтер жиыны" 10-жолында 5, 9-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
4. 15-жолда жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі 11, 12, 13, 14.
5. 18-жолда 16, 17-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
6. 19-жолда 15 және 18-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
7. 3 және 4-бағандарда есепті кезеңнің басындағы және соңындағы жолдар бойынша деректердің мәні мың теңгемен көрсетіледі.
Бұйрыққа 4-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
4-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерінің түсімі және олардың шығуы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Индексі: 3-ф
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есепті кезең: жағдай бойынша "____" __________ 20__жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 15 наурыз
№ р/н
Мақала атауы
Есепті кезеңнің басына (01.01. __ ), мың теңге
Есепті кезеңнің соңына, мың теңге
1
2
3
4
1
Есепті кезеңнің басындағы активтер 01.01. ____
2
Активтердің түсуі
Оның ішінде:
2.1
Жұмыс берушілердің аударымдары
2.2
Мемлекет жарналары
2.3
Әскери қызметшілерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне медициналық көмек көрсеткені үшін денсаулық сақтау субъектілеріне көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған Қордың шығындарын өтеуге арналған трансферт
2.4
Мемлекеттің жарналарын қоспағанда, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарналар
2.5
Аударымдарды және (немесе) жарналарды төлеу мерзімін өткізіп алғаны үшін алынған өсімпұлдар
2.6
Есептелген инвестициялық кіріс (шығыс), оның ішінде:

1. В строке 5 указывается итоговая сумма по всем статьям краткосрочных активов, указанных в строках 1, 2, 3, 4.
2. В строке 9 указывается итоговая сумма строк 6, 7, 8.
3. В строке 10 "Итого Активов" указывается итоговая сумма строк 5, 9.
4. В строке 15 указывается итоговая сумма строк 11, 12, 13, 14.
5. В строке 18 указывается итоговая сумма строк 16, 17.
6. В строке 19 указывается итоговая сумма строк 15 и 18.
7. В столбцах 3 и 4 указываются значения данных по строкам на начало и на конец отчетного периода в тысячах тенге.
Приложение 4 к приказу
Приложение 4 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о поступлении и выбытии активов фонда социального медицинского страхования
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Индекс: 3-ф
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным кварталом,
15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование статей
На начало отчетного периода (на 01.01. __), тысяч тенге
На конец отчетного периода, тысяч тенге
1
2
3
4
1
Активы на начало отчетного периода на 01.01. ____
2
Поступление активов
Из них:
2.1
Отчисления работодателей
2.2
Взносы государства
2.3
Трансферт на возмещение затрат Фонда на оплату услуг субъектам здравоохранения за оказание медицинской помощи военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов
2.4
Взносы в обязательное социальное медицинское страхование за исключением взносов государства
2.5
Пени, полученные за просрочку уплаты отчислений и (или) взносов
2.6
Начисленный инвестиционный доход (расход), в том числе:

2.6.1
Қаржы құралдары бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер (шығыстар)
2.6.2
Әділ құны бойынша бағаланатын бағалы қағаздар құнының өзгеруінен кірістер (шығыстар)
2.6.3
Өзге активтер құнының өзгеруінен болған кірістер (шығыстар)
2.6.4
Шетел валютасын қайта бағалаудан кірістер (шығыстар), оның ішінде:
2. 6. 4. 1
Инвестициялық шоттағы ақшаны және өзге де активтерді қайта бағалаудан кірістер (шығыстар)
2. 6. 4. 2
Қаржы инвестицияларын қайта бағалаудан кірістер (шығыстар)
2. 6. 4. 3
Бағалы қағаздардың құнсыздануынан болуы мүмкін шығындарды жабуға арналған резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруге (қалыптастыруға) байланысты кірістер (шығыстар)
2. 6. 4. 4
Инвестициялық қызметтен түскен басқа да кірістер (шығыстар)
2.7
Өзге де түсімдер
3
Активтердің шығуы
Оның ішінде:
3.1
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтерге ақы төлеу
3.2
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының резервінен ақы төлеу, оның ішінде*:
3.2.1
Күтпеген шығыстарға арналған резервтен ақы төлеу
3.2.3
Басқа резервтерден төлеу
3.3
Төлеуші қате төлеген аударымдарды және (немесе) жарналарды және (немесе) аударымдарды және (немесе) жарналарды уақтылы және (немесе) толық төлемегені үшін өсімпұлды қайтару
3.4
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерінен төленген комиссиялық сыйақы
3.5
Ай сайынғы инвестицияланбайтын қалдықты қамтамасыз етуге арналған сома**
3.6
Күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервті қамтамасыз етуге арналған сома
3.7
Өзге де резервтерді қамтамасыз етуге арналған сома
3.8
Өзге де істен шығулар
4
Кезең соңындағы активтер
Басқарма Төрағасы _____________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Бас бухгалтер _________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерінің түсуі және шығуы туралы есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

2.6.1
Доходы (расходы), связанные с получением вознаграждения по финансовым инструментам
2.6.2
Доходы (расходы) от изменения стоимости ценных бумаг, оцениваемых по справедливой стоимости
2.6.3
Доходы (расходы) от изменения стоимости прочих активов
2.6.4
Доходы (расходы) от переоценки иностранной валюты, в том числе:
2.6.4.1
Доходы (расходы) от переоценки денег на инвестиционном счете и прочих активов
2.6.4.2
Доходы (расходы) от переоценки финансовых инвестиций
2.6.4.3
Доходы (расходы), связанные с восстановлением (формированием) резервов (провизий) на покрытие возможных потерь от обесценения ценных бумаг
2.6.4.4
Прочие доходы (расходы) от инвестиционной деятельности
2.7
Иные поступления
3
Выбытие активов
Из них:
3.1
Оплата услуг по оказанию медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования
3.2
Оплата из резерва фонда социального медицинского страхования, в том числе:
3.2.1
Оплата из резерва на непредвиденные расходы
3.2.2
Оплата из прочих резервов
3.3
Возврат ошибочно уплаченных плательщиком отчислений и (или) взносов и (или) пени за несвоевременную и (или) неполную уплату отчислений и (или) взносов
3.4
Комиссионное вознаграждение от активов фонда социального медицинского страхования выплаченное
3.5
Сумма на обеспечение ежемесячного не инвестируемого остатка
3.6
Сумма на обеспечение резерва на покрытие непредвиденных расходов
3.7
Сумма на обеспечение прочих резервов
3.8
Иные выбытия
4
Активы на конец периода
Председатель Правления ____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер _________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Отчет о поступлении и выбытии активов фонда социального медицинского страхования"

1. 2-жолда жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7.
2. 3-жолда жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі 3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8.
3. 4-жолда 3-жолдың мәнін алып тастағанда 1 және 2-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
4. 3 және 4-бағандарда есепті кезеңнің басы мен соңындағы жолдардың мәндері тиісінше мың теңгемен көрсетіледі.
Бұйрыққа 5-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
5-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервін пайдалану туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Индексі: 4-ф
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең: жағдай бойынша "____" __________ 20__жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті жылдан кейінгі 15 наурыз
№ р/н
Мақала атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
1
Есепті кезеңнің басындағы болжанбаған шығыстарды жабуға арналған резерв
2
Есепті кезеңде болжанбаған шығыстарды жабуға арналған резервті қамтамасыз етуге арналған түсімдердің сомасы
3
Есепті кезең ішінде күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервтен алынған сома, оның ішінде:
4
Есепті кезеңнің соңындағы болжанбаған шығыстарды жабуға арналған резерв
Басқарма Төрағасы _____________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы_______________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервін пайдалану туралы есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-жолда есепті кезеңнің басындағы болжанбаған шығыстарды жабуға арналған резервтің сомасы көрсетіледі.
2. 2-жолда есепті кезең үшін күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервті қамтамасыз етуге арналған түсімдердің сомасы көрсетіледі.
3. 3-жолда жолдарда есепті кезеңдегі күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервтен сомалардың шығуы көрсетіледі
4. 4-жолда есепті кезеңнің соңына болжанбаған шығыстарды жабуға арналған резерв көрсетіледі.
Бұйрыққа 6-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
6-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының өңірлер бөлінісінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk

1. В строке 2 указывается итоговая сумма строк 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7.
2. В строке 3 указывается итоговая сумма строк 3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8.
3. В строке 4 указывается итоговая сумма строк 1 и 2, минус значение строки 3.
4. В столбцах 3 и 4 указываются значения строк на начало и конец отчетного периода соответственно в тысячах тенге.
Приложение 5 к приказу
Приложение 5 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании резерва фонда социального медицинского страхования на покрытие непредвиденных расходов
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Индекс: 4-ф
Периодичность: годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления:15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование статей
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
1
Резерв на покрытие непредвиденных расходов на начало отчетного периода
2
Сумма поступлений на обеспечение резерва на покрытие непредвиденных расходов за отчетный период
3
Сумма, изъятая из резерва на покрытие непредвиденных расходов в течение отчетного периода
4
Резерв на покрытие непредвиденных расходов на конец отчетного периода
Председатель Правления ____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер _________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Отчет об использовании резерва фонда социального медицинского страхования на покрытие непредвиденных расходов"
1. В строке 1 указывается сумма резерва на покрытие непредвиденных расходов на начало отчетного периода.
2. В строке 2 указывается сумма поступлений на обеспечение резерва на покрытие непредвиденных расходов за отчетный период.
3. В строке 3 указывается cумма, изъятая из резерва на покрытие непредвиденных расходов в течение отчетного периода.
4. В строке 4 указывается резерв на покрытие непредвиденных расходов на конец отчетного периода.
Приложение 6 к приказу
Приложение 6 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в разрезе регионов
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru

1. 1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
4. 4-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне өнім берушілер (заңды тұлғалар) саны мәндерінің жалпы сомасы көрсетіледі.
5. 5 және 6-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне мемлекеттік және жеке өнім берушілер (заңды тұлғалар) саны мәндерінің сомасы көрсетіледі.
6. 7, 8 және 9-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне мемлекеттік және жеке меншік өнім берушілер жасасқан шарттардың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
7. 10, 11 және 12-бағандарда мемлекеттік және жеке меншік нысанындағы өнім берушілердің есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне факт бойынша көрсеткен қызметтерінің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
8. 13 және 14-бағандарда жасалған шарттар сомасынан көрсетілген қызметтердің нақты сомасының орындалу пайызы көрсетіледі.
9. 15-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне медициналық-санитариялық алғашқы көмек деңгейінде медициналық көмек көрсететін қызметтер берушілер (заңды тұлғалар) саны мәндерінің жалпы сомасы көрсетіледі.
10. 16 және 17-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне медициналық-санитариялық алғашқы көмек деңгейінде медициналық көмек көрсететін мемлекеттік және жеке меншік нысанындағы берушілер (заңды тұлғалар) саны мәндерінің сомасы көрсетіледі.
11. 18, 19 және 20-бағандарда алғашқы медициналық-санитариялық көмек деңгейінде медициналық көмек көрсететін қызметтер берушілердің жасалған шарттарының сомасы есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне мың теңгемен көрсетіледі.
12. 21, 22 және 23-бағандарда медициналық-санитариялық алғашқы көмек деңгейінде медициналық көмек көрсететін мемлекеттік және жеке меншік нысанындағы өнім берушілердің факт бойынша көрсеткен қызметтерінің сомасы есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне мың теңгемен көрсетіледі.
13. 24 және 25-бағандарда жасалған шарттар сомасынан көрсетілген қызметтердің нақты сомасының орындалу пайызы көрсетіледі.
14. 26-бағанда есептік кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін қызметтер берушілер (заңды тұлғалар) саны мәндерінің жалпы сомасы көрсетіледі.
15. 27 және 28-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін мемлекеттік және жеке меншік нысанындағы қызметтер берушілер (заңды тұлғалар) саны мәндерінің сомасы көрсетіледі.

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов.
4. В столбце 4 указывается общая сумма значений количества поставщиков (юридических лиц) на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
5. В столбцах 5 и 6 указывается сумма значений количества государственных и частных поставщиков (юридических лиц) на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
6. В столбцах 7, 8 и 9 указываются суммы заключенных договоров государственных и частных поставщиков в тысячах тенге на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
7. В столбцах 10, 11 и 12 указываются суммы оказанных услуг поставщиками государственной и частной формы собственности в тысячах тенге по факту, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбцах 13 и 14 указывается процент исполнения фактической суммы оказанных услуг от суммы заключенных договоров.
9. В столбце 15 указывается общая сумма значений количества поставщиков, оказывающих медицинскую помощь на уровне первичной медико-санитарной помощи (юридических лиц) на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
10. В столбцах 16 и 17 указываются суммы значений количества поставщиков государственной и частной формы собственности, оказывающих медицинскую помощь на уровне первичной медико-санитарной помощи (юридических лиц) на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
11. В столбцах 18,19 и 20 указываются суммы заключенных договоров поставщиков, оказывающие медицинскую помощь на уровне первичной медико-санитарной помощи в тысячах тенге на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
12. В столбцах 21, 22 и 23 указываются суммы оказанных услуг поставщиками государственной и частной формы собственности, оказывающим медицинскую помощь на уровне первичной медико-санитарной помощи по факту в тысячах тенге, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
13. В столбцах 24 и 25 указывается процент исполнения фактической суммы оказанных услуг от суммы заключенных договоров.
14. В столбце 26 указывается общая сумма значений количества поставщиков, оказывающих специализированную медицинскую помощь в амбулаторных условиях (юридических лиц) на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
15. В столбцах 27 и 28 указываются суммы значений количества поставщиков государственной и частной формы собственности, оказывающих специализированную медицинскую помощь в амбулаторных условиях (юридических лиц) на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.

16. 29, 30 және 31-бағандарда амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін мемлекеттік және жеке меншік нысанындағы өнім берушілердің (заңды тұлғалардың) есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жасасқан шарттарының сомасы көрсетіледі.
17. 32, 33 және 34-бағандарда амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін мемлекеттік және жеке меншік нысанындағы өнім берушілер көрсеткен қызметтердің сомасы есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне мың теңгемен көрсетіледі.
18. 35 және 36-бағандарда жасалған шарттар сомасынан көрсетілген қызметтердің нақты сомасының орындалу пайызы көрсетіледі.
19. 37-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін қызметтер берушілер (заңды тұлғалар) саны мәндерінің жалпы сомасы көрсетіледі.
20. 38 және 39-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін мемлекеттік және жеке меншік нысанындағы берушілер (заңды тұлғалар) саны мәндерінің сомасы көрсетіледі.
21. 40, 41 және 42-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін өнім берушілердің жасасқан шарттарының сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
22. 43, 44 және 45-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін мемлекеттік және жеке меншік нысанындағы өнім берушілердің факті бойынша көрсеткен қызметтерінің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
23. 46 және 47-бағандарда жасалған шарттар сомасынан көрсетілген қызметтердің нақты сомасының орындалу пайызы көрсетіледі.
24. 48-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін қызметтер берушілер (заңды тұлғалар) саны мәндерінің жалпы сомасы көрсетіледі.
25. 49 және 50-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін мемлекеттік және жеке меншік нысанындағы берушілер (заңды тұлғалар) санының мәндерінің сомасы көрсетіледі.
26. 51, 52 және 53-бағандарда стационарлық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін мемлекеттік және жеке меншік нысанындағы өнім берушілермен жасалған шарттардың сомасы есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне мың теңгемен көрсетіледі.

16. В столбцах 29, 30 и 31 указываются суммы заключенных договоров поставщиками государственной и частной формы собственности, оказывающих специализированную медицинскую помощь в амбулаторных условиях (юридических лиц) на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
17. В столбцах 32, 33 и 34 указываются суммы оказанных услуг поставщиками государственной и частной формы собственности, оказывающие специализированную медицинскую помощь в амбулаторных условиях по факту в тысячах тенге, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
18. В столбцах 35 и 36 указывается процент исполнения фактической суммы оказанных услуг от суммы заключенных договоров.
19. В столбце 37 указывается общая сумма значений количества поставщиков, оказывающих специализированную медицинскую помощь в стационарозамещающих условиях (юридических лиц) на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
20. В столбцах 38 и 39 указываются сумма значений количества поставщиков государственной и частной формы собственности, оказывающих специализированную медицинскую помощь в стационарозамещающих условиях (юридических лиц) на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
21. В столбцах 40, 41 и 42 указываются суммы заключенных договоров поставщиков, оказывающим специализированную медицинскую помощь в стационарозамещающих условиях в тысячах тенге, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
22. В столбцах 43, 44 и 45 указываются суммы оказанных услуг поставщиками государственной и частной формы собственности, оказывающим специализированную медицинскую помощь в стационарозамещающих условиях по факту в тысячах тенге, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
23. В столбцах 46 и 47 указывается процент исполнения фактической суммы оказанных услуг от суммы заключенных договоров.
24. В столбце 48 указывается общая сумма значений количества поставщиков, оказывающих специализированную медицинскую помощь в стационарных условиях (юридических лиц) на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
25. В столбцах 49 и 50 указываются сумма значений количества поставщиков государственной и частной формы собственности, оказывающих специализированную медицинскую помощь в стационарных условиях (юридических лиц) на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
26. В столбцах 51, 52 и 53 указываются суммы заключенных договоров c поставщиками государственной и частной формы собственности, оказывающим специализированную медицинскую помощь в стационарных условиях в тысячах тенге, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.

27. 54, 55 және 56-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне факті бойынша стационарлық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін өнім берушілер көрсеткен қызметтердің жалпы сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
28. 57 және 58-бағандарда жасалған шарттар сомасынан көрсетілген қызметтердің нақты сомасының орындалу пайызы көрсетіледі.
29. 59-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне паллиативтік медициналық көмек көрсететін қызметтер берушілер (заңды тұлғалар) саны мәндерінің жалпы сомасы көрсетіледі.
30. 60 және 61-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін мемлекеттік және жеке меншік нысанындағы берушілер (заңды тұлғалар) саны мәндерінің сомасы көрсетіледі.
31. 62, 63 және 64-бағандарда стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін мемлекеттік және жеке меншік нысанындағы өнім берушілермен жасалған шарттардың сомасы есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне мың теңгемен көрсетіледі.
32. 65, 66 және 67-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне стационарлық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек көрсететін өнім берушілер факті бойынша мың теңгемен көрсеткен қызметтердің сомасы көрсетіледі.
33. 68 және 69-бағандарда жасалған шарттар сомасынан көрсетілген қызметтердің нақты сомасының орындалу пайызы көрсетіледі.
Бұйрыққа 8-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
8-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk

27. В столбцах 54, 55 и 56 указываются общая сумма оказанных услуг поставщиками, оказывающие специализированную медицинскую помощь в стационарных условиях по факту в тысячах тенге, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
28. В столбцах 57 и 58 указывается процент исполнения фактической суммы оказанных услуг от суммы заключенных договоров.
29. В столбце 59 указывается общая сумма значений количества поставщиков, оказывающих паллиативную медицинскую помощь (юридических лиц) на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
30. В столбцах 60 и 61 указываются суммы значений количества поставщиков государственной и частной формы собственности, оказывающих специализированную медицинскую помощь в стационарных условиях (юридических лиц) на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
31. В столбцах 62, 63 и 64 указываются суммы заключенных договоров c поставщиками государственной и частной формы собственности, оказывающим специализированную медицинскую помощь в стационарных условиях в тысячах тенге, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
32. В столбцах 65, 66 и 67 указываются суммы оказанных услуг в тысячах тенге поставщиками, оказывающие специализированную медицинскую помощь в стационарных условиях по факту в тысячах тенге, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
33. В столбцах 68 и 69 указывается процент исполнения фактической суммы оказанных услуг от суммы заключенных договоров.
Приложение 8 к приказу
Приложение 8 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
4. 4-бағанда 8 және 26-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
5. 5-бағанда 10 және 29-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
6. 6-бағанда 5-бағандағы мәндердің 4-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
7. 7 және 9-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін ұйымдарға бекітілген халық саны көрсетіледі.
8. 8 және 10-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша бастапқы медициналық-санитариялық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражаттың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
9. 11-бағанда 10-бағандағы мәндердің 8-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
10. 12 және 13-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша бастапқы медициналық-санитариялық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
11. 14-бағанда 13-бағандағы мәндердің 12-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
12. 15 және 16-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша жан басына шаққандағы нормативтің ынталандырушы компонентіне бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
13. 17-бағанда 16-бағандағы мәндердің 15-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
14. 18 және 19-бағандарда тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша шұғылдықтың 4 (төртінші) санатындағы шақыруларға қызмет көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражаттың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
15. 20-бағанда 19-бағандағы мәндердің 18-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
16. 21 және 22-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша емдік ақуызы төмен өнімдермен және фенилаланин мөлшері төмен өнімдермен қамтамасыз етуге бөлінген және төлеуге қабылданған қаражаттың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
17. 23-бағанда 22-бағандағы мәндердің 21-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
18. 24 және 27-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмектің саны көрсетіледі.

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов.
4. В столбце 4 указывается сумма значений по столбцам 8 и 26 в тысячах тенге.
5. В столбце 5 указывается сумма значений по столбцам 10 и 29 в тысячах тенге.
6. В столбце 6 указывается отклонение значений в столбце 5 от значений в столбце 4 в тысячах тенге.
7. В столбцах 7 и 9 указывается численность населения, прикрепленного к организациям, оказывающим первичную медико-санитарную помощь по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбцах 8 и 10 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание первичной медико-санитарной помощи по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
9. В столбце 11 указывается отклонение значений в столбце 10 от значений в столбце 8 в тысячах тенге.
10. В столбцах 12 и 13 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание первичной медико-санитарной помощи по комплексному подушевому нормативу по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
11. В столбце 14 указывается отклонение значений в столбце 13 от значений в столбце 12 в тысячах тенге.
12. В столбцах 15 и 16 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге на стимулирующий компонент подушевого норматива по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
13. В столбце 17 указывается отклонение значений в столбце 16 от значений в столбце 15 в тысячах тенге.
14. В столбцах 18 и 19 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за обслуживание вызовов 4 (четвертой) категории срочности по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
15. В столбце 20 указывается отклонение значений в столбце 19 от значений в столбце 18 в тысячах тенге.
16. В столбцах 21 и 22 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге на обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
17. В столбце 23 указывается отклонение значений в столбце 22 от значений в столбце 21 в тысячах тенге.
18. В столбцах 24 и 27 указывается количество специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.

19. 25 және 28-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше, есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмектің теңгемен орташа құны көрсетіледі.
20. 26 және 29-бағандарда тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
21. 30-бағанда 29-бағандағы мәндердің 26-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
22. 31 және 34-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне консультациялық-диагностикалық көмектің саны (1 тіркелген тұрғынға консультациялық-диагностикалық қызмет кешені) көрсетіледі.
23. 32 және 35-бағандарда консультациялық-диагностикалық көмектің (бекітілген 1 тұрғынға консультациялық-диагностикалық қызмет кешені) орташа құны жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне теңгемен көрсетіледі.
24. 33 және 34-бағандарда есептік кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша консультациялық-диагностикалық көмек көрсеткені үшін (бекітілген 1 тұрғынға консультациялық-диагностикалық қызмет кешені) бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
25. 37-бағанда 36-бағандағы мәндердің 33-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
26. 38 және 41-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша арнайы автокөлік базасындағы жылжымалы медициналық кешендер қызметтерінің саны көрсетіледі.
27. 39 және 42-бағандарда арнайы автокөлік базасындағы жылжымалы медициналық кешендер қызметтерінің орташа құны жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне теңгемен көрсетіледі.
28. 40 және 43-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне арнайы автокөлік базасында жылжымалы медициналық кешендердің қызметтерін көрсету үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
29. 44-бағанда 43-бағандағы мәндердің 40-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
30. 45 және 48-бағандарда теміржол көлігі базасындағы жылжымалы медициналық кешендер қызметтерінің жоспар мен факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне саны көрсетіледі.

19. В столбцах 25 и 28 указывается средняя стоимость специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
20. В столбцах 26 и 29 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
21. В столбце 30 указывается отклонение значений в столбце 29 от значений в столбце 26 в тысячах тенге.
22. В столбцах 31 и 34 указывается количество консультативно-диагностической помощи (комплекс консультативно-диагностической услуги на 1 прикрепленного жителя) по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
23. В столбцах 32 и 35 указывается средняя стоимость консультативно-диагностической помощи (комплекс консультативно-диагностической услуги на 1 прикрепленного жителя) в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
24. В столбцах 33 и 34 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание консультативно-диагностической помощи (комплекс консультативно-диагностической услуги на 1 прикрепленного жителя) по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
25. В столбце 37 указывается отклонение значений в столбце 36 от значений в столбце 33 в тысячах тенге.
26. В столбцах 38 и 41 указывается количество услуг передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
27. В столбцах 39 и 42 указывается средняя стоимость услуг передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
28. В столбцах 40 и 43 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание услуг передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
29. В столбце 44 указывается отклонение значений в столбце 43 от значений в столбце 40 в тысячах тенге.
30. В столбцах 45 и 48 указывается количество услуг передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.

31. 46 және 49-бағандарда теміржол көлігі базасындағы жылжымалы медициналық кешендер қызметтерінің орташа құны жоспар мен факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне теңгемен көрсетіледі.
32. 47 және 50-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша теміржол көлігі базасында жылжымалы медициналық кешендердің қызметтерін көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
33. 51-бағанда 50-бағандағы мәндердің 47-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
34. 52 және 55-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша травматологиялық пункттердегі қызметтердің саны көрсетіледі.
35. 53 және 56-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша травматологиялық пункттердегі қызметтердің орташа құны теңгемен көрсетіледі.
36. 54 және 57-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша травматологиялық пункттерде қызмет көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражаттың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
37. 58-бағанда 57-бағандағы мәндердің 54-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
38. 59 және 62-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тері-венерологиялық диспансерлерде және/немесе көп бейінді ауруханалар жанындағы бөлімшелерде көрсетілетін қызметтер саны көрсетіледі.
39. 60 және 63-бағандарда көп бейінді ауруханалар жанындағы тері-венерологиялық диспансерлерде және/немесе бөлімшелерде көрсетілетін қызметтердің орташа құны жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне теңгемен көрсетіледі.
40. 61 және 64-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша көп бейінді ауруханалардың жанындағы тері-венерологиялық диспансерлерде және/немесе бөлімшелерде қызметтер көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
41. 65-бағанда 64-бағандағы мәндердің 61-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
42. 66 және 69-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар мен факт бойынша республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтердің саны көрсетіледі.
43. 67 және 70-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар мен факт бойынша республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтердің орташа құны теңгемен көрсетіледі.

31. В столбцах 46 и 49 указывается средняя стоимость услуг передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
32. В столбцах 47 и 50 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание услуг передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
33. В столбце 51 указывается отклонение значений в столбце 50 от значений в столбце 47 в тысячах тенге.
34. В столбцах 52 и 55 указывается количество услуг в травматологических пунктах по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
35. В столбцах 53 и 56 указывается средняя стоимость услуг в травматологических пунктах в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
36. В столбцах 54 и 57 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание услуг в травматологических пунктах по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
37. В столбце 58 указывается отклонение значений в столбце 57 от значений в столбце 54 в тысячах тенге.
38. В столбцах 59 и 62 указывается количество услуг в кожно-венерологических диспансерах и/или отделениях при многопрофильных больницах по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
39. В столбцах 60 и 63 указывается средняя стоимость услуг в кожно-венерологических диспансерах и/или отделениях при многопрофильных больницах в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
40. В столбцах 61 и 64 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание услуг в кожно-венерологических диспансерах и/или отделениях при многопрофильных больницах по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
41. В столбце 65 указывается отклонение значений в столбце 64 от значений в столбце 61 в тысячах тенге.
42. В столбцах 66 и 69 указывается количество услуг в республиканских организациях здравоохранения по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
43. В столбцах 67 и 70 указывается средняя стоимость услуг в республиканских организациях здравоохранения в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі
4. 4-бағанда 8 және 13-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
5. 5-бағанда 10 және 15-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
6. 6-бағанда 5-бағандағы мәндердің 4-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
7. 7 және 9-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар мен факт бойынша стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмектің емделіп шыққан жағдайларының саны.
8. 8 және 10-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
9. 11-бағанда 10-бағандағы мәндердің 8-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
10. 12 және 14-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар мен факт бойынша бағдарламалық диализ сеанстарының саны тиісінше.
11. 13 және 15-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша бағдарламалық диализ көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражаттың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
12. 16-бағанда 15-бағандағы мәндердің 13-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
13. 17 және 19-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше, есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне амбулаториялық гемодиализ сеанстарының саны.
14. 18 және 20-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне амбулаториялық гемодиализ көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
15. 21-бағанда 20-бағандағы мәндердің 18-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
16. 22 және 24-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша перитонеалдық гемодиализ сеанстарының саны.
17. 23 және 25-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша перитонеалдық гемодиализ көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
18. 26-бағанда 25-бағандағы мәндердің 23-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
Бұйрыққа 10-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
10-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік мәні бар ауруларды қоспағанда, әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов
4. В столбце 4 указывается сумма значений по столбцам 8 и 13 в тысячах тенге.
5. В столбце 5 указывается сумма значений по столбцам 10 и 15 в тысячах тенге.
6. В столбце 6 указывается отклонение значений в столбце 5 от значений в столбце 4 в тысячах тенге.
7. В столбцах 7 и 9 количество пролеченных случаев специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих условиях по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбцах 8 и 10 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих условиях по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
9. В столбце 11 указывается отклонение значений в столбце 10 от значений в столбце 8 в тысячах тенге.
10. В столбцах 12 и 14 количество сеансов программного диализа по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
11. В столбцах 13 и 15 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание программного диализа по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
12. В столбце 16 указывается отклонение значений в столбце 15 от значений в столбце 13 в тысячах тенге.
13. В столбцах 17 и 19 количество сеансов амбулаторного гемодиализа по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
14. В столбцах 18 и 20 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание амбулаторного гемодиализа по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
15. В столбце 21 указывается отклонение значений в столбце 20 от значений в столбце 18 в тысячах тенге.
16. В столбцах 22 и 24 количество сеансов перитонеального гемодиализа по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
17. В столбцах 23 и 25 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание перитонеального гемодиализа по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом. 18. В столбце 26 указывается отклонение значений в столбце 25 от значений в столбце 23 в тысячах тенге.
Приложение 10 к приказу
Приложение 10 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в стационарных условиях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
4. 4-бағанда 8, 13,18, 23, 28, 33-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
5. 5-бағанда бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі 10, 15, 20, 25, 30, 35 мың теңгемен.
6. 6-бағанда 5-бағандағы мәндердің 4-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
7. 7 және 9-бағандарда ауыл субъектілері жоспар және факт бойынша көрсететін стационарлық көмекті қоспағанда, тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмектің емделіп шыққан жағдайларының саны.
8. 8 және 10-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша ауыл субъектілері көрсететін стационарлық көмекті қоспағанда, стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
9. 11-бағанда 10-бағандағы мәндердің 8-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
10. 12 және 14-бағандарда қабылдау бөлімшелерінің жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне емделген жағдайларының саны.
11. 13 және 15-бағандарда қабылдау бөлімшелерінің есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша қызмет көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
12. 16-бағанда 15-бағандағы мәндердің 13-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
13. 17 және 19-бағандарда жоспар мен факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне ауыл халқына стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайлардағы мамандандырылған медициналық көмектің саны.
14. 18 және 20-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша ауыл халқына стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
15. 21-бағанда 20-бағандағы мәндердің 18-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
16. 22 және 24-бағандарда жоспар және факт бойынша онкогематологиялық науқастарға тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне медициналық көмектің саны.
17. 23 және 25-бағандарда жоспар және факт бойынша онкогематологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указываются код классификатора административно-территориальных объектов.
4. В столбце 4 указывается сумма значений по столбцам 8, 13,18, 23, 28, 33 в тысячах тенге.
5. В столбце 5 указывается сумма значений по столбцам 10, 15, 20, 25, 30, 35 в тысячах тенге.
6. В столбце 6 указывается отклонение значений в столбце 5 от значений в столбце 4 в тысячах тенге.
7. В столбцах 7 и 9 количество пролеченных случаев специализированной медицинской помощи в стационарных условиях, за исключением стационарной помощи, оказываемой субъектами села по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбцах 8 и 10 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание специализированной медицинской помощи в стационарных условиях, за исключением стационарной помощи, оказываемой субъектами села по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
9. В столбце 11 указывается отклонение значений в столбце 10 от значений в столбце 8 в тысячах тенге.
10. В столбцах 12 и 14 количество пролеченных случаев приемных отделений по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
11. В столбцах 13 и 15 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание услуг приемных отделений по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
12. В столбце 16 указывается отклонение значений в столбце 15 от значений в столбце 13 в тысячах тенге.
13. В столбцах 17 и 19 количество специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещающих условиях сельскому населению по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
14. В столбцах 18 и 20 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещающих условиях сельскому населению по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
15. В столбце 21 указывается отклонение значений в столбце 20 от значений в столбце 18 в тысячах тенге. 16. В столбцах 22 и 24 количество медицинской помощи онкогематологическим больным по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
17. В столбцах 23 и 25 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание медицинской помощи онкогематологическим больным по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.

18. 26-бағанда 25-бағандағы мәндердің 23-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
19. 27 және 29-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоғары технологиялық медициналық көмектің емделіп шыққан жағдайларының саны.
20. 28 және 30-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша жоғары технологиялық медициналық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
21. 31-бағанда 30-бағандағы мәндердің 28-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
22. 32 және 34-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне инфекциялық аурулармен ауыратын науқастарға медициналық көмектің емделген жағдайларының саны.
23. 33 және 35-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша инфекциялық аурулармен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
24. 36-бағанда 35-бағандағы мәндердің 33-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
Бұйрыққа 11-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
11-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде паллиативтік көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk

18. В столбце 26 указывается отклонение значений в столбце 25 от значений в столбце 23 в тысячах тенге.
19. В столбцах 27 и 29 количество пролеченных случаев высокотехнологичной медицинской помощи по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
20. В столбцах 28 и 30 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание высокотехнологичной медицинской помощи по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
21. В столбце 31 указывается отклонение значений в столбце 30 от значений в столбце 28 в тысячах тенге.
22. В столбцах 32 и 34 количество пролеченных случаев медицинской помощи больным инфекционными заболеваниями по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
23. В столбцах 33 и 35 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание медицинской помощи больным инфекционными заболеваниями по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
24. В столбце 36 указывается отклонение значений в столбце 35 от значений в столбце 33 в тысячах тенге.
Приложение 11 к приказу
Приложение 11 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию паллиативной помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 2-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі
4. 4 және 7-бағандарда паллиативтік медициналық көмек бойынша төсек-күндер саны жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне көрсетіледі.
5. 5 және 8-бағандарда паллиативтік медициналық көмек бойынша төсек-күннің жоспар мен факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне орташа құны көрсетіледі.
6. 6 және 9-бағандарда паллиативтік медициналық көмек үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар мен факт бойынша мың теңгемен көрсетіледі.
7. 10-бағанда 9-бағандағы мәндердің 6-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
Бұйрыққа 12-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
12-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жедел медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге және білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты көмекті төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указываются код классификатора административно-территориальных объектов
4. В столбцах 4 и 6 указывается количество койко-дней по паллиативной медицинской помощи по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
5. В столбцах 5 и 8 указывается средняя стоимость койко-дня по паллиативной медицинской помощи по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
6. В столбцах 6 и 9 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за паллиативную медицинскую помощь по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
7. В столбце 10 указывается отклонение значений в столбце 9 от значений в столбце 6 в тысячах тенге.
Приложение 12 к приказу
Приложение 12 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию скорой медицинской помощи и помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі
4. 4-бағанда 11 және 16-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
5. 6-бағанда 14 және 17-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
6. 5 және 7-бағандарда жоспарға және фактілерге сәйкес есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне бекітілген халық саны көрсетіледі.
7. 8-бағанда 6-бағандағы мәндердің 4-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
8. 9 және 12-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне бекітілген халық саны көрсетіледі.
9. 10 және 13-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жедел медициналық көмек көрсетуге арналған жан басына шаққандағы норматив теңгемен көрсетіледі.
10. 11 және 14-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жедел медициналық көмек және білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
11. 15-бағанда 14-бағандағы мәндердің 11-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
12. 16 және 17-бағандарда жоспар және факт бойынша тромболитикалық терапия көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне мың теңгемен көрсетіледі.
13. 18-бағанда 17-бағандағы мәндердің 16-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
Бұйрыққа 13-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
13-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде әлеуметтік мәні бар аурулар кезінде медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указываются код классификатора административно-территориальных объектов
4. В столбце 4 указывается сумма значений по столбцам 11 и 16 в тысячах тенге.
5. В столбце 6 указывается сумма значений по столбцам 14 и 17 в тысячах тенге.
6. В столбцах 5 и 7 указывается численность прикрепленного населения по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
7. В столбце 8 указывается отклонение значений в столбце 6 от значений в столбце 4 в тысячах тенге.
8. В столбцах 9 и 12 указывается численность прикрепленного населения по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
9. В столбцах 10 и 13 указывается подушевой норматив для оказания скорой медицинской помощи в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
10. В столбцах 11 и 14 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание скорой медицинской помощи и помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
11. В столбце 15 указывается отклонение значений в столбце 14 от значений в столбце 11 в тысячах тенге.
12. В столбцах 16 и 17 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств за оказание тромболитической терапии по плану и факту соответственно, в тысячах тенге на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
13. В столбце 18 указывается отклонение значений в столбце 17 от значений в столбце 16 в тысячах тенге.
Приложение 13 к приказу
Приложение 13 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию медицинской помощи при социально – значимых заболеваниях в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
4. 4-бағанда 6, 49, 64, 69-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
5. 5-бағанда 8, 50, 67, 70-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
6. 6-бағанда 5-бағандағы мәндердің 4-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
7. 7 және 8-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
8. 9-бағанда 8-бағандағы мәндердің 7-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
9. 10 және 13-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар мен факт бойынша кешенді тариф бойынша онкологиялық науқастардың орташа тізімдік саны көрсетіледі.
10. 11 және 14-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша теңгемен онкологиялық науқастар үшін кешенді тариф көрсетіледі.
11. 12 және 15-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша кешенді тариф бойынша онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
12. 16-бағанда 15-бағандағы мәндердің 12-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
13. 17 және 18-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін (сәулелік терапия бойынша) бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
14. 19-бағанда 18-бағандағы мәндердің 17-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
15. 20 және 21-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін (химиотерапия бойынша) бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
16. 22-бағанда 21-бағандағы мәндердің 20-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
17. 23 және 24-бағандарда жоспар мен факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне иондаушы сәулелену көздерін ауыстыру бойынша қызметтер көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указываются код классификатора административно-территориальных объектов.
4. В столбце 4 указывается сумма значений по столбцам 6, 49, 64, 69 в тысячах тенге.
5. В столбце 5 указывается сумма значений по столбцам 8, 50, 67, 70 в тысячах тенге.
6. В столбце 6 указывается отклонение значений в столбце 5 от значений в столбце 4 в тысячах тенге
7. В столбцах 7 и 8 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание медицинской помощи онкологическим больным по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбце 9 указывается отклонение значений в столбце 8 от значений в столбце 7 в тысячах тенге
9. В столбцах 10 и 13 указывается среднесписочная численность онкологических больных по комплексному тарифу по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
10. В столбцах 11 и 14 указывается комплексный тариф для онкологических больных в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
11. В столбцах 12 и 15 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание медицинской помощи онкологическим больным по комплексному тарифу по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
12. В столбце 16 указывается отклонение значений в столбце 15 от значений в столбце 12 в тысячах тенге
13. В столбцах 17 и 18 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание медицинской помощи онкологическим больным (по лучевой терапии), по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
14. В столбце 19 указывается отклонение значений в столбце 18 от значений в столбце 17 в тысячах тенге
15. В столбцах 20 и 21 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание медицинской помощи онкологическим больным (по химиотерапии), по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
16. В столбце 22 указывается отклонение значений в столбце 21 от значений в столбце 20 в тысячах тенге
17. В столбцах 23 и 24 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание услуг по замене источников, ионизирующих излучение, по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.

18. 25-бағанда 24-бағандағы мәндердің 23-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
19. 26 және 27-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне онкологиялық науқастарға олардың еркін таңдау құқығын іске асыру кезінде медициналық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
20. 28-бағанда 27-бағандағы мәндердің 26-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
21. 29 және 31-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар мен факт бойынша телепатология жүйесі арқылы ісіктердің биоәртүрлеріне халықаралық телеконсультация жүргізу жөніндегі қызметтердің саны көрсетіледі.
22. 30 және 32-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар мен факт бойынша телепатология жүйесі арқылы ісіктердің биоқұралдарына халықаралық телеконсультация жүргізу бойынша қызметтер көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
23. 33-бағанда 5-бағандағы мәндердің 4-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
24. 34 және 36-бағандарда жоспар мен факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне молекулярлық-генетикалық және молекулярлық-биологиялық диагностика бойынша көрсетілетін қызметтердің саны көрсетіледі.
25. 35 және 37-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар мен факт бойынша молекулярлық-генетикалық және молекулярлық-биологиялық диагностика бойынша қызметтер көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
26. 38-бағанда 37-бағандағы мәндердің 35-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
27. 39 және 41-бағандарда онкологиялық науқастарға мобильді бригадалардың паллиативтік көмек бойынша қызметтер саны жоспар және факт бойынша, тиісінше, есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне көрсетіледі.
28. 40 және 42-бағандарда онкологиялық науқастарға мобильді бригадалардың паллиативтік көмек бойынша қызметтер көрсеткені үшін, тиісінше, есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар мен факт бойынша бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
29. 43-бағанда 42-бағандағы мәндердің 30-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
30. 44 және 46-бағандарда онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлері бойынша жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне маманның (ПЭТ) жолдамасы бойынша қызметтер саны көрсетіледі.
31. 45 және 47-бағандарда маманның жолдамасы бойынша (ПЭТ) онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлері бойынша қызметтер көрсеткені үшін, тиісінше, есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.

18. В столбце 25 указывается отклонение значений в столбце 24 от значений в столбце 23 в тысячах тенге
19. В столбцах 26 и 27 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание медицинской помощи онкологическим больным при реализации их права на свободный выбор, по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
20. В столбце 28 указывается отклонение значений в столбце 27 от значений в столбце 26 в тысячах тенге
21. В столбцах 29 и 31 указывается количество услуг по проведению международных телеконсультаций биообразов опухолей через систему телепатологии по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
22. В столбцах 30 и 32 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание услуг по проведению международных телеконсультаций биообразов опухолей через систему телепатологии, по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
23. В столбце 33 указывается отклонение значений в столбце 32 от значений в столбце 30 в тысячах тенге.
24. В столбцах 34 и 36 указывается количество услуг по молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностике по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
25. В столбцах 35 и 37 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание услуг по молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностике, по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
26. В столбце 38 указывается отклонение значений в столбце 37 от значений в столбце 35 в тысячах тенге.
27. В столбцах 39 и 41 указывается количество услуг по паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
28. В столбцах 40 и 42 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание услуг по паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным, по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
29. В столбце 43 указывается отклонение значений в столбце 42 от значений в столбце 30 в тысячах тенге.
30. В столбцах 44 и 46 указывается количество услуг по дорогостоящим видам диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (ПЭТ) по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом. 31. В столбцах 45 и 47 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание услуг по дорогостоящим видам диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста (ПЭТ), по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.

32. 48-бағанда 47-бағандағы мәндердің 45-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
33. 49 және 50-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша туберкулезбен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
34. 51-бағанда 50-бағандағы мәндердің 49-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
35. 52 және 55-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша оңалтуды қоса алғанда, кешенді тариф бойынша туберкулезбен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек бойынша орташа тізімдік саны көрсетіледі.
36. 53 және 56-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша теңгемен оңалтуды қоса алғанда, кешенді тариф бойынша туберкулезбен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмектің кешенді тарифі көрсетіледі.
37. 54 және 57-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша оңалтуды қоса алғанда, кешенді тариф бойынша туберкулезбен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
38. 58-бағанда 57-бағандағы мәндердің 54-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
39. 59 және 60-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне туберкулезбен ауыратын науқастарды дәрілік препараттармен қамтамасыз ету үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
40. 61-бағанда 60-бағандағы мәндердің 59-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
41. 62 және 65-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне психикалық, мінез-құлықтық бұзылулары (аурулары) бар адамдардың психикалық денсаулық саласындағы науқастардың орташа тізімдік саны көрсетіледі.
42. 63 және 66-бағандарда психикалық, мінез-құлықтық бұзылулары (аурулары) бар адамдарға психикалық денсаулық саласындағы науқастар үшін жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне теңгемен кешенді тариф көрсетіледі.
43. 64 және 67-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша оңалтуды қоса алғанда, психикалық, мінез-құлықтық бұзылулары (аурулары) бар адамдарға психикалық денсаулық саласындағы науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.

32. В столбце 48 указывается отклонение значений в столбце 47 от значений в столбце 45 в тысячах тенге.
33. В столбцах 49 и 50 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание медико-социальной помощи лицам, больным туберкулезом по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
34. В столбце 51 указывается отклонение значений в столбце 50 от значений в столбце 49 в тысячах тенге.
35. В столбцах 52 и 55 указывается среднесписочная численность по медико-социальной помощи лицам, больным туберкулезом по комплексному тарифу, включая реабилитацию по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
36. В столбцах 53 и 56 указывается комплексный тариф медико-социальной помощи лицам, больным туберкулезом по комплексному тарифу, включая реабилитацию в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
37. В столбцах 54 и 57 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание медико-социальной помощи лицам, больным туберкулезом по комплексному тарифу, включая реабилитацию по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
38. В столбце 58 указывается отклонение значений в столбце 57 от значений в столбце 54 в тысячах тенге.
39. В столбцах 59 и 60 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за обеспечение лекарственными препаратами туберкулезных больных, по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
40. В столбце 61 указывается отклонение значений в столбце 60 от значений в столбце 59 в тысячах тенге.
41. В столбцах 62 и 65 указывается среднесписочная численность больных в области психического здоровья лицам с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями) по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
42. В столбцах 63 и 66 указывается комплексный тариф для больных в области психического здоровья лицам с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями) в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
43. В столбцах 64 и 67 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание медицинской помощи больным в области психического здоровья лицам с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями), включая реабилитацию по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.

44. 68-бағанда 67-бағандағы мәндердің 64-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
45. 69 және 70-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше, есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне АИТВ инфекциясын жұқтырған адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
46. 71-бағанда 70-бағандағы мәндердің 69-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
47. 72 және 75-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне АИТВ-инфекциясын жұқтырған орташа тізімдік саны көрсетіледі.
48. 73 және 76-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне АИТВ-инфекциясын жұқтырған бір адамға теңгемен тариф көрсетіледі.
49. 74 және 77-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне АИТВ-инфекциясын жұқтырған адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
50. 78-бағанда 77-бағандағы мәндердің 74-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
51. 79 және 82-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне көрсетілетін қызметтер саны көрсетіледі.
52. 80 және 83-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша Достық кабинетке жүгінген халықтың негізгі топтарының біріне (халықтың осал топтары үшін достық кабинеттерде) теңгемен тариф көрсетіледі.
53. 81 және 84-бағандарда жоспар мен факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне достық кабинеттерінің жұмысы үшін (достық кабинеттеріндегі халықтың осал топтары үшін) бөлінген және төлеуге қабылданған қаражаттың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
54. 85-бағанда 84-бағандағы мәндердің 81-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
55. 86 және 88-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша тиісінше халықты АИТВ-инфекциясына тексеру жөніндегі қызметтердің саны көрсетіледі.
56. 87 және 89-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша халықты АИТВ-инфекциясына тексеру бойынша бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
57. 902-бағанда 89-бағандағы мәндердің 87-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
58. 91 және 92-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне антиретровирустық препараттарға бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.

44. В столбце 68 указывается отклонение значений в столбце 67 от значений в столбце 64 в тысячах тенге.
45. В столбцах 69 и 70 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание медико-социальной помощи лицам, зараженным ВИЧ-инфекцией по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
46. В столбце 71 указывается отклонение значений в столбце 70 от значений в столбце 69 в тысячах тенге.
47. В столбцах 72 и 75 указывается среднесписочная численность, зараженным ВИЧ-инфекцией по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
48. В столбцах 73 и 76 указывается тариф на одно лицо, зараженное ВИЧ-инфекцией в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
49. В столбцах 74 и 77 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за медико-социальной помощи лицам, зараженным ВИЧ-инфекцией по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
50. В столбце 78 указывается отклонение значений в столбце 77 от значений в столбце 74 в тысячах тенге.
51. В столбцах 79 и 82 указывается количество услуг по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
52. В столбцах 80 и 83 указывается тариф на одно лицо из ключевых групп населения, обратившееся в дружественный кабинет (для уязвимых групп населения в дружественных кабинетах) в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
53. В столбцах 81 и 84 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за работу дружественных кабинетов (для уязвимых групп населения в дружественных кабинетах) по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
54. В столбце 85 указывается отклонение значений в столбце 84 от значений в столбце 81 в тысячах тенге.
55. В столбцах 86 и 88 указывается количество услуг по обследованию населения на ВИЧ-инфекции по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
56. В столбцах 87 и 89 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге услуг по обследованию населения на ВИЧ-инфекции по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
57. В столбце 90 указывается отклонение значений в столбце 89 от значений в столбце 87 в тысячах тенге.
58. В столбцах 91 и 92 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге на антиретровирусные препараты по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
4. 4-бағанда 7, 10-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
5. 5-бағанда 8, 11-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
6. 6-бағанда 5-бағандағы мәндердің 4-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
7. 7 және 8-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша патологиялық-анатомиялық ашу (аутопсия) бойынша бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
8. 9-бағанда 8-бағандағы мәндердің 7-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
9. 10 және 11-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша ауруларды тірі кезінде диагностикалауға (цитологиялық және гистологиялық зерттеулер) бағытталған патологиялық-анатомиялық диагностика бойынша бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
10. 12-бағанда 11-бағандағы мәндердің 10-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
Бұйрыққа 15-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
15-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде қан және оның компоненттері препараттарымен қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов.
4. В столбце 4 указывается сумма значений по столбцам 7, 10 в тысячах тенге.
5. В столбце 5 указывается сумма значений по столбцам 8, 11 в тысячах тенге.
6. В столбце 6 указывается отклонение значений в столбце 5 от значений в столбце 4 в тысячах тенге.
7. В столбцах 7 и 8 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге по патологоанатомическому вскрытию (аутопсия) по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбце 9 указывается отклонение значений в столбце 8 от значений в столбце 7 в тысячах тенге.
9. В столбцах 10 и 11 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге по патологоанатомической диагностике, направленной на прижизненную диагностику заболеваний (цитологические и гистологические исследования) по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
10. В столбце 12 указывается отклонение значений в столбце 11 от значений в столбце 10 в тысячах тенге.
Приложение 15 к приказу
Приложение 15 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по обеспечению препаратами крови и ее компонентов в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
4. 4-бағанда 7, 10-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
5. 5-бағанда 8, 11-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
6. 6-бағанда 5-бағандағы мәндердің 4-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
7. 7 және 8-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша Қан мен оның компоненттерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
8. 9-бағанда 8-бағандағы мәндердің 7-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
9. 10 және 11-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша қан орталықтарының органдар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелдеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтеріне бөлінген және төлеуге қабылданған қаражаттың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
10. 12-бағанда 11-бағандағы мәндердің 10-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
Бұйрыққа 16-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
16-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде COVID-19 коронавирустық инфекциясының таралуына жол бермеу мақсатында пандемия жағдайындағы іс-шараларға ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов.
4. В столбце 4 указывается сумма значений по столбцам 7, 10 в тысячах тенге.
5. В столбце 5 указывается сумма значений по столбцам 8, 11 в тысячах тенге.
6. В столбце 6 указывается отклонение значений в столбце 5 от значений в столбце 4 в тысячах тенге.
7. В столбцах 7 и 8 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге по заготовке, переработке, хранению и реализации крови и ее компонентов, производству препаратов крови по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбце 9 указывается отклонение значений в столбце 8 от значений в столбце 7 в тысячах тенге.
9. В столбцах 10 и 11 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге на услуги центров крови по обеспечению лабораторного со провождения трансплантации органов и тканей по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
10. В столбце 12 указывается отклонение значений в столбце 11 от значений в столбце 10 в тысячах тенге.
Приложение 16 к приказу
Приложение 16 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату мероприятий в условиях пандемии в целях недопущения распространения коронавирусной инфекции COVID-19 в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
4. 4-бағанда бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі 7, 10, 13, 16, 19, 22 мың теңгемен.
5. 5-бағанда бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі 8, 11, 14, 17, 20, 23 мың теңгемен.
6. 6-бағанда 5-бағандағы мәндердің 4-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
7. 7 және 8-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша COVID-19 емдеу үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
8. 9-бағанда 8-бағандағы мәндердің 7-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
9. 10 және 11-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне COVID-19 кезінде үйде стационар қызметін көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
10. 12-бағанда 11-бағандағы мәндердің 10-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
11. 13 және 14-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша мобильді бригадалардың қызметтерін көрсету (шығу) үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражаттың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
12. 15-бағанда 14-бағандағы мәндердің 13-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
13. 16 және 17-бағандарда тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша амбулаториялық деңгейде полимерлік тізбекті реакция әдісімен биологиялық материалдан COVID-19 вирусының рибонуклеин қышқылын анықтауға диагностикалық зерттеулер көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
14. 18-бағанда 17-бағандағы мәндердің 16-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
15. 19 және 20-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар мен факт бойынша стационарлық көмек деңгейінде биологиялық материалдан алынған COVID-19 вирусының рибонуклеин қышқылын анықтауға диагностикалық зерттеулер көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
16. 21-бағанда 20-бағандағы мәндердің 19-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
17. 22 және 23-бағандарда COVID-19 коронавирусына қарсы күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған Денсаулық сақтау субъектілерінің немесе медициналық емес ұйымның қызметкерлеріне тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне үстемеақыға бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов.
4. В столбце 4 указывается сумма значений по столбцам 7, 10, 13, 16, 19, 22 в тысячах тенге.
5. В столбце 5 указывается сумма значений по столбцам 8, 11, 14, 17, 20, 23 в тысячах тенге.
6. В столбце 6 указывается отклонение значений в столбце 5 от значений в столбце 4 в тысячах тенге.
7. В столбцах 7 и 8 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за лечение COVID-19 по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбце 9 указывается отклонение значений в столбце 8 от значений в столбце 7 в тысячах тенге.
9. В столбцах 10 и 11 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание услуг стационара на дому при COVID-19 по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
10. В столбце 12 указывается отклонение значений в столбце 11 от значений в столбце 10 в тысячах тенге.
11. В столбцах 13 и 14 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание услуг мобильных бригад (выезды) по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
12. В столбце 15 указывается отклонение значений в столбце 14 от значений в столбце 13 в тысячах тенге.
13. В столбцах 16 и 17 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание диагностических исследований на выявление рибонуклеиновой кислоты вируса COVID-19 из биологического материала методом полимерной цепной реакции на амбулаторном уровне по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
14. В столбце 18 указывается отклонение значений в столбце 17 от значений в столбце 16 в тысячах тенге.
15. В столбцах 19 и 20 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание диагностических исследований на выявление рибонуклеиновой кислоты вируса COVID-19 из биологического материала методом полимерной цепной реакции на уровне стационарной помощи по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
16. В столбце 21 указывается отклонение значений в столбце 20 от значений в столбце 19 в тысячах тенге.
17. В столбцах 22 и 23 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге на надбавку работникам субъектов здравоохранения или немедицинской организации, задействованным в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом COVID-19 по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
4. 4 және 5-бағандарда жоспар бойынша науқастардың болжамды саны және есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар бойынша фармацевтикалық қызметтер көрсетуге бөлінген сома көрсетіледі.
5. 6 және 7-бағандарда факті бойынша қамтамасыз етілген науқастардың саны және факт бойынша көрсетілген фармацевтикалық қызметтердің сомасы есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне мың теңгемен көрсетіледі.
6. 8-бағанда нақты және жоспарлы көрсеткіштер арасындағы ауытқулар сомасы көрсетіледі.
7. 9 және 10-бағандарда жоспар бойынша науқастардың болжамды саны және есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар бойынша фармацевтикалық қызметтер көрсетуге бөлінген сома көрсетіледі.
8. 11 және 12-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне факті бойынша қамтамасыз етілген науқастардың саны және көрсетілген фармацевтикалық қызметтердің сомасы көрсетіледі.
9. 13-бағанда нақты және жоспарлы көрсеткіштер арасындағы ауытқулар сомасы көрсетіледі.
Бұйрыққа 18-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
18-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Медициналық көмектің түрлері бөлінісінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде қабылданған міндеттемелер бойынша әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының трансферттерді пайдалануы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов.
4. В столбцах 4 и 5 указывается прогнозное количество больных по плану и выделенная сумма на оказание фармацевтических услуг по плану на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
5. В столбцах 6 и 7 указывается количество обеспеченных больных по факту и сумма оказанных фармацевтических услуг по факту в тысячах тенге, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
6. В столбце 8 указывается сумма отклонений между фактическими и плановыми показателями.
7. В столбцах 9 и 10 указывается прогнозное количество больных по плану и выделенная сумма на оказание фармацевтических услуг по плану на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбцах 11 и 12 указывается количество обеспеченных больных и сумма оказанных фармацевтических услуг по факту на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
9. В столбце 13 указывается сумма отклонений между фактическими и плановыми показателями.
Приложение 18 к приказу
Приложение 18 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования по принятым обязательствам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в разрезе видов медицинской помощи
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru

Индекс: 5/13-ТМККК (МП)
Кезеңділігі: ай сайын, жыл сайын
Есепті кезең: жағдай бойынша "____" __________ 20__жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті айдан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 15 наурыз
р/с №
Медициналық көмек түрлерінің атауы
Есепті қаржы жылындағы сатып алу жоспары, мың теңге
Жасалған шарттардың саны, мың теңге

Индекс: 5/13-ГОБМП (МП)
Периодичность: ежемесячная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным месяцем,
15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование видов медицинской помощи
План закупа за отчетный финансовый год, тысяч тенге
Сумма заключен
ных договоров, тысяч тенге

Орналастырылмаған сома (гр3-гр4)
Төлемге қабылданған көрсетілген қызмет актілері, мың теңге
авансты ескере отырып қызметтерге ақы төлеу сомасы, мың теңге
Шарттар бойынша орындалмаған сомалар (гр4-гр6)
орындалу % (гр6/
гр4)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Бастапқы медициналық-санитариялық көмек деңгейінде медициналық көмек көрсету
1.1
Кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша алғашқы медициналық-санитариялық көмек
1.2
Жан басына шаққандағы нормативтің ынталандырушы компоненті
1.3
Шұғылдықтың 4 (төртінші) санатындағы шақыруларға қызмет көрсету
1.4
Емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилаланин аз өнімдермен қамтамасыз ету
2
Амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек
2.1
Консультациялық-диагностикалық көмек
2.2
(бекітілген 1 тұрғынға шаққандағы КДУ кешені)
2.3
Арнайы автокөлік базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері
2.4
Теміржол көлігі базасындағы жылжымалы медициналық кешендердің қызметтері
2.5
Травматологиялық пункттердегі қызметтер
2.6
Көп бейінді ауруханалардың жанындағы тері-венерологиялық диспансерлердегі және/немесе бөлімшелердегі қызметтер
2.7
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтер
3
Зейнеткерлерге және әскери қызметшілердің, құқық қорғау және мамандандырылған мемлекеттік органдардың отбасы мүшелеріне көрсетілетін қызметтер
4
Стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек
4.1
Бағдарламалық диализ
4.2
Амбулаториялық гемодиализ
5
Перитонеальді диализ
5.1
Стационарлық жағдайдағы мамандандырылған медициналық көмек
5.2
Ауыл субъектілері көрсететін стационарлық көмекті қоспағанда, тәулік бойы жұмыс істейтін стационар
6
Қабылдау бөлімдері
7
Ауыл халқына стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек
8
Онкогематологиялық науқастарға медициналық көмек
9
Жоғары технологиялық медициналық көмек
10
Жұқпалы аурулармен ауыратын науқастарға медициналық көмек
11
Паллиативті медициналық көмек
11.1
Жедел медициналық көмек және білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты медициналық көмек
11.2
Жан басына шаққандағы норматив бойынша жедел медициналық көмек және білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты медициналық көмек
12
Тромболитикалық терапия
12.1
Онкологиялық аурулармен ауыратын науқастарға медициналық көмек
12.2
Онкологиялық науқастарға кешенді тариф бойынша медициналық көмек
12.3
Онкологиялық науқастарға медициналық көмек (сәулелік терапия)
12.4
Онкологиялық науқастарға медициналық көмек (химиотерапия)
12.5
Иондаушы сәулелену көздерін ауыстыру бойынша қызмет көрсету

Неразмещенная сумма (графа 3-графа 4)
Принятые на оплату акты оказанных услуг, тысяч тенге
Сумма оплаты услуг с учетом аванса, тысяч тенге
Неиспол
ненные суммы по договорам (графа 4-графа 6)
% испол
нения (графа 6/
графа 4)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Оказание медицинской помощи на уровне первичной медико-санитарной помощи
1.1
Первичная медико-санитарная помощь по комплексному подушевому нормативу
1.2
Стимулирующий компонент подушевого норматива
1.3
Обслуживание вызовов 4 (четвертой) категории срочности
1.4
Обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
2
Специализированная медицинская помощь в амбулаторных условиях
2.1
Консультативно-диагностическая помощь
(комплекс консультативно-диагностической услуги на 1 прикрепленного жителя)
2.2
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта
2.3
Услуги передвижных медицинских комплексов на базе железнодорожного транспорта
2.4
Услуги в травматологических пунктах
2.5
Услуги в кожно-венерологических диспансерах и/или отделениях при многопрофильных больницах
2.6
Услуги в республиканских организациях здравоохранения
2.7
Услуги пенсионерам и членам семьи военнослужащих, правоохранительных и специализированных государственных органов
3
Специализированная медицинская помощь в стационарозамещающих условиях
4
Программный диализ
4.1
Амбулаторный гемодиализ
4.2
Перитонеальный диализ
5
Специализированная медицинская помощь в стационарных условиях
5.1
Круглосуточный стационар, за исключением стационарной помощи, оказываемой субъектами села
5.2
Приемные отделения
6
Специализированная медицинская помощь в стационарных и стационарозамещающих условиях сельскому населению
7
Медицинская помощь онкогематологическим больным
8
Высокотехнологичная медицинская помощь
9
Медицинская помощь больным инфекционными заболеваниями
10
Паллиативная медицинская помощь
11
Скорая медицинская помощь и медицинская помощь, связанная с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом
11.1
Скорая медицинская помощь и медицинская помощь, связанная с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом по подушевому нормативу
11.2
Тромболитическая терапия
12
Медицинская помощь больным онкологическими заболеваниями
12.1
Медицинская помощь онкологическим больным по комплексному тарифу
12.2
Медицинская помощь онкологическим больным (лучевая терапия)
12.3
Медицинская помощь онкологическим больным (химиотерапия)
12.4
Оказание услуги по замене источников, ионизирующих излучение
12.5
По клинико-затратным группам за оказание медицинской помощи онкологическим больным при реализации их права на свободный выбор

12.6
Еркін таңдау құқығын іске асыру кезінде онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін клиникалық-шығынды топтар бойынша
12.7
Телепатология жүйесі арқылы ісік биоәртүрлеріне халықаралық телеконсультация жүргізу
12.8
Молекулярлық-генетикалық және молекулярлық-биологиялық диагностика жүргізу
12.9
Онкологиялық науқастарға мобильді бригадалардың паллиативтік көмек көрсетуі
13
Маманның жолдамасы бойынша онкологиялық аурулары бар пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлері (ПЭТ)
13.1
Туберкулезбен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек
13.2
Оңалтуды қоса алғанда, кешенді тариф бойынша туберкулезбен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек
14
Туберкулезге қарсы препараттар
15
Психикалық, мінез-құлық бұзылулары (аурулары) бар адамдарға психикалық денсаулық саласындағы науқастарға медициналық көмек)
15.1
АИТВ жұқтырған адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек
15.2
АИТВ жұқтырған адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек
15.3
Достық кабинеттердің жұмысы (халықтың осал топтары үшін достық кабинеттерде)
15.4
Халықты АИТВ-инфекциясына зерттеп-қарау
16
АРВ препараттары
16.1
Патологиялық-анатомиялық диагностика
16.2
Патологиялық-анатомиялық ашып қарау (аутопсия)
17
Ауруларды тірі кезінде диагностикалауға бағытталған патологоанатомиялық диагностика (цитологиялық және гистологиялық зерттеулер)
17.1
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның компоненттері мен препараттарын өндіруге арналған шығыстар
17.2
Қан мен оның компоненттерін дайындау, қайта өңдеу, сақтау және өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша шығыстар
18
Қан орталықтарының ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық сүйемелдеуді қамтамасыз ету бойынша шығыстары
18.1
ҚР-да COVID-19 таралуына жол бермеу мақсатында пандемия жағдайында іс-шараларға ақы төлеу
18.2
COVID-19 кезіндегі үйдегі Стационар

12.6
Проведение международных телеконсультаций биообразцов опухолей через систему телепатологии
12.7
Проведение молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностики
12.8
Оказание паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным
12.9
Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с онкологическими заболеваниями по направлению специалиста (позитронно-эмиссионная томография)
13
Медико-социальная помощь лицам, больным туберкулезом
13.1
Медико-социальная помощь лицам, больным туберкулезом по комплексному тарифу, включая реабилитацию
13.2
Противотуберкулезные препараты
14
Медицинская помощь больным в области психического здоровья лицам с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями)
15
Медико-социальная помощь лицам, зараженным ВИЧ-инфекцией
15.1
Медико-социальная помощь лицам, зараженным ВИЧ-инфекцией
15.2
Работа дружественных кабинетов (для уязвимых групп населения в дружественных кабинетах)
15.3
Обследование населения на ВИЧ-инфекции
15.4
Антиретровирусные препараты
16
Патологоанатомическая диагностика
16.1
Патологоанатомическое вскрытие (аутопсия)
16.2
Патологоанатомическая диагностика, направленная на прижизненную диагностику заболеваний (цитологические и гистологические исследования)
17
Расходы на производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
17.1
Расходы по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
17.2
Расходы центров крови по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
18
Оплата мероприятий в условиях пандемии в целях недопущения распространения COVID-19 в РК
18.1
Стационар на дому при COVID-19
18.2
Мобильные бригады (выезды)

18.3
Мобильді бригадалар (шығулар)
18.4
Амбулаториялық деңгейде полимеразды тізбекті реакция әдісімен биологиялық материалдан COVID-19 вирусының РНҚ анықтауға диагностикалық зерттеулер
18.5
Стационарлық көмек деңгейінде полимеразды тізбекті реакция әдісімен биологиялық материалдан COVID-19 вирусының РНҚ анықтауға диагностикалық зерттеулер
19
Covid-19 коронавирусымен күрес шеңберінде эпидемияға қарсы іс-шараларға тартылған Денсаулық сақтау субъектілерінің немесе медициналық емес ұйымның қызметкерлеріне үстемеақы
20
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық дәрілік қамтамасыз ету

18.3
Диагностические исследования на выявление рибонуклеиновой кислоты вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции на амбулаторном уровне
18.4
Диагностические исследования на выявление рибонуклеиновой кислоты вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции на уровне стационарной помощи
18.5
Надбавка работникам субъектов здравоохранения или немедицинской организации, задействованным в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом COVID-19
19
Амбулаторное лекарственное обеспечение отдельных категорий граждан
20
Лечение за рубежом

20.1
Шетелде емдеу
20.2
Шетелде емдеу
21
Шетелде емделуге үміткер азаматтарды отандық медициналық ұйымдарда емдеу
БАРЛЫҒЫ
Басқарма Төрағасы _____________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы_______________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде қабылданған міндеттемелер бойынша әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының медициналық көмектің түрлері бөлінісінде трансферттерді пайдалануы туралы есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда медициналық көмек түрлерінің атауы көрсетіледі.
3. 3-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне есепті қаржы жылы үшін сатып алу жоспарының сомасы көрсетіледі.
4. 4-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жасалған шарттардың сомасы көрсетіледі.
5. 5-бағанда 3 - баған-4-баған формуласы бойынша орналастырылмаған сома көрсетіледі.
6. 6-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне төлемге қабылданған трансферттер көлемі көрсетіледі.
7. 7-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне авансты ескере отырып, қызметтерге ақы төлеу сомасы көрсетіледі.
8. 8-бағанда шарттар бойынша орындалмаған сомалар 4-баған-6-баған формуласы бойынша көрсетіледі.
9. 8-бағанда 6-бағанның / 4-бағанның формуласы бойынша орындалу пайызы көрсетіледі.
Бұйрыққа 19-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
19-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының әскери қызметшілерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған трансферттерді пайдалануы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk

20.1
Лечение за рубежом
20.2
Лечение граждан, претендующих на лечение за рубежом, в отечественных медицинских организациях
21
Нераспределенный резерв
ВСЕГО
Председатель Правления ____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения ____________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования по принятым обязательствам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в разрезе видов медицинской помощи"
1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указывается наименование видов медицинской помощи.
3. В столбце 3 указывается сумма плана закупа за отчетный финансовый год на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
4. В столбце 4 указывается сумма заключенных договоров на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
5. В столбце 5 указывается неразмещенная сумма по формуле графа 3 - графа 4.
6. В столбце 6 указывается принятые на оплату объемы трансфертов на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
7. В столбце 7 указывается сумма оплаты услуг с учетом аванса в тысячи тенге на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбце 8 указываются неисполненные суммы по договорам по формуле графа 4 -графа 6.
9. В столбце 8 указывается процент исполнения по формуле графа 6 / графа 4.
Приложение 19 к приказу
Приложение 19 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании трансфертов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию медицинской помощи военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов в системе обязательного социального медицинского страхования
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
4. 4-бағанда 8, 12, 17, 22-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
5. 5-бағанда 10, 14, 19, 24-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
6. 7 және 9-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша қызметтер саны көрсетіледі.
7. 8 және 10-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша мамандандырылған медициналық көмек көрсету үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
8. 12 және 14-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар мен факт бойынша стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек бойынша емделген науқастардың саны көрсетіледі.
9. 13 және 15-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
10. 17 және 19-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар мен факт бойынша стационарлық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек бойынша емделген науқастардың саны көрсетіледі.
11. 18 және 20-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
12. 22 және 24-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне қамтамасыз етілген рецептілер саны көрсетіледі.
13. 23 және 25-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша фармацевтикалық қызметтер көрсету үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражаттың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
Бұйрыққа 20-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
20-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған адамдар үшін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға мемлекеттің жарналары бойынша есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов.
4. В столбце 4 указывается сумма значений по столбцам 8, 12, 17, 22 в тысячах тенге.
5. В столбце 5 указывается сумма значений по столбцам 10, 14, 19, 24 в тысячах тенге.
6. В столбцах 7 и 9 указывается количество услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
7. В столбцах 8 и 10 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание специализированной медицинской помощи по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбцах 12 и 14 указывается количество пролеченных больных по специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих условиях по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
9. В столбцах 13 и 15 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих условиях по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
10. В столбцах 17 и 19 указывается количество пролеченных больных по специализированной медицинской помощи в стационарных условиях по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
11. В столбцах 18 и 20 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание специализированной медицинской помощи в стационарных условиях по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
12. В столбцах 22 и 24 указывается количество обеспеченных рецептов по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
13. В столбцах 23 и 25 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание фармацевтических услуг по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
Приложение 20 к приказу
Приложение 20 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет по взносам государства на обязательное социальное медицинское страхование за лиц, освобожденных от уплаты взносов в фонд социального медицинского страхования
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru

Индекс: 6/2-МӘМС (жеңілдіктер)
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есепті кезең: жағдай бойынша "____" __________ 20__жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 15 наурыз
р/с №
Тұлғалар санатының атауы
20__жылғы 01 "____" арналған жоспар
20____жылғы 01 "_____" арналған факт
Ауытқу
Саны, адам.
Сомасы, мың теңге
Саны, адам.
Сомасы, мың теңге
Саны, адам.
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
Барлық тұлғалар, оның ішінде:
1
Балалар
2
Жұмыссыз ретінде тіркелген тұлғалар
3
Жұмыс істемейтін жүкті әйелдер
4
Осы тармақтың 5) тармақшасында көзделген адамдарды қоспағанда, баланы (балаларды) үш жасқа толғанға дейін тәрбиелеп отырған жұмыс істемейтін адамдар (баланың заңды өкілдерінің бірі)
5
Жүктілікке және босануға, жаңа туған баланы (балаларды) асырап алуға байланысты, бала (балалар) үш жасқа толғанға дейін оның (олардың) күтіміне байланысты демалыста жүрген адамдар
6
Мүгедек баланы күтіп-бағуды жүзеге асыратын жұмыс істемейтін адамдар
7
Зейнетақы төлемдерін алушылар, оның ішінде Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері
8
Қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесі мекемелерінде (қауіпсіздігі барынша төмен мекемелерді қоспағанда) сот үкімі бойынша жазасын өтеп жүрген адамдар)
9
Уақытша ұстау изоляторлары мен тергеу изоляторларындағы азаматтар
10
Жұмыс істемейтін қандастар
11
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр Ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көп балалы аналар
12
Мүгедектер
13
Орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары білім беру, сондай-ақ жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында күндізгі оқу нысанында білім алатын адамдар
14
Бала кезінен бірінші топтағы мүгедекке күтімді жүзеге асыратын жұмыспен қамтылмаған адам
15
Жұмыс істемейтін мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылар
Басқарма Төрағасы _____________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған адамдар үшін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға мемлекеттің жарналары бойынша есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

Индекс: 6/2- ОСМС (льготники)
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным кварталом,
15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование категорий лиц
План на 01 "______" 20__года
Факт на 01 "______" 20__года
Отклонение
Количество, человек
Сумма, тысяч тенге
Количество, человек
Сумма, тысяч тенге
Количество, человек
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего лиц, в том числе:
1
Дети
2
Лица, зарегистрированные в качестве безработных
3
Неработающие беременные женщины
4
Неработающие лица (один из законных представителей ребенка), воспитывающие ребенка (детей) до достижения им (ими) возраста трех лет, за исключением лиц, предусмотренных подпунктом 5) настоящего пункта
5
Лица, находящиеся в отпусках в связи с беременностью и родами, усыновлением (удочерением) новорожденного ребенка (детей), по уходу за ребенком (детьми) до достижения им (ими) возраста трех лет
6
Неработающие лица, осуществляющие уход за ребенком-инвалидом
7
Получатели пенсионных выплат, в том числе участники и инвалиды Великой Отечественной войны
8
Лица, отбывающие наказание по приговору суда в учреждениях уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы (за исключением учреждений минимальной безопасности)
9
Лица, содержащиеся в изоляторах временного содержания и следственных изоляторах
10
Неработающие кандасы
11
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени
12
Инвалиды
13
Лица, обучающиеся по очной форме обучения в организациях среднего, технического и профессионального, послесреднего, высшего образования, а также послевузовского образования
14
Незанятое лицо, осуществляющее уход за инвалидом первой группы с детства
15
Неработающие получатели государственной адресной социальной помощи
Председатель Правления ____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения _____________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Отчет по взносам государства на обязательное социальное медицинское страхование за лиц, освобожденных от уплаты взносов в фонд социального медицинского страхования"

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған адамдар санаттарының атауы көрсетіледі.
3. 3 және 5-бағандарда жоспар мен факт бойынша жарналарды төлеуден босатылған адамдардың саны көрсетіледі.
4. 4-бағанда жеңілдік санаты үшін түсімдердің жоспарлы сомасы көрсетіледі.
5. 6-бағанда жеңілдік санаты үшін түсімдердің нақты сомасы көрсетіледі.
6. 7 және 8-бағандарда адамдар саны мен сомалардың жоспарлы және нақты көрсеткіштерінің ауытқу сомасы көрсетіледі.
Бұйрыққа 21-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
21-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының өңірлер бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге аударымдарын және (немесе) жарналарын пайдалануы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования категорий лиц, освобожденных от уплаты взносов в фонд социального медицинского страхования.
3. В столбцах 3 и 5 указываются количество лиц, освобожденных от уплаты взносов по плану и факту.
4. В столбце 4 указывается плановая сумма поступлений за льготную категорию.
5. В столбце 6 указывается фактическая сумма поступлений за льготную категорию.
6. В столбцах 7 и 8 сумма отклонений плановых и фактических показателей количества человек и сумм.
Приложение 21 к приказу
Приложение 21 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе регионов
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды бағандары бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі.
4. 4-бағанда 9, 77-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
5. 5-бағанда 12, 79-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
6. 6-бағанда 5-бағандағы мәндердің 4-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
7. 7 және 10-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне амбулаториялық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмектің саны көрсетіледі.
8. 8 және 11-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше, есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмектің теңгемен орташа құны көрсетіледі.
9. 9 және 12-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша амбулаториялық жағдайда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
10. 13-бағанда 12-бағандағы мәндердің 9-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
11. 14 және 17-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне консультациялық-диагностикалық көмектің саны (1 тіркелген тұрғынға консультациялық-диагностикалық қызметтер кешені) көрсетіледі.
12. 15 және 18-бағандарда консультациялық-диагностикалық көмектің (бекітілген 1 тұрғынға консультациялық-диагностикалық қызметтер кешені) орташа құны жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне теңгемен көрсетіледі.
13. 16 және 19-бағандарда есептік кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша консультациялық-диагностикалық көмек көрсеткені үшін (бекітілген 1 тұрғынға консультациялық-диагностикалық қызметтер кешені) бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
14. 20-бағанда 19-бағандағы мәндердің 16-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
15. 21 және 24-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар және факт бойынша арнайы автокөлік базасындағы жылжымалы медициналық кешендер қызметтерінің саны көрсетіледі.
16. 22 және 25-бағандарда арнайы автокөлік базасындағы жылжымалы медициналық кешендер қызметтерінің орташа құны жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне теңгемен көрсетіледі.

1. В столбце 1 указывается порядковый номер
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается сумма значений по столбцам код классификатора административно-территориальных объектов.
4. В столбце 4 указывается сумма значений по столбцам 9, 77 в тысячах тенге.
5. В столбце 5 указывается сумма значений по столбцам 12, 79 в тысячах тенге.
6. В столбце 6 указывается отклонение значений в столбце 5 от значений в столбце 4 в тысячах тенге.
7. В столбцах 7 и 10 указывается количество специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбцах 8 и 11 указывается средняя стоимость специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
9. В столбцах 9 и 12 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание специализированной медицинской помощи в амбулаторных условиях по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
10. В столбце 13 указывается отклонение значений в столбце 12 от значений в столбце 9 в тысячах тенге.
11. В столбцах 14 и 17 указывается количество консультативно-диагностической помощи (комплекс консультативно-диагностических услуг на 1 прикрепленного жителя) по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
12. В столбцах 15 и 18 указывается средняя стоимость консультативно-диагностической помощи (комплекс консультативно-диагностических услуг на 1 прикрепленного жителя) в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
13. В столбцах 16 и 19 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание консультативно-диагностической помощи (комплекс консультативно-диагностических услуг на 1 прикрепленного жителя) по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
14. В столбце 20 указывается отклонение значений в столбце 19 от значений в столбце 16 в тысячах тенге.
15. В столбцах 21 и 24 указывается количество услуг передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
16. В столбцах 22 и 25 указывается средняя стоимость услуг передвижных медицинских комплексов на базе специального автотранспорта в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.

30. 48-бағанда 47-бағандағы мәндердің 44-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
31. 49 және 52-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтердің саны көрсетіледі.
32. 50 және 53-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар мен факт бойынша республикалық денсаулық сақтау ұйымдарындағы қызметтердің орташа құны теңгемен көрсетіледі.
33. 51 және 54-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша республикалық денсаулық сақтау ұйымдарында қызметтер көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражаттың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
34. 55-бағанда 54-бағандағы мәндердің 51-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
35. 56 және 59-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша зейнеткерлерге және әскери қызметшілердің, құқық қорғау және мамандандырылған мемлекеттік органдардың отбасы мүшелеріне көрсетілетін қызметтердің саны көрсетіледі.
36. 57 және 60-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша зейнеткерлерге және отбасы мүшелеріне әскери қызметшілердің, құқық қорғау және мамандандырылған мемлекеттік органдардың қызметтерінің теңгемен орташа құны көрсетіледі.
37. 58 және 61-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша зейнеткерлерге және әскери қызметшілердің, құқық қорғау және мамандандырылған мемлекеттік органдардың отбасы мүшелеріне қызметтер көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
38. 62-бағанда 61-бағандағы мәндердің 58-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
39. 63 және 66-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне білім беру ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуге арналған оқушылардың саны көрсетіледі.
40. 64 және 67-бағандарда білім беру ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуге арналған бір оқушыға арналған тариф жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне теңгемен көрсетіледі.
41. 65 және 68-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша білім беру ұйымдарында оқушыларға медициналық қызмет көрсетуге бөлінген және төлеуге қабылданған қаражаттың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
42. 69-бағанда 68-бағандағы мәндердің 65-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.

30. В столбце 48 указывается отклонение значений в столбце 47 от значений в столбце 44 в тысячах тенге.
31. В столбцах 49 и 52 указывается количество услуг в республиканских организациях здравоохранения по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
32. В столбцах 50 и 53 указывается средняя стоимость услуг в республиканских организациях здравоохранения в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
33. В столбцах 51 и 54 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание услуг в республиканских организациях здравоохранения по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
34. В столбце 55 указывается отклонение значений в столбце 54 от значений в столбце 51 в тысячах тенге.
35. В столбцах 56 и 59 указывается количество услуг пенсионерам и членам семьи военнослужащих, правоохранительных и специализированных государственных органов по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
36. В столбцах 57 и 60 указывается средняя стоимость услуг пенсионерам и членам семьи военнослужащих, правоохранительных и специализированных государственных органов в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
37. В столбцах 58 и 61 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание услуг пенсионерам и членам семьи военнослужащих, правоохранительных и специализированных государственных органов по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
38. В столбце 62 указывается отклонение значений в столбце 61 от значений в столбце 58 в тысячах тенге.
39. В столбцах 63 и 66 указывается численность школьников на медицинское обслуживание в организациях образования по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
40. В столбцах 64 и 67 указывается тариф на одного школьника на медицинское обслуживание в организациях образования в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
41. В столбцах 65 и 68 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге на медицинское обслуживание школьников в организациях образования по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
42. В столбце 69 указывается отклонение значений в столбце 68 от значений в столбце 65 в тысячах тенге.

43. 70 және 73-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша компьютерлік томография, магниттік-резонанстық томография (онкоплан) бойынша көрсетілетін қызметтердің саны көрсетіледі.
44. 71 және 74-бағандарда компьютерлік томография, магниттік-резонанстық томография (онкоплан) бойынша қызметтердің орташа құны жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне теңгемен көрсетіледі.
45. 72 және 75-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша компьютерлік томография, магниттік-резонанстық томография (онкоплан) бойынша бөлінген және төлеуге қабылданған қаражаттың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
46. 76-бағанда 75-бағандағы мәндердің 72-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
47. 77 және 80-бағандарда жастар денсаулық орталықтары жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне көрсететін қызметтердің саны көрсетіледі.
48. 78 және 81-бағандарда жастар денсаулық орталықтары көрсететін қызметтердің орташа құны жоспар мен факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне теңгемен көрсетіледі.
49. 79 және 82-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша жастар денсаулық орталықтары көрсететін қызметтерге бөлінген және төлеуге қабылданған қаражаттың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
50. 83-бағанда 82-бағандағы мәндердің 79-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
51. 85-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне факт бойынша профилактикалық медициналық тексеруден (скринингтен) өткен адамдардың саны көрсетіледі.
52. 84 және 86-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша профилактикалық медициналық тексеріп-қараулар (скринингтер) үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
53. 87-бағанда 86-бағандағы мәндердің 84-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
Бұйрыққа 24-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
24-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсету бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарды және (немесе) жарналарды пайдалануы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk

43. В столбцах 70 и 73 указывается количество услуг по компьютерной томографии, магнитно-резонансной томографии (онкоплан) по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
44. В столбцах 71 и 74 указывается средняя стоимость услуг по компьютерной томографии, магнитно-резонансной томографии (онкоплан) в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
45. В столбцах 72 и 75 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге по компьютерной томографии, магнитно-резонансной томографии (онкоплан) по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
46. В столбце 76 указывается отклонение значений в столбце 75 от значений в столбце 72 в тысячах тенге.
47. В столбцах 77 и 80 указывается количество услуг, оказываемых молодежными центрами здоровья по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
48. В столбцах 78 и 81 указывается средняя стоимость услуг, оказываемых молодежными центрами здоровья в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
49. В столбцах 79 и 82 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге услуг, оказываемых молодежными центрами здоровья по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
50. В столбце 83 указывается отклонение значений в столбце 82 от значений в столбце 79 в тысячах тенге.
51. В столбцах 85 указывается количество прошедших профилактические медицинские осмотры (скрининги) по факту, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
52. В столбцах 84 и 86 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за профилактические медицинские осмотры (скрининги) по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
53. В столбце 87 указывается отклонение значений в столбце 86 от значений в столбце 84 в тысячах тенге.
Приложение 24 к приказу
Приложение 24 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию специализированной медицинской помощи в стационарозамещающих условиях в системе обязательного социального медицинского страхования здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
4. 4-бағанда 9, 16, 23, 30-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
5. 5-бағанда 12, 19, 26, 33-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
6. 6-бағанда 5-бағандағы мәндердің 4-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
7. 7 және 10-бағандарда ауыл субъектілері жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне көрсететін стационарлық көмекті қоспағанда, стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек бойынша емделген жағдайлардың саны көрсетіледі.
8. 8 және 11-бағандарда ауыл субъектілері жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне теңгемен көрсететін стационарлық кө мекті қоспағанда, стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек бойынша емделген жағдайдың орташа құны көрсетіледі.
9. 9 және 12-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша ауыл субъектілері көрсететін стационарлық көмекті қоспағанда, стационарлық жағдайларда мамандандырылған медициналық көмек көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
10. 13-бағанда 12-бағандағы мәндердің 9-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
11. 14 және 17-бағандарда қабылдау бөлімшелерінің жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне емделген жағдайларының саны көрсетіледі.
12. 15 және 18-бағандарда қабылдау бөлімшелері бойынша емделген жағдайдың орташа құны жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне теңгемен көрсетіледі.
13. 16 және 19-бағандарда қабылдау бөлімшелерінің есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша қызмет көрсеткені үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
14. 20-бағанда 19-бағандағы мәндердің 16-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
15. 21 және 24-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жоспар мен факт бойынша ауыл халқына стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмектің емделген жағдайларының саны көрсетіледі.
16. 22 және 25-бағандарда ауыл халқына стационарлық және стационарды алмастыратын жағдайларда мамандандырылған медициналық көмектің емделіп шыққан жағдайының жоспар мен факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне орташа құны теңгемен көрсетіледі.

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов.
4. В столбце 4 указывается сумма значений по столбцам 9, 16, 23, 30 в тысячах тенге.
5. В столбце 5 указывается сумма значений по столбцам 12, 19, 26, 33 в тысячах тенге.
6. В столбце 6 указывается отклонение значений в столбце 5 от значений в столбце 4 в тысячах тенге.
7. В столбцах 7 и 10 указывается количество пролеченных случаев по специализированной медицинской помощи в стационарных условиях, за исключением стационарной помощи, оказываемой субъектами села по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбцах 8 и 11 указывается средняя стоимость пролеченного случая по специализированной медицинской помощи в стационарных условиях, за исключением стационарной помощи, оказываемой субъектами села в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
9. В столбцах 9 и 12 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание специализированной медицинской помощи в стационарных условиях, за исключением стационарной помощи, оказываемой субъектами села по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
10. В столбце 13 указывается отклонение значений в столбце 12 от значений в столбце 9 в тысячах тенге.
11. В столбцах 14 и 17 указывается количество пролеченных случаев приемных отделений по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
12. В столбцах 15 и 18 указывается средняя стоимость пролеченного случая по приемным отделениям в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
13. В столбцах 16 и 19 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за оказание услуг приемных отделений по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
14. В столбце 20 указывается отклонение значений в столбце 19 от значений в столбце 16 в тысячах тенге.
15. В столбцах 21 и 24 указывается количество пролеченных случаев специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещающих условиях сельскому населению по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
16. В столбцах 22 и 25 указывается средняя стоимость пролеченного случая специализированной медицинской помощи в стационарных и стационарозамещающих условиях сельскому населению в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
4. 4 және 7-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне медициналық оңалтуға арналған төсек-күндер саны көрсетіледі.
5. 5 және 8-бағандарда жоспар және факт бойынша тиісінше есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне медициналық оңалтуға арналған төсек-күндердің орташа құны теңгемен көрсетіледі.
6. 6 және 9-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне тиісінше жоспар және факт бойынша медициналық оңалту үшін бөлінген және төлеуге қабылданған қаражат сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
7. 10-бағанда 9-бағандағы мәндердің 6-бағандағы мәндерден ауытқуы мың теңгемен көрсетіледі.
Бұйрыққа 27-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
27-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтеріне ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының аударымдарын және (немесе) жарналарын пайдалануы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов. 4. В столбцах 4 и 7 указывается количество койко-дней на медицинскую реабилитацию по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
5. В столбцах 5 и 8 указывается средняя стоимость койко-дней на медицинскую реабилитацию в тенге по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
6. В столбцах 6 и 9 указывается сумма выделенных и принятых к оплате средств в тысячах тенге за медицинскую реабилитацию по плану и факту соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
7. В столбце 10 указывается отклонение значений в столбце 9 от значений в столбце 6 в тысячах тенге.
Приложение 27 к приказу
Приложение 27 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет об использовании отчислений и (или) взносов фондом социального медицинского страхования на оплату услуг патологоанатомической диагностики в системе обязательного социального медицинского страхования
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда медициналық көмек түрлерінің атауы көрсетіледі.
3. 3-бағанда есепті қаржы жылындағы сатып алу жоспарының есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне сомасы көрсетіледі.
4. 4-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жасалған шарттардың сомасы көрсетіледі.
5. 5-бағанда орналастырылмаған сомастар (3-баған минус 4-баған) көрсетіледі.
6. 6-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне төлемге қабылданған трансферттер көлемі көрсетіледі.
7. 7-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне мың теңгедегі авансты ескере отырып, қызметтерге ақы төлеу сомасы көрсетіледі.
8. 8-бағанда шарттар бойынша орындалмаған сомалар көрсетіледі (4-баған минус 6-баған).
9. 9-бағанда орындалу % көрсетіледі (6-баған 4-бағанға бөлінеді).
Бұйрыққа 31-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
31-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Халықты міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесімен қамту жөніндегі есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Индексі: 7-МС
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есепті кезең: жағдай бойынша "____" __________ 20__жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 15 наурыз
р/с №
Облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды
Халықтың жалпы саны, адам
Мемлекет жүзеге асыратын МӘМС-ке жарналарды тұлғалар, адам
Қызметкерлер, адам
Жеке кәсіпкерлер, адам
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес салық агентімен жасалған азаматтық-құқықтық сипаттағы шарттар бойынша кірістер алатын жеке тұлғалар, адам
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 774-бабына сәйкес БЖТ төлеушілер болып табылатын жеке тұлғалар (БЖТ төлеушілер), адам
Бірыңғай жиынтық төлемді 1 реттен артық төлеген БЖТ төлеушілер, адам
Жарналарды өз бетінше төлейтін тұлғалар, оның ішінде Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге кеткен Қазақстан Республикасының азаматтары, адам
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Ақмола облысы
2
Ақтөбе облысы
3
Алматы облысы
4
Атырау облысы
5
Шығыс Қазақстан облысы
6
Жамбыл облысы
7
Батыс Қазақстан облысы
8
Қарағанды облысы
9
Қостанай облысы
10
Қызылорда облысы
11
Маңғыстау облысы
12
Павлодар облысы
13
Солтүстік Қазақстан облысы
14
Түркістан облысы
15
Нұр-Сұлтан қалысы
16
Алматы қаласы
17
Шымкент қаласы
18
Аймақ жоқ / бекітілмеген
19
Барлығы
кестенің жалғасы
МӘМС жүйесінің қатысушылары, адам
Халықтың жалпы санынан МӘМС жүйесіне қатысушылардың үлесі, %
МӘМС жүйесіндегі медициналық қызметтерді тұтынушылар, адам
Халықтың жалпы санынан міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі медициналық қызметтерді тұтынушылардың үлесі, %
МӘМС жүйесінде сақтандырылмаған, адам
Халықтың жалпы санынан сақтандырылмаған адамдардың үлесі, %
12
13
14
15
16
17
Басқарма Төрағасы ____________________________________ _______________
тегі, аты, әкесінің аты (кезде) қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы______________________ _______________
тегі, аты, әкесінің аты (кезде) қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Халықты міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесімен қамту жөніндегі есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указывается наименование видов медицинской помощи.
3. В столбце 3 указывается сумма плана закупа за отчетный финансовый год на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
4. В столбце 4 указывается сумма заключенных договоров на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
5. В столбце 5 указывается неразмещенная сумма (графа 3 минус графа 4).
6. В столбце 6 указывается принятые на оплату объемы трансфертов на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
7. В столбце 7 указывается сумма оплаты услуг с учетом аванса в тысячи тенге на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбце 8 указываются неисполненные суммы по договорам (графа 4 минус графа 6).
9. В столбце 9 указывается % исполнения (графа 6 делится графа 4).
Приложение 31 к приказу
Приложение 31 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет по охвату населения системой обязательного социального медицинского страхования
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Индекс: 7-МС
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным кварталом,
15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименования областей, города республиканского значения и столицы
Код классификатора административно-территориальных объектов
Общая численность населения, человек
Лица, взносы на обязательное социальное медицинское страхование, за которых осуществляет государство, человек
Работники, в том числе государственные и гражданские служащие, за исключением военнослужащих, сотрудников правоохранительных, специальных государственных органов, человек
Индивидуальные предприниматели, человек
Физические лица, получающие доходы по заключенным с налоговым агентом договорам гражданско-правового характера в соответствии с законодательством Республики Казахстан, человек
Физические лица, являющиеся плательщиками единого совокупного платежа в соответствии со ст.774 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (плательщики единого совокупного платежа), человек
Плательщики единого совокупного платежа, оплатившие единый совокупный платеж более 1 раза, человек
Лица, самостоятельно уплачивающие взносы, в том числе граждане Республики Казахстан, выехавшие за пределы Республики Казахстан, человек
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Акмолинская область
2
Актюбинская область
3
Алматинская область
4
Атырауская область
5
Восточно-Казахстанская область
6
Жамбылская область
7
Западно-Казахстанская область
8
Карагандинская область
9
Костанайская область
10
Кызылординская область
11
Мангистауская область
12
Павлодарская область
13
Северо-Казахстанская область
14
Туркестанская область
15
город Нур-Султан
16
город Алматы
17
город Шымкент
18
Без региона/ неприкрепленные
19
Всего
продолжение таблицы
Участники системы ОСМС, человек
Доля участников системы ОСМС от общей численности населения, %
Потребители медицинских услуг в системе Обязательного социального медицинского страхования, человек
Доля потребителей медицинских услуг в системе Обязательного социального медицинского страхования от общей численности населения, %
Незастрахованные в системе обязательного социального медицинского страхования, человек
Доля незастрахованных человек от общей численности населения, %
12
13
14
15
16
17
Председатель Правления ____________________________________ _______________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения_____________________ _______________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Отчет по охвату населения системой обязательного социального медицинского страхования"

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. Санаттар бөлінісінде деректерді қалыптастыру Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру шеңберінде түсетін жарналар мен аударымдар сомасына сүйене отырып есептеледі және санаттар арасында дұрыс бөлінбеу тәуекелін болжайды.
4. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
5. Бағандарда 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 жұмыс берушілердің міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдары, оның ішінде: 4, 5, 6-бағандарда болжам, факт бойынша тиісінше адам саны және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; 7, 8, 9-бағандарда болжам, факт бойынша тиісінше сомасы мың теңгемен және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; 10-бағанда аударымдар мен жарналардың жалпы түсімдерінен пайыздық арақатынаста үлесі көрсетіледі. Адамдар саны бойынша деректер бірегей емес.
6. Бағандарда 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қызметкерлердің, оның ішінде жұмыс берушілердің мемлекеттік және азаматтық қызметшілерінің міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарналары көрсетіледі: 11, 12, 13-бағандарда болжам бойынша адамдар саны, тиісінше факті және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; 14, 15, 16-бағандарда болжам бойынша сома, тиісінше факт және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; 17-бағанда аударымдар мен жарналардың жалпы түсімдерінен пайыздық қатынаста ауытқу. Адамдар саны бойынша деректер бірегей емес.
7. Бағандарда 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 азаматтық-құқықтық сипаттағы шарттар бойынша кірістер алатын жеке тұлғалардың жарналары көрсетіледі, оның ішінде: 18, 19, 20-бағандарда болжам, факт бойынша тиісінше адам саны және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; 21, 22, 23-бағандарда болжам бойынша сома, факт бойынша тиісінше және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; 24-бағанда аударымдар мен жарналардың жалпы түсімдерінен пайыздық қатынаста ауытқу көрсетіледі. Адамдар саны бойынша деректер бірегей емес.
8. Бағандарда 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 дара кәсіпкерлердің жарналары көрсетіледі, оның ішінде: 25, 26, 27-бағандарда болжам, факт бойынша тиісінше адам саны және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; 28, 29, 30-бағандарда болжам, факт бойынша тиісінше Сомасы мың теңгемен және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; 31-бағанда аударымдар мен жарналардың жалпы түсімдерінен пайыздық арақатынаста үлесі. Адамдар саны бойынша деректер бірегей емес.

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. Формирование данных в разрезе категорий рассчитывается исходя из сумм поступающих взносов и отчислений в рамках обязательного социального медицинского страхования и предполагает риски некорректного распределения между категориями.
4. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов.
5. В столбцах 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указываются отчисления работодателей на обязательное социальное медицинское страхование, в том числе: в столбцах 4, 5, 6 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбцах 7, 8, 9 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбце 10 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Данные по количеству лиц не уникально.
6. В столбцах 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 указываются взносы работников, в том числе государственных и гражданских служащих работодателей на обязательное социальное медицинское страхование: в столбцах 11, 12, 13 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного; в столбцах 14, 15, 16 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбце 17 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Данные по количеству лиц не уникально.
7. В столбцах 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 указываются взносы физических лиц, получающих доходы по договорам гражданско-правового характера, в том числе: в столбцах 18, 19, 20 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбцах 21, 22, 23 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного; в столбце 24 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Данные по количеству лиц не уникально.
8. В столбцах 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 указываются взносы индивидуальных предпринимателей, в том числе: в столбцах 25, 26, 27 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбцах 28, 29, 30 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и Отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбце 31 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Данные по количеству лиц не уникально.

9. Бағандарда 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 дербес төлеушілердің жарналары көрсетіледі, оның ішінде: 32, 33, 34-бағандарда болжам, факт бойынша тиісінше адам саны және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; 35, 36, 37-бағандарда болжам, факт бойынша тиісінше сомасы мың теңгемен және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; 38-бағанда аударымдар мен жарналардың жалпы түсімдерінен пайыздық арақатынаста үлесі көрсетіледі. Адамдар саны бойынша деректер бірегей емес.
10. Бағандарда 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 бірыңғай жиынтық төлемді төлеушілер болып табылатын жеке тұлғалардың жарналары көрсетіледі, оның ішінде: 39, 40, 41-бағандарда болжам, факт бойынша тиісінше адам саны және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; 42, 43, 44-бағандарда болжам, факт бойынша тиісінше сомасы мың теңгемен және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу ; 45-бағанда аударымдар мен жарналардың жалпы түсімдерінен пайыздық арақатынаста үлесі көрсетіледі. Адамдар саны бойынша деректер бірегей емес.
11. Бағандарда 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 мемлекеттің жарналары көрсетіледі, оның ішінде: 46, 47, 48-бағандарда болжам, факт бойынша тиісінше адам саны және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; 49, 50, 51-бағандарда болжам, факт бойынша тиісінше сомасы мың теңгемен және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; 52-бағанда аударымдар мен жарналардың жалпы түсімдерінен пайыздық арақатынаста үлесі көрсетіледі. Ақпарат тек Қазақстан Республикасы бойынша бір жолда беріледі.
12. Бағандарда 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 аударымдар мен жарналардың түсімі көрсетіледі, оның ішінде: 53, 54, 55-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша болжам, факт және тиісінше ауытқу бойынша барлық аударымдар мен жарналардың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.; 56, 57, 58-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне болжам, факт бойынша аударымдар сомасы мың теңгемен және тиісінше ауытқу; 59, 60, 61-бағандарда болжам бойынша жарналар сомасы мың теңгемен, тиісінше факт және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу.
13. 62, 63-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша аударымдар мен жарналар бойынша төленген өсімпұл мың теңгемен көрсетіледі.
14. 64, 65-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша аударымдар мен жарналар бойынша жүзеге асырылған қайтарулар мың теңгемен көрсетіледі.
Бұйрыққа 33-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
33-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде амбулаториялық жағдайларда көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша (базалық кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша) медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Индексі: 1-МНҰ (АМБ)
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есепті кезең: жағдай бойынша "____" __________ 20__жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 15 наурыз
р/с №
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды
Шарт бойынша сома, мың теңге
Барлық ақаулар және алып тастауға арналған сомалар
Шарт бойынша сомадан алуға үлес
(%)
оның ішінде ақау кодтары бойынша:
1.0.
2.0.
5.0.
6.0.
7.0.
8.0.
Саны
,
бірлік.
Сомасы, мың теңге
саны
сомасы
саны
сомасы
саны
сомасы
саны
сомасы
саны
сомасы
саны
сомасы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
1
Ақмола облысы
2
Ақтөбе облысы
3
Алматы облысы
4
Атырау облысы
5
Шығыс Қазақстан облысы
6
Жамбыл облысы
7
Батыс Қазақстан облысы
8
Қарағанды облысы
9
Қостанай облысы
10
Қызылорда облысы
11
Мангистауская область
12
Павлодар облысы
13
Солтүстік Қазақстан облысы
14
Түркістан облысы
15
Нұр-Сұлтан қалысы
16
Алматы қаласы
17
Шымкент қаласы
Барлығы
кестенің жалғасы
оның ішінде ақау кодтары бойынша:
9.0.

9. В столбцах 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 указываются взносы самостоятельных плательщиков, в том числе: в столбцах 32, 33, 34 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбцах 35, 36, 37 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбце 38 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Данные по количеству лиц не уникально.
10. В столбцах 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 указываются взносы физических лиц, являющихся плательщиками единого совокупного платежа, в том числе: в столбцах 39, 40, 41 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбцах 42, 43, 44 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного ; в столбце 45 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Данные по количеству лиц не уникально.
11. В столбцах 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 указываются взносы государства, в том числе: в столбцах 46, 47, 48 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбцах 49, 50, 51 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбце 52 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Информация предоставляется только по Республике Казахстан в одной строке.
12. В столбцах 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 указывается поступление отчислений и взносов, в том числе: в столбцах 53, 54, 55 сумма всего отчислений и взносов в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода.; в столбцах 56, 57, 58 сумма отчислений в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом; в столбцах 59, 60, 61 сумма взносов в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода.
13. В столбцах 62, 63 указывается уплаченная пеня по отчислениям и взносам в тысячах тенге, по состоянию на конец отчетного периода.
14. В столбцах 64, 65 указывается осуществленные возвраты по отчислениям и взносам в тысячах тенге, по состоянию на конец отчетного периода.
Приложение 33 к приказу
Приложение 33 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов услуг на амбулаторных условиях (по базовому комплексному подушевому нормативу) в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Индекс: 1-МКО (АМБ)
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным кварталом,
15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование областей, городов республиканского значения и столицы
Код классификатора административно-территориальных объектов
Сумма по договору, тыс.тенге
Всего дефектов и суммы к снятию
Доля суммы дефектов от суммы договоров (%)
Коли чество, ед.
Сумма, тыс. тенге
1
2
3
4
5
6
7
1
Акмолинская область
2
Актюбинская область
3
Алматинская область
4
Атырауская область
5
Восточно-Казахстанская область
6
Жамбылская область
7
Западно-Казахстанская область
8
Карагандинская область
9
Костанайская область
10
Кызылординская область
11
Мангистауская область
12
Павлодарская область
13
Северо-Казахстанская область
14
Туркестанская область
15
город Нур-Султан
16
город Алматы
17
город Шымкент
Всего
продолжение таблицы
в том числе, по кодам дефектов:
1.0.
2.0.
5.0.
6.0.
7.0.
8.0.
количество
сумма
количество
сумма
количество
сумма
количество
сумма
количество
сумма
количество
сумма
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
продолжение таблицы
в том числе, по кодам дефектов:
9.0.

12.0.
саны
сомасы
саны
сомасы
20
21
22
23
Басқарма Төрағасы __________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (кезде) қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы ____________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (кезде) қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету шеңберінде амбулаториялық жағдайларда көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің қорытындылары бойынша (базалық кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша) медициналық көмек көрсетудің анықталған ақаулары бойынша есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
4. 4-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жасалған шарттардың сомасы көрсетіледі.
5. 5-бағанда бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
6. 6-бағанда бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 мың теңгемен.
7. 7-бағанда шарт бойынша сомадан пайыздық қатынаста алу үлесі көрсетіледі (6-баған 4-бағанға бөлінеді).
8. 8-бағанда 1.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі. "Негізсіз ауруханаға жатқызу".
9. 9-бағанда 1.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі. "Негізсіз ауруханаға жатқызу".
10. 10-бағанда "Медициналық құжаттаманы ресімдеудегі ақаулар" 2.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
11. 11-бағанда "Медициналық құжаттаманы ресімдеудегі ақаулар" 2.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
12. 12-бағанда "Медициналық көмек (қызмет) көрсетудің расталмаған жағдайы" 5.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
13. 13-бағанда "Медициналық көмек (қызмет) көрсетудің расталмаған жағдайы" 5.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
14. 14 – бағанда "Емдеу – диагностикалық іс-шаралардың, қызметтер көрсетудің Денсаулық сақтау саласындағы стандарттардан, ережелерден/ клиникалық хаттамалардан негізсіз ауытқуы" 6.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
15. 15-бағанда "Емдеу – диагностикалық іс-шараларды, Қызметтерді көрсетуді денсаулық сақтау саласындағы стандарттардан, ережелерден/ клиникалық хаттамалардан негізсіз ауытқу" 6.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.

12.0.
количество
сумма
количество
сумма
20
21
22
23
Председатель Правления ____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения _____________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Отчет по выявленным дефектам оказания медицинской помощи по итогам мониторинга качества и объемов услуг на амбулаторных условиях (по базовому комплексному подушевому нормативу) в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов.
4. В столбце 4 указывается сумма заключенных договоров на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
5. В столбце 5 указывается сумма значений по столбцам 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
6. В столбце 6 указывается сумма значений по столбцам 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 в тысячах тенге.
7. В столбце 7 указывается доля к снятию от суммы по договору в процентном соотношении (графа 6 делится графа 4).
8. В столбце 8 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 1.0. "Необоснованная госпитализация".
9. В столбце 9 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 1.0. "Необоснованная госпитализация".
10. В столбце 10 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 2.0 "Дефекты оформления медицинской документации".
11. В столбце 11 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 2.0 "Дефекты оформления медицинской документации".
12. В столбце 12 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 5.0 "Неподтвержденный случай оказания медицинской помощи (услуги)".
13. В столбце 13 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 5.0 "Неподтвержденный случай оказания медицинской помощи (услуги)".
14. В столбце 14 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 6.0 "Необоснованное отклонение лечебно – диагностических мероприятий, оказания услуг от стандартов, правил в области здравоохранения/ клинических протоколов".
15. В столбце 15 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 6.0 "Необоснованное отклонение лечебно – диагностических мероприятий, оказания услуг от стандартов, правил в области здравоохранения/ клинических протоколов".

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
4. 4-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жасалған шарттардың сомасы көрсетіледі.
5. 5-бағанда 22, 38-бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі.
6. 6-бағанда 23, 39-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
7. 7-бағанда шарт бойынша сомадан пайыздық қатынаста алу үлесі көрсетіледі (6-баған 4-бағанға бөлінеді).
8. 8-бағанда 24, 40-бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі.
9. 9-бағанда 25, 41-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
10. 10-бағанда 26, 42-бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі.
11. 11-бағанда 27, 43-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
12. 12-бағанда 28, 44-бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі.
13. 13-бағанда 29, 45-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
14. 14-бағанда 30, 46-бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі.
15. 15-бағанда 31, 47-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
16. 16-бағанда 32, 48-бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі.
17. 17-бағанда 33, 49-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
18. 18-бағанда 34, 50-бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі.
19. 19-бағанда 35, 51-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
20. 20-бағанда 36, 52-бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі.
21. 21-бағанда 37, 53-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
22. 22-бағанда бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
23. 23-бағанда бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 мың теңгемен.
24. 24-бағанда "Медициналық құжаттаманы ресімдеудегі ақаулар" 2.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
25. 25-бағанда "Медициналық құжаттаманы ресімдеудегі ақаулар" 2.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
26. 26-бағанда "Көрсетілген медициналық көмектің/қызметтердің көлемін негізсіз арттыру" 3.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
27. 27-бағанда "Көрсетілген медициналық көмектің/қызметтердің көлемін негізсіз арттыру" 3.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
28. 28-бағанда "Медициналық көмек (қызмет) көрсетудің расталмаған жағдайы" 5.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
29. 29-бағанда "Медициналық көмек (қызмет) көрсетудің расталмаған жағдайы" 5.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов.
4. В столбце 4 указывается сумма заключенных договоров на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
5. В столбце 5 указывается сумма значений по столбцам 22, 38.
6. В столбце 6 указывается сумма значений по столбцам 23, 39 в тысячах тенге.
7. В столбце 7 указывается доля к снятию от суммы по договору в процентном соотношении (графа 6 делится графа 4).
8. В столбце 8 указывается сумма значений по столбцам 24, 40.
9. В столбце 9 указывается сумма значений по столбцам 25, 41 в тысячах тенге.
10. В столбце 10 указывается сумма значений по столбцам 26, 42.
11. В столбце 11 указывается сумма значений по столбцам 27, 43 в тысячах тенге.
12. В столбце 12 указывается сумма значений по столбцам 28, 44.
13. В столбце 13 указывается сумма значений по столбцам 29, 45 в тысячах тенге.
14. В столбце 14 указывается сумма значений по столбцам 30, 46.
15. В столбце 15 указывается сумма значений по столбцам 31, 47 в тысячах тенге.
16. В столбце 16 указывается сумма значений по столбцам 32, 48.
17. В столбце 17 указывается сумма значений по столбцам 33, 49 в тысячах тенге.
18. В столбце 18 указывается сумма значений по столбцам 34, 50.
19. В столбце 19 указывается сумма значений по столбцам 35, 51 в тысячах тенге.
20. В столбце 20 указывается сумма значений по столбцам 36, 52.
21. В столбце 21 указывается сумма значений по столбцам 37, 53 в тысячах тенге.
22. В столбце 22 указывается сумма значений по столбцам 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
23. В столбце 23 указывается сумма значений по столбцам 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 в тысячах тенге.
24. В столбце 24 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 2.0 "Дефекты оформления медицинской документации".
25. В столбце 25 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 2.0 "Дефекты оформления медицинской документации".
26. В столбце 26 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 3.0 "Необоснованное завышение объема оказанной медицинской помощи/услуг".
27. В столбце 27 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 3.0 "Необоснованное завышение объема оказанной медицинской помощи/услуг".
28. В столбце 28 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 5.0 "Неподтвержденный случай оказания медицинской помощи (услуги)".
29. В столбце 29 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 5.0 "Неподтвержденный случай оказания медицинской помощи (услуги)".

30. 30-бағанда "Емдеу – диагностикалық іс-шаралардың, қызметтер көрсетудің Денсаулық сақтау саласындағы стандарттардан, ережелерден/ клиникалық хаттамалардан негізсіз ауытқуы" 6.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
31. 31-бағанда "Емдеу – диагностикалық іс-шараларды, Қызметтерді көрсетуді денсаулық сақтау саласындағы стандарттардан, ережелерден/ клиникалық хаттамалардан негізсіз ауытқу" 6.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
32. 32-бағанда "Медициналық қызметтерді күту ұзақтығы" 7.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
33. 33-бағанда "Медициналық қызметтерді күту ұзақтығы" 7.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
34. 34-бағанда "Негізделген шағымдар" 8.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
35. 35-бағанда "Негізделген шағымдар" 8.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
36. 36-бағанда "Тегін медициналық көмектің және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандырудың кепілдік берілген көлеміне кіретін медициналық көмек көрсету кезінде дәрі-дәрмектерді, медициналық бұйымдарды және пациенттің ақшалай қаражатын тарту" 12.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
37. 37-бағанда "Тегін медициналық көмектің және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандырудың кепілдік берілген көлеміне кіретін медициналық көмек көрсету кезінде дәрі-дәрмектерді, медициналық бұйымдарды және пациенттің ақшалай қаражатын тарту" 12.0 ақау коды бойынша алуға арналған сома мың теңгемен көрсетіледі.
38. 38-бағанда бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52.
39. 39-бағанда бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 мың теңгемен.
40. 40-бағанда "Медициналық құжаттаманы ресімдеудегі ақаулар" 2.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
41. 41-бағанда "Медициналық құжаттаманы ресімдеудегі ақаулар" 2.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
42. 42-бағанда "Көрсетілген медициналық көмектің/қызметтердің көлемін негізсіз арттыру" 3.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
43. 43-бағанда "Көрсетілген медициналық көмектің/қызметтердің көлемін негізсіз арттыру" 3.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
44. 44-бағанда "Медициналық көмек (қызмет) көрсетудің расталмаған жағдайы" 5.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
45. 45-бағанда "Медициналық көмек (қызмет) көрсетудің расталмаған жағдайы" 5.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.

30. В столбце 30 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 6.0 "Необоснованное отклонение лечебно – диагностических мероприятий, оказания услуг от стандартов, правил в области здравоохранения/ клинических протоколов".
31. В столбце 31 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 6.0 "Необоснованное отклонение лечебно – диагностических мероприятий, оказания услуг от стандартов, правил в области здравоохранения/ клинических протоколов".
32. В столбце 32 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 7.0 "Длительность ожидания медицинских услуг".
33. В столбце 33 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 7.0 "Длительность ожидания медицинских услуг".
34. В столбце 34 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 8.0 "Обоснованные жалобы".
35. В столбце 35 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 8.0 "Обоснованные жалобы".
36. В столбце 36 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 12.0 "Привлечение медикаментов, медицинских изделий и денежных средств пациента при оказании медицинской помощи, входящей в гарантированный объем бесплатной медицинской помощи и обязательного социального медицинского страхования".
37. В столбце 37 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 12.0 "Привлечение медикаментов, медицинских изделий и денежных средств пациента при оказании медицинской помощи, входящей в гарантированный объем бесплатной медицинской помощи и обязательного социального медицинского страхования".
38. В столбце 38 указывается сумма значений по столбцам 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52.
39. В столбце 39 указывается сумма значений по столбцам 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53 в тысячах тенге.
40. В столбце 40 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 2.0 "Дефекты оформления медицинской документации".
41. В столбце 41 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 2.0 "Дефекты оформления медицинской документации".
42. В столбце 42 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 3.0 "Необоснованное завышение объема оказанной медицинской помощи/услуг".
43. В столбце 43 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 3.0 "Необоснованное завышение объема оказанной медицинской помощи/услуг".
44. В столбце 44 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 5.0 "Неподтвержденный случай оказания медицинской помощи (услуги)".
45. В столбце 45 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 5.0 "Неподтвержденный случай оказания медицинской помощи (услуги)".

33. 33-бағанда 1.0 ақау коды бойынша алынатын сома мың теңгемен көрсетіледі. "Негізсіз ауруханаға жатқызу".
34. 34-бағанда "Медициналық құжаттаманы ресімдеудегі ақаулар" 2.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
35. 35-бағанда "Медициналық құжаттаманы ресімдеудегі ақаулар" 2.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
36. 36-бағанда "Көрсетілген медициналық көмектің/қызметтердің көлемін негізсіз арттыру" 3.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
37. 37-бағанда "Көрсетілген медициналық көмектің/қызметтердің көлемін негізсіз арттыру" 3.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
38. 38-бағанда "Негізсіз қайта емдеуге жатқызу" 4.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
39. 39-бағанда "Негізсіз қайта емдеуге жатқызу" 4.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
40. 40-бағанда "Медициналық көмек (қызмет) көрсетудің расталмаған жағдайы" 5.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
41. 41-бағанда "Медициналық көмек (қызмет) көрсетудің расталмаған жағдайы" 5.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
42. 42-бағанда "Емдеу – диагностикалық іс-шаралардың, қызметтер көрсетудің Денсаулық сақтау саласындағы стандарттардан, ережелерден/ клиникалық хаттамалардан негізсіз ауытқуы" 6.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
43. 43-бағанда "Емдеу – диагностикалық іс-шараларды, Қызметтерді көрсетуді денсаулық сақтау саласындағы стандарттардан, ережелерден/ клиникалық хаттамалардан негізсіз ауытқу" 6.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
44. 44-бағанда "Негізделген шағымдар" 8.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
45. 45-бағанда "Негізделген шағымдар" 8.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
46. 46-бағанда 9.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі. "Стационар деңгейінде төлеуге жатпайтын өлім/амбулаториялық жағдай/жедел жәрдем деңгейінде өлім".
47. 47-бағанда ақаудың 9.0 коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі. "Стационар деңгейінде төлеуге жатпайтын өлім/амбулаториялық жағдай/жедел жәрдем деңгейінде өлім".
48. 48-бағанда "Клиникалық және морфологиялық диагноздар айырмашылықтарының жағдайлары" 10.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
49. 49-бағанда "Клиникалық және морфологиялық диагноздардың айырмашылық жағдайлары" 10.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.

33. В столбце 33 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 1.0. "Необоснованная госпитализация".
34. В столбце 34 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 2.0 "Дефекты оформления медицинской документации".
35. В столбце 35 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 2.0 "Дефекты оформления медицинской документации".
36. В столбце 36 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 3.0 "Необоснованное завышение объема оказанной медицинской помощи/услуг".
37. В столбце 37 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 3.0 "Необоснованное завышение объема оказанной медицинской помощи/услуг".
38. В столбце 38 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 4.0 "Необоснованная повторная госпитализация".
39. В столбце 39 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 4.0 "Необоснованная повторная госпитализация".
40. В столбце 40 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 5.0 "Неподтвержденный случай оказания медицинской помощи (услуги)".
41. В столбце 41 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 5.0 "Неподтвержденный случай оказания медицинской помощи (услуги)".
42. В столбце 42 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 6.0 "Необоснованное отклонение лечебно – диагностических мероприятий, оказания услуг от стандартов, правил в области здравоохранения/ клинических протоколов".
43. В столбце 43 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 6.0 "Необоснованное отклонение лечебно – диагностических мероприятий, оказания услуг от стандартов, правил в области здравоохранения/ клинических протоколов".
44. В столбце 44 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 8.0 "Обоснованные жалобы".
45. В столбце 45 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 8.0 "Обоснованные жалобы".
46. В столбце 46 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 9.0. "Летальный исход, не подлежащий оплате на уровне стационара/Смерть на уровне амбулаторных условий /скорой помощи".
47. В столбце 47 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 9.0. "Летальный исход, не подлежащий оплате на уровне стационара/Смерть на уровне амбулаторных условий /скорой помощи".
48. В столбце 48 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 10.0 "Случаи расхождения клинического и морфологического диагнозов".
49. В столбце 49 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 10.0 "Случаи расхождения клинического и морфологического диагнозов".

50. 50-бағанда "Тегін медициналық көмектің және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандырудың кепілдік берілген көлеміне кіретін медициналық көмек көрсету кезінде дәрі-дәрмектерді, медициналық бұйымдарды және пациенттің ақшалай қаражатын тарту" 12.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
51. 51-бағанда "Тегін медициналық көмектің және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандырудың кепілдік берілген көлеміне кіретін медициналық көмек көрсету кезінде дәрі-дәрмектерді, медициналық бұйымдарды және пациенттің ақшалай қаражатын тарту" 12.0 ақау коды бойынша алу сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
52. 52-бағанда "Қабылдау бөлімшесі деңгейінде емдеуге жатқызудан негізсіз бас тарту" 14.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
53. 53-бағанда "Қабылдау бөлімшесі деңгейінде емдеуге жатқызудан негізсіз бас тарту" 14.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі. 31-бағанда 1.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі. "Негізсіз ауруханаға жатқызу".
54. 54-бағанда бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,71, 73, 75.
55. 55-бағанда бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76в мың теңге
56. 56-бағанда 1.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі. "Негізсіз ауруханаға жатқызу".
57. 57-бағанда 1.0 ақау коды бойынша алынатын сома мың теңгемен көрсетіледі. "Негізсіз ауруханаға жатқызу".
58. 58-бағанда "Медициналық құжаттаманы ресімдеудегі ақаулар" 2.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
59. 59-бағанда "Медициналық құжаттаманы ресімдеудегі ақаулар" 2.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
60. 60-бағанда "Көрсетілген медициналық көмектің/қызметтердің көлемін негізсіз арттыру" 3.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
61. 61-бағанда "Көрсетілген медициналық көмектің/қызметтердің көлемін негізсіз арттыру" 3.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
62. 62-бағанда "Негізсіз қайта емдеуге жатқызу" 4.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
63. 63-бағанда "Негізсіз қайта емдеуге жатқызу" 4.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
64. 64-бағанда "Медициналық көмек (қызмет) көрсетудің расталмаған жағдайы" 5.0 ақау коды бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
65. 65-бағанда "Медициналық көмек (қызмет) көрсетудің расталмаған жағдайы" 5.0 ақау коды бойынша алуға сомасы мың теңгемен көрсетіледі.

50. В столбце 50 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 12.0 "Привлечение медикаментов, медицинских изделий и денежных средств пациента при оказании медицинской помощи, входящей в гарантированный объем бесплатной медицинской помощи и обязательного социального медицинского страхования".
51. В столбце 51 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 12.0 "Привлечение медикаментов, медицинских изделий и денежных средств пациента при оказании медицинской помощи, входящей в гарантированный объем бесплатной медицинской помощи и обязательного социального медицинского страхования".
52. В столбце 52 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 14.0 "Необоснованный отказ в госпитализации на уровне приемного отделения".
53. В столбце 53 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 14.0 "Необоснованный отказ в госпитализации на уровне приемного отделения". В столбце 31 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 1.0. "Необоснованная госпитализация".
54. В столбце 54 указывается сумма значений по столбцам 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,71, 73, 75.
55. В столбце 55 указывается сумма значений по столбцам 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76в тысячах тенге
56. В столбце 56 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 1.0. "Необоснованная госпитализация".
57. В столбце 57 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 1.0. "Необоснованная госпитализация".
58. В столбце 58 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 2.0 "Дефекты оформления медицинской документации".
59. В столбце 59 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 2.0 "Дефекты оформления медицинской документации".
60. В столбце 60 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 3.0 "Необоснованное завышение объема оказанной медицинской помощи/услуг".
61. В столбце 61 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 3.0 "Необоснованное завышение объема оказанной медицинской помощи/услуг".
62. В столбце 62 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 4.0 "Необоснованная повторная госпитализация".
63. В столбце 63 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 4.0 "Необоснованная повторная госпитализация".
64. В столбце 64 указывается количество выявленных дефектов по коду дефекта 5.0 "Неподтвержденный случай оказания медицинской помощи (услуги)".
65. В столбце 65 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по коду дефекта 5.0 "Неподтвержденный случай оказания медицинской помощи (услуги)".

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі
4. 4-бағанда 7, 10-бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі.
5. 5-бағанда 8, 11-бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі.
6. 6-бағанда 9, 12-бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі.
7. 7-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру бойынша есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жасалған шарттардың сомасы көрсетіледі.
8. 8-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру бойынша есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне ақаулар анықталған кезде алынатын сома көрсетіледі.
9. 9-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру бойынша есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне алынғаннан кейінгі қалдық (7-баған мен 8-бағанның айырмасы) көрсетіледі.
10. 10-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі бойынша есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жасалған шарттардың сомасы көрсетіледі.
11. 11-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі бойынша есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне ақаулар анықталған кезде алынатын сома көрсетіледі.
12. 12-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі бойынша есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне алынғаннан кейінгі қалдық (10-баған мен 11-бағанның айырмасы) көрсетіледі.
Бұйрыққа 45-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
45-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Медициналық көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің түрлері бойынша есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Индекс: 13-МКҰ (жинақ)
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есепті кезең: жағдай бойынша "____" __________ 20__жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 15 наурыз
р/с №
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды
Шарт бойынша сома,
мың теңге
Жүргізілген мониторингтер бойынша барлығы
Шарт бойынша сомадан алуға үлес
(%)
Анықталған ақаулар
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
1
Ақмола облысы
2
Ақтөбе облысы
3
Алматы облысы
4
Атырау облысы
5
Шығыс Қазақстан облысы
6
Жамбыл облысы
7
Батыс Қазақстан облысы
8
Қарағанды облысы
9
Қостанай облысы
10
Қызылорда облысы
11
Маңғыстау облысы
12
Павлодар облысы
13
Солтүстік Қазақстан облысы
14
Түркістан облысы
15
Нұр-Сұлтан қалысы
16
Алматы қаласы
17
Шымкент қаласы
Барлығы
кестенің жалғасы
оның ішінде:
ағымдағы (жоспарлы) мониторингтер жүргізілді
жоспардан тыс мониторинг жүргізілді
проактивті мониторингтер жүргізілді
Анықталған ақаулар
Сомасы, мың теңге
Анықталған ақаулар
Сомасы, мың теңге
Анықталған ақаулар
Жоюға жататын ақаулардың сомасы, мың теңге
Шешіп алу үшін сома, мың теңге
8
9
10
11
12
13
14
кестенің жалғасы
оның ішінде:
нысаналы мониторингтер жүргізілді
өлім мен өлім жағдайына мониторинг жүргізілді
Анықталған ақаулар
Сомасы, мың теңге
Анықталған ақаулар
Сомасы, мың теңге
15
16
17
18
Басқарма Төрағасы _____________________________________________
Құрылымдық бөлімшенің басшысы _______________________________
тегі, аты, әкесінің аты (кезде) қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде шарт талаптарының орындалуын бұзғаны үшін тұрақсыздық айыбын өндіріп алу жөніндегі есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов
4. В столбце 4 указывается сумма значений по столбцам 7, 10.
5. В столбце 5 указывается сумма значений по столбцам 8, 11.
6. В столбце 6 указывается сумма значений по столбцам 9, 12.
7. В столбце 7 указывается сумма заключенных договоров на первое число месяца, следующего за отчетным периодом по обязательному социальному медицинскому страхованию.
8. В столбце 8 указывается сумма к снятию при выявлении дефектов на первое число месяца, следующего за отчетным периодом по обязательному социальному медицинскому страхованию.
9. В столбце 9 указывается остаток после снятия (разница графы 7 и графы 8) на первое число месяца, следующего за отчетным периодом по обязательному социальному медицинскому страхованию.
10. В столбце 10 указывается сумма заключенных договоров на первое число месяца, следующего за отчетным периодом по гарантированному объему бесплатной медицинской помощи.
11. В столбце 11 указывается сумма к снятию при выявлении дефектов на первое число месяца, следующего за отчетным периодом по гарантированному объему бесплатной медицинской помощи.
12. В столбце 12 указывается остаток после снятия (разница графы 10 и графы 11) на первое число месяца, следующего за отчетным периодом по гарантированному объему бесплатной медицинской помощи.
Приложение 45 к приказу
Приложение 45 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет по видам мониторинга качества и объема медицинских услуг
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Индекс: 13-МКО (СВОД)
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным кварталом,
15 марта, следующего за отчетным годом
№ п/п
Наименование областей, городов республиканского значения и столицы
Код классификатора административно-территориальных объектов
Сумма по договору, тыс.тенге
Всего по проведенным мониторингам
Доля к снятию от суммы по договору (%)
Выявлено дефектов
Сумма, тыс.тенге
1
2
3
4
5
6
7
1
Акмолинская область
2
Актюбинская область
3
Алматинская область
4
Атырауская область
5
Восточно-Казахстанская область
6
Жамбылская область
7
Западно-Казахстанская область
8
Карагандинская область
9
Костанайская область
10
Кызылординская область
11
Мангистауская область
12
Павлодарская область
13
Северо-Казахстанская область
14
Туркестанская область
15
город Нур-Султан
16
город Алматы
17
город Шымкент
Всего
продолжение таблицы
в том числе:
проведено текущих (плановый) мониторингов
проведено внеплановых мониторингов
проведено проактивных мониторингов
Выявлено дефектов
Сумма, тыс.тенге
Выявлено дефектов
Сумма, тыс.тенге
Выявлено дефектов
Сумма дефектов, подлежащая к устранению, тыс.тенге
Сумма к снятию, тыс.тенге
8
9
10
11
12
13
14
продолжение таблицы
в том числе:
проведено целевых мониторингов
проведено мониторингов со случаем летальности и смертности
Выявлено дефектов
Сумма, тыс.тенге
Выявлено дефектов
Сумма, тыс.тенге
15
16
17
18
Председатель Правления ____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения _____________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет по видам мониторинга качества и объема медицинских услуг"

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі
4. 4-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жасалған шарттардың сомасы көрсетіледі.
5. 5-бағанда бағандар бойынша мәндердің сомасы көрсетіледі 8, 10, 12, 15, 17.
6. 6-бағанда 9, 11, 14, 16, 18-бағандар бойынша мәндердің сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
7. 7-бағанда шарт бойынша сомадан % арақатынаста алу үлесі көрсетіледі (6-баған 4-бағанға бөлінеді).
8. 8-бағанда ағымдағы (жоспарлы) мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
9. 9-бағанда ағымдағы (жоспарлы) мониторинг нәтижелері бойынша алу сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
10. 10-бағанда жоспардан тыс мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
11. 11-бағанда жоспардан тыс мониторинг нәтижелері бойынша алынатын сома мың теңгемен көрсетіледі.
12. 12-бағанда проактивті мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
13. 13-бағанда проактивті мониторинг нәтижелері бойынша жоюға жататын ақаулардың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
14. 14-бағанда проактивті мониторинг нәтижелері бойынша алынатын ақаулардың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
15. 15-бағанда нысаналы мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
16. 16-бағанда нысаналы мониторинг нәтижелері бойынша алынатын сома мың теңгемен көрсетіледі.
17. 17-бағанда өлім және өлім жағдайлары мониторингінің нәтижелері бойынша анықталған ақаулардың саны көрсетіледі.
18. 18-бағанда өлім-жітім және өлім жағдайлары мониторингінің нәтижелері бойынша алынатын сома мың теңгемен көрсетіледі.
Бұйрыққа 46-қосымша
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
46-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде шарт талаптарының орындалуын бұзғаны үшін тұрақсыздық айыбын алу жөніндегі есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Индексі: 1 тұрақсыздық айыбы
Кезеңділігі: жартыжылдық
Есепті кезең: жағдай бойынша "____" __________ 20__жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні
р/с №
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды
Барлығы (ТМККК бойынша)
Барлығы (МӘМС бойынша)
Тұрақсыздық айыбы есептелді, мың теңге
РБ кірісіне төленгені, мың теңге
Тұрақсыздық айыбы есептелді, мың теңге
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына төленгені, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
1
Ақмола облысы
2
Ақтөбе облысы
3
Алматы облысы
4
Атырау облысы
5
Шығыс Қазақстан облысы
6
Жамбыл облысы
7
Батыс Қазақстан облысы
8
Қарағанды облысы
9
Қостанай облысы
10
Қызылорда облысы
11
Маңғыстау облысы
12
Павлодар облысы
13
Солтүстік Қазақстан облысы
14
Түркістан облысы
15
Нұр-Сұлтан қалысы
16
Алматы қаласы
17
Шымкент қаласы
Барлығы
Басқарма Төрағасы _____________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (кезде) қолы
Бас бухгалтер __________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Құрылымдық бөлімшенің
басшысы ______________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (кезде) қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде шарт талаптарының орындалуын бұзғаны үшін тұрақсыздық айыбын өндіріп алу жөніндегі есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов
4. В столбце 4 указывается сумма заключенных договоров на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
5. В столбце 5 указывается сумма значений по столбцам 8, 10, 12, 15, 17.
6. В столбце 6 указывается сумма значений по столбцам 9, 11, 14, 16, 18 в тысячах тенге.
7. В столбце 7 указывается доля к снятию от суммы по договору в % соотношении (графа 6 делится графа 4).
8. В столбце 8 указывается количество выявленных дефектов по результатам текущего (планового) мониторинга.
9. В столбце 9 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по результатам текущего (планового) мониторинга.
10. В столбце 10 указывается количество выявленных дефектов по результатам внепланового мониторинга.
11. В столбце 11 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по результатам внепланового мониторинга.
12. В столбце 12 указывается количество выявленных дефектов по результатам проактивного мониторинга.
13. В столбце 13 указывается cумма дефектов, подлежащая к устранению в тысячах тенге по результатам проактивного мониторинга. 14. В столбце
14 указывается сумма дефектов к снятию в тысячах тенге по результатам проактивного мониторинга.
15. В столбце 15 указывается количество выявленных дефектов по результатам целевого мониторинга.
16. В столбце 16 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по результатам целевого мониторинга.
17. В столбце 17 указывается количество выявленных дефектов по результатам мониторинга случаев летальности и смертности.
18. В столбце 18 указывается сумма к снятию в тысячах тенге по результатам мониторинга случаев летальности и смертности.
Приложение 46 к приказу
Приложение 46 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет по взиманию неустойки за нарушение исполнения условий договора в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Индекс: 1 НЕУСТОЙКА
Периодичность: полугодовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным периодом
№ п/п
Наименование областей, городов республиканского значения и столицы
Код классификатора административно-территориальных объектов
Всего (по гарантированному объему бесплатной медицинской помощи)
Всего (по обязательному социальному медицинскому страхованию)
Начислено неустойки, тыс.тенге
Оплачено в доход республиканский бюджет, тыс.тенге
Начислено неустойки, тыс.тенге
Оплачено в Фонд социального медицинского страхования, тыс.тенге
1
2
3
4
5
6
7
1
Акмолинская область
2
Актюбинская область
3
Алматинская область
4
Атырауская область
5
Восточно-Казахстанская область
6
Жамбылская область
7
Западно-Казахстанская область
8
Карагандинская область
9
Костанайская область
10
Кызылординская область
11
Мангистауская область
12
Павлодарская область
13
Северо-Казахстанская область
14
Туркестанская область
15
город Нур-Султан
16
город Алматы
17
город Шымкент
Всего
Председатель Правления ____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер _________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения _____________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
"Отчет по взиманию неустойки за нарушение исполнения условий договора в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования"

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары көрсетіледі.
3. 3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі.
4. 4-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде есептелген тұрақсыздық айыбының сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
5. 5-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде республикалық бюджет кірісіне төленген тұрақсыздық айыбының сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
6. 6-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде есептелген тұрақсыздық айыбының сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
7. 7-бағанда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына мың теңгемен төленген міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі тұрақсыздық айыбының сомасы көрсетіледі.

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы.
3. В столбце 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов.
4. В столбце 4 указывается сумма начисленной неустойки в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в тысячах тенге.
5. В столбце 5 указывается сумма неустойки, уплаченный в доход республиканского бюджета в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в тысячах тенге.
6. В столбце 6 указывается сумма начисленной неустойки в системе обязательного социального медицинского страхования в тысячах тенге.
7. В столбце 7 указывается сумма неустойки в системе обязательного социального медицинского страхования, уплаченный в Фонд социального медицинского страхования в тысячах тенге.