Көкшетау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № А-5/1407 "Көкшетау қаласында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде жұмыс орындары санының екіден төрт пайызына дейінгі мөлшерiнде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/2421 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 желтоқсанда № 25953 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № А-5/1407 "Көкшетау қаласында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде жұмыс орындары санының екіден төрт пайызына дейінгі мөлшерiнде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5999 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Көкшетау қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
қала әкімі Б.Ғайса

О признании утратившим силу постановления акимата города Кокшетау от 17 мая 2017 года № А-5/1407 "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в городе Кокшетау"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 14 декабря 2021 года № А-12/2421. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 декабря 2021 года № 25953
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кокшетау "Об установлении квоты для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в городе Кокшетау" от 17 мая 2017 года № А-5/1407 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5999).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кокшетау.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким города Б.Ғайса