Егіндікөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 6С22-2 ""Егіндікөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 сәуірдегі № 7С4-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 сәуірде № 8456 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының ""Егіндікөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 13 наурыздағы № 6С22-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6488 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
К.Ошакбаев
Егіндікөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Абилов

О признании утратившим силу решения Егиндыкольского районного маслихата от 13 марта 2018 года № 6С22-2 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Егиндыкольского районного маслихата"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2021 года № 7С4-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2021 года № 8456
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Егиндыкольского районного маслихата от 13 марта 2018 года № 6С22-2 "Об утверждении Методики оценки дятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Егиндыкольского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6488).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Егиндыкольского районного
маслихата
К.Ошакбаев
Секретарь Егиндыкольского
районного маслихата
Б.Абилов