Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Троицк ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 29 қазандағы № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қарашада № 25021 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы Троицк ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы Троицк ауылдық округі әкімінің 07.12.2022 № 13 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Зеренді ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 25 қазандағы № 447 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақмола облысы Зеренді ауданы Троицк ауылдық округі Кеңөткел ауылының аумағында ірі мүйізді қара малдың бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Троицк ауылдық округінің әкімі Т.Карабалин

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Троицкого сