Ақмола облысының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарында көпшіліктің демалуына, туризм және спорт үшін орындар белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2021 жылғы 22 қарашадағы № А-11/591 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қарашада № 25424 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 94-бабының 2-тармағына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарында көпшіліктің демалуына, туризм және спорт үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Ақмола облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Ақмола облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақмола облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті
Ақмола облысының санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы экология,
геология және табиғи ресурстар министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Экология, геология және
табиғи ресурстар министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Есіл бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік
мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы экология, геология және
табиғи ресурстар министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу және
қорғау жөніндегі Нұра-Сарысу бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Ақмола облысы
бойынша экология департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
2021 жылғы 22 қарашадағы

Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 22 ноября 2021 года № А-11/591. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 ноября 2021 года № 25424
В соответствии с пунктом 2 статьи 94 Водного Кодекса Республики Казахстан акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Акмолинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Акмолинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля Акмолинской области
Комитета санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Ертисская бассейновая инспекция
по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства экологии, геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Есильская бассейновая инспекция
по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства экологии, геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Нура-Сарысуская бассейновая инспекция
по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства экологии, геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Департамент экологии по Акмолинской области
Комитета экологического регулирования и контроля
Министерства экологии, геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан"
Приложение
к постановлению
от 22 ноября 2021 года

№ А-11/591 қаулысына
қосымша
Ақмола облысының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарында көпшіліктің демалуына, туризм және спорт үшін орындар
Реті бойынша №
Су объектісінің атауы
Көпшіліктің демалуына, туризм және спорт үшін орындары
Ауылдық округ, жақын елді мекен
1
Қопа көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бөлігі "Копакабана" жағажайы
Көкшетау қаласының аумағында
2
"Сопка-305" су айдыны
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бөлігі
Степногорск қаласының шекараларында
Ақкөл ауданы
3
Жарлыкөл көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бөлігі (коммуналдық жағажай)
Еңбек ауылы
Аршалы ауданы
4
табиғи су айдыны
"Бейбарыс" демалыс базасының жағажайы
Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы
5
Жалтыркөл көлі
"Golden fish" демалыс базасының жағажайы
Жібек жолы ауылдық округі, Жалтыркөл ауылы
6
табиғи су айдыны
"Столичные раки" демалыс аймағының жағажайы
Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы
7
Есіл өзені
"Primevill" демалыс аймағының жағажайы
Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы
8
Есіл өзені
"Silk Way" демалыс аймағының жағажайы
Жібек жолы ауылдық округі, Жібек жолы ауылы
9
Үлкен Сарыоба көлі
"BIG SARYOBA" демалыс аймағының жағажайы
Сарыоба ауылдық округі, Сарыоба ауылы
10
Жалтыркөл көлі
"Динара" демалыс аймағының жағажайы
Жібек жолы ауылдық округі, Жалтыркөл ауылы
11
Есіл өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бөлігі (коммуналдық жағажай)
Аршалы кентінің шекараларында
Астрахан ауданы
12
Саяновская өзенінің ескі арнасы
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бөлігі
Новочеркасск және Астрахан ауылдық округтері арасындағы шекарада
Атбасар ауданы
13
Жабай өзені
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бөлігі ("Достық-Синтез" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ауданындағы Атбасар қаласының қалалық коммуналдық жағажайы (коммуналдық жағажай)
Атбасар қаласының шекарасында
Бурабай ауданы
14
Щучье көлі
"Бурабай Марина Клаб" яхта клубы
Щучинск қаласының шекарасында
15
Щучье көлі
"Алмаз" шипажайының жағажайы
Щучинск қаласының шекарасында
16
Щучье көлі
"Мираж" жағажайы
Щучинск қаласының шекарасында, Ақылбай орманшылығы 28 орам
17
Щучье көлі
"Park Hotel Kokshetau" демалыс базасының жағажайы
Щучинск қаласының шекарасында
18
Щучье көлі
"Rixos Borovoe Hotel" базасындағы жағажай
Щучинск қаласының шекарасында
19
Щучье көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін "Щучье" шипажайы" акционерлік қоғамының жағажайы
Щучинск қаласының шекарасында, Бармашинск орманшылығы 47 орам, 45 телім
20
Щучье көлі
"Лагуна" жағажайы
Щучинск қаласының шекарасында, Бармашинск орманшылығы
21
Бурабай көлі
"Кокшебель" қонақ үйінің жағажайы
поселок Бурабай, улица Кенесары 2а
22
Бурабай көлі
"Айнаколь" қонақ үйінің жағажайы

№ А-11/591
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Акмолинской области
№ по порядку
Наименование водного объекта
Места массового отдыха, туризма и спорта
Сельский округ, ближайший населенный пункт
1
озеро Копа
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан пляж "Копакабана"
на территории города Кокшетау
2
водоем "Сопка-305"
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан
в границах города Степногорск
Аккольский район
3
озеро Жарлыколь
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж)
село Енбек
Аршалынский район
4
естественный водоем
пляж базы отдыха "Бейбарыс"
сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы
5
озеро Жалтырколь
пляж базы отдыха "Golden fish"
сельский округ Жибек жолы, село Жалтырколь
6
естественный водоем
пляж зоны отдыха "Столичныке раки"
сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы
7
река Ишим
пляж зоныотдыха "Primevill"
сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы
8
река Ишим
пляж зоны отдыха "Silk Way"
сельский округ Жибек жолы, село Жибек жолы
9
озеро Большая Сарыоба
пляж зоны отдыха "BIG SARYOBA"
Сарыобинский сельский округ, село Сарыоба
10
озеро Жалтырколь
пляж зоны отдыха "Динара"
сельский округ Жибек жолы, село Жалтырколь
11
река Ишим
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж)
в границах поселка Аршалы
Астраханский район
12
Старица русла реки Саяновская
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан
в границах между Новочеркасским и Астраханским сельскими округами
Атбасарский район
13
река Жабай
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (городской коммунальный пляж города Атбасар в районе товарищества с ограниченной ответственностью "Достык-Синтез" (коммунальный пляж)
в границах города Атбасар
Бурабайский район
14
озеро Щучье
яхт клуб "Бурабай Марина Клаб"
в границах города Щучинск
15
озеро Щучье
пляж санатория "Алмаз"
в границах города Щучинск
16
озеро Щучье
пляж "Мираж"
в границах города Щучинск Акылбайское лесничество квартал 28
17
озеро Щучье
пляж базы отдыха "Park Hotel Kokshetau"
в границах города Щучинск
18
озеро Щучье
пляж на базе "Rixos Borovoe Hotel"
в границах города Щучинск
19
озеро Щучье
для массового отдыха граждан пляж Акционерного общества "Санаторий "Щучинский"
в границах города Щучинск, Бармашинское лесничество квартал 47 выдел 45
20
озеро Щучье
пляж "Лагуна"
в границах города Щучинск, Бармашинское лесничество
21
озеро Бурабай
пляж отеля "Кокшебель"
поселок Бурабай, улица Кенесары 2а
22
озеро Бурабай
пляж отеля "Айнаколь"

Бурабай кентінің шекарасында, Боровское орманшылығы, 14 орам, 19-28 телім
23
Бурабай көлі
"Оқжетпес" емдеу-сауықтыру кешені" акционерлік қоғамы шипажайының жағажайы
Бурабай кентінің шекарасында, Бурабай орманшылығы орамы 8,11
24
Бурабай көлі
"Алмата" қонақ үйінің жағажайы
Бурабай кентінің шекарасында, Боровское орманшылығы, 6 орам
25
Большое Чебачье көлі
"Terrassa Park" қонақ үй ауданындағы жағажай
Бурабай кентінің шекарасында, Боровское орманшылығы, 6 орам
26
Бурабай көлі
"Зайцев А.Н." жеке кәсіпкердің катамарандарын жалға алу
Бурабай кентінің шекарасында, Боровское орманшылығы, 6 орам
27
Бурабай көлі
"Байтас" қонақ үйінің жағажайы
Бурабай кентінің шекарасында, Боровское орманшылығы, 6 орам
28
Бурабай көлі
"Алем плюс" қонақ үйінің жағажайы
Бурабай кентінің шекарасында, Боровское орманшылығы, 6 орам
29
Бурабай көлі
"Нептун" қайық станциясы (катамарандар мен қайықтарды жалға алу)
Бурабай кентінің шекарасында, Боровское орманшылығы, 6 орам
30
Бурабай көлі
"Адал -2050" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жағажайы
Бурабай кентінің шекарасында, Боровское орманшылығы, 6 орам
31
Бурабай көлі
"Зерен Тоғай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жағажайы
Бурабай кентінің шекарасында, Боровское орманшылығы, 6 орам
32
Бурабай көлі
Литвиковский А.И. жеке кәсіпкердің қайық станциясы
Бурабай кентінің "Голубой залив" ауданында
33
Бурабай көлі
"Нестерук А.А." жеке кәсіпкердің "Нептун" қайық станциясының филиалы
Бурабай кентінің Оқжетпес ауданында
Ерейментау ауданы
34
Сілеті өзені
"Строитель" демалыс аймағының жағажайы
Сілеті ауылдық округі, Сілеті ауылы
35
Сілеті өзені
"Атамекен" демалыс аймағының жағажайы
Сілеті ауылдық округі, Сілеті ауылы
36
Сілеті өзені
"Асель-2" шаруа қожалығының демалыс аймағының жағажайы
Сілеті ауылдық округі, Сілеті ауылы
37
Сілеті өзені
"Дом рыбака" демалыс аймағының жағажайы
Сілеті ауылдық округі, Сілеті ауылы
38
Сілеті өзені
"Жұлдыз" балалар сауықтыру орталығының жағажайы
Сілеті ауылдық округі, Сілеті ауылы
39
Қоржынкөл көлі
"Дом отдыха Ерейментау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жағажайы
Өлеңті ауылдық округі, Қоржынкөл станциясынан солтүстік батысқа қарай 5,5 километр
Есіл ауданы
40
Қызыл-Су өзені
"Игілік ауылы ауданында" азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бөлігі (коммуналдық жағажай)
Красногор ауылдық округі Игілік ауылы ауданында
Зеренді ауданы
41
Зеренді көлі
"Aurora Garden" демалыс базасының жағажайы
Зеренді ауылының шекараларында
42
Зеренді көлі
"Зерен-Нұр" санаторлық-сауықтыру кешенінің демалыс базасының жағажайы
Зеренді ауылының шекараларында
43
Зеренді көлі
"Зерен Парк" демалыс базасының жағажайы
Зеренді ауылының шекараларында
44
Зеренді көлі
"Малик Ғабдуллин атындағы шипажай-сауықтыру кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің демалыс базасының жағажайы
Зеренді ауылының шекараларында
45
Зеренді көлі
"Ансат" қонақ үй-туристік кешенінің демалыс базасының жағажайы"
Зеренді ауылының шекараларында
46
Зеренді көлі
"Парус" демалыс базасының жағажайы
Зеренді ауылының шекараларында
47
Зеренді көлі
"Кумколь" демалыс базасының жағажайы
Зеренді ауылының шекараларында
48
Зеренді көлі
"Лагуна" демалыс базасының жағажайы
Зеренді ауылының шекараларында
49
Зеренді көлі
"Zeren Tour" демалыс базасының жағажайы
Зеренді ауылының шекараларында
50
Зеренді көлі
"Көкше Қарағайлы" демалыс базасының жағажайы
Зеренді ауылының шекараларында
51
Зеренді көлі
"Ақданат" демалыс базасының жағажайы
Зеренді ауылының шекараларында
52
Зеренді көлі
"Восточное" демалыс базасының жағажайы
Зеренді ауылының шекараларында
53
Зеренді көлі
"Мәлк Ғабдуллин атындағы шипажай-сауықтыру кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестік ауданындағы коммуналдық жағажай
Зеренді ауылының шекараларында
Қорғалжын ауданы
54
Біртабан көлі
"Табанкөл" коммуналдық жағажай
Қорғалжын ауылдық округі, Қорғалжын ауылы
55
Бабай көлі
Коммуналдық жағажай
Арықты ауылдық округі, Арықты ауылы
Сандыктау ауданы
56
Жақсы Жалғызтау көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бөлігі (коммуналдық жағажай)
Приозерное ауылының шекараларында
57
Кұмдыкөл көлі
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бөлігі (коммуналдық жағажай)
Новоникольск ауылының шекараларында
Целиноград ауданы
58
Сарқырама өзені
"Чистые пруды" демалыс базасының жағажайы
Қосшы ауылдық округі, Қосшы ауылы
59
Сарқырама өзені
"Қосшы" демалыс базасының жағажайы
Қосшы ауылдық округі, Қосшы ауылы
60
Сарқырама өзені
"Гринпарк" демалыс базасының жағажайы
Қосшы ауылдық округі, Қосшы ауылы
61
Сарқырама өзені
"Айша" демалыс базасының жағажайы
Қосшы ауылдық округі, Қосшы ауылы
62
Сарқырама өзені
"River club" демалыс базасының жағажайы
Қосшы ауылдық округі, Қосшы ауылы
63
Қоянды су қоймасы
"Жас-нұр" демалыс базасының жағажайы
Қоянды ауылдық округі, Қоянды ауылы
64
Қоянды су қоймасы
"Ажарлы жағалау" демалыс базасының жағажайы
Қоянды ауылдық округі, Қоянды ауылы
65
Қоянды су қоймасы
"Дача" демалыс базасының жағажайы
Қоянды ауылдық округі, Қоянды ауылы
66
Есіл өзені
"Слобода" демалыс саябағы
Арайлы ауылдық округі, Арайлы ауылы
67
Есіл өзені
"Аңшы" демалыс үйі
Арайлы ауылдық округі, Арайлы ауылы
68
Красная бөгеті
азаматтардың жаппай демалуы үшін пайдаланылатын су объектісінің бөлігі (коммуналдық жағажай)
Жарлыкөл ауылдық округі, Жалғызқұдық ауылы
Шортанды ауданы
69
Дамса өзені
"Агенство 888" жеке кәсіпкерінің жағажай демалыс аймақтары
Дамса ауылдық округі, Дамса ауылы

в границах поселка Бурабай, Боровское лесничество квартал 14, выдел 19-28
23
озеро Бурабай
пляж санатория Акционерного общества "Лечебно-оздоровительный косплекс "Окжетпес"
в границах поселка Бурабай, Боровское лесничество квартал 8,11
24
озеро Бурабай
пляж отеля "Алмата"
в границах поселка Бурабай, квартал 6 Боровского лесничества
25
озеро Большое Чебачье
пляж в районе отеля "Terrassa Park"
в границах поселка Бурабай, Боровское лесничество квартал 6
26
озеро Бурабай
прокат катамаранов индивидуального предпринимателя "Зайцев А.Н."
в границах поселка Бурабай, Боровское лесничество квартал 6
27
озеро Бурабай
пляж отеля "Байтас"
В границах поселка Бурабай, Боровское лесничество квартал 6
28
озеро Бурабай
пляж отеля "Алем плюс"
В границах поселка Бурабай, Боровское лесничество квартал 6
29
озеро Бурабай
лодочная станция "Нептун" (прокат катамаранов и лодок)
В границах поселка Бурабай, Боровское лесничество квартал 6
30
озеро Бурабай
пляж товарищества с ограниченной ответственностью "Адал -2050"
В границах поселка Бурабай, Боровское лесничество квартал 6
31
озеро Бурабай
пляж товарищества с ограниченной ответственностью "Зерен Тогай"
В границах поселка Бурабай, Боровское лесничество квартал 6
32
озеро Бурабай
лодочная станция индивидуального предпринимателя Литвиковский А.И.
в районе Голубого залива поселка Бурабай
33
озеро Бурабай
филиал Лодочной станции "Нептун" индивидуального предпринимателя Нестерук А.А.
в районе Окжетпес поселка Бурабай
Ерейментауский район
34
река Селеты
пляж зоны отдыха "Строитель"
Селетинский сельский округ, село Селетинское
35
река Селеты
пляж зоны отдыха "Атамекен"
Селетинский сельский округ, село Селетинское
36
река Селеты
пляж зоны отдыха Крестьянского хозяйства "Асель-2"
Селетинский сельский округ, село Селетинское
37
река Селеты
пляж зоны отдыха "Дом рыбака"
Селетинский сельский округ, село Селетинское
38
река Селеты
пляж детского оздоровительного центра "Жулдыз"
Селетинский сельский округ, село Селетинское
39
озеро Коржынколь
пляж товарищества с ограниченной ответственностью "Дом отдыха Ерейментау"
Улентинский сельский округ, в 5,5 километрах северо-западнее станции Коржинколь
Есильский район
40
река Кызыл-Су
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан "в районе с. Иглик" (коммунальный пляж)
Красногорский сельский округ в районе с. Иглик
Зерендинский район
41
озеро Зерендинское
пляж базы отдыха "Aurora Garden"
в границах села Зеренда
42
озеро Зерендинское
пляж базы отдыха санаторно-оздоровительного комплекса "Зерен-Нур"
в границах села Зеренда
43
озеро Зерендинское
пляж базы отдыха "Зерен Парк"
в границах села Зеренда
44
озеро Зерендинское
пляж базы отдыха товарищества с ограниченной ответственностью "Санаторно-оздоровительный комплекс имени Малика Габдуллина"
в границах села Зеренда
45
озеро Зерендинское
пляж базы отдыха гостинично-туристического комплекса "Ансат"
в границах села Зеренда
46
озеро Зерендинское
пляж базы центра отдыха "Парус"
в границах села Зеренда
47
озеро Зерендинское
пляж базы отдыха "Кумколь"
в границах села Зеренда
48
озеро Зерендинское
пляж базы отдыха "Лагуна"
в границах села Зеренда
49
озеро Зерендинское
пляж базы отдыха "Zeren Tour"
в границах села Зеренда
50
озеро Зерендинское
пляж базы отдыха "Көкше Қарағайлы"
в границах села Зеренда
51
озеро Зерендинское
пляж базы отдыха "Ақданат"
в границах села Зеренда
52
озеро Зерендинское
пляж базы отдыха "Восточное"
в границах села Зеренда
53
озеро Зерендинское
коммунальный пляж в районе товарищества с ограниченной ответственностью "Санаторно-оздоровительный комплекс имени Малика Габдуллина"
в границах села Зеренда
Коргалжынский район
54
озера Биртабан
коммунальный пляж "Табанколь"
Коргалжынский сельский округ, село Коргалжын
55
озеро Бабай
коммунальный пляж
Арыктинский сельский округ, село Арыкты
Сандыктауский район
56
озеро Жаксы Жангыстау
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж)
в границах села Приозерное
57
озеро Кумдыколь
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж)
в границах села Новоникольск
Целиноградский район
58
река Саркырама
пляж базы отдыха "Чистые пруды"
Косшынский сельский округ, село Косшы
59
река Саркырама
пляж базы отдыха "Косшы"
Косшынский сельский округ, село Косшы
60
река Саркырама
пляж базы отдыха "гринпарк"
Косшынский сельский округ, село Косшы
61
река Саркырама
пляж базы отдыха "Айша"
Косшынский сельский округ, село Косшы
62
река Саркырама
пляж базы отдыха "River club"
Косшынский сельский округ, село Косшы
63
Кояндинское водохранилище
пляж базы отдыха "Жас-нур"
Кояндинский сельский округ, село Коянды
64
Кояндинское водохранилище
пляж базы отдыха "Ажарлы жағалау"
Кояндинский сельский округ, село Коянды
65
Кояндинское водохранилище
пляж базы отдыха "Дача"
Кояндинский сельский округ, село Коянды
66
река Есиль
парк отдыха "Слобода"
Арайлынский сельский округ, село Арайлы
67
река Есиль
дом отдыха "Аңшы"
Арайлынский сельский округ, село Арайлы
68
плотина Красная
часть водного объекта, используемая для массового отдыха граждан (коммунальный пляж)
Жарлыкольский сельский округ, село Жалгызкудук
Шортандинский район
69
река Дамса
пляж зоны отдыха индивидуального предпринимателя "Агенство 888"
Дамсиснкий сельский округ, село Дамса

Барлығы 69, оның ішінде: 10 коммуналдық және 59 жеке меншікте.
Ескертпе: Ақмола облысының аумағындағы су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарында көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған орындардың иелері мен жалға алушылары өзгеруі мүмкін (жалдау мерзімінің аяқталуы, сату, қайта ұйымдастыру, тарату).

Всего 69 из них: 10 коммунальных и 59 частных.
Примечание: владельцы и арендаторы мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях на территории Акмолинской области могут меняться (окончание срока аренды, продажа, реорганизация, ликвидирование).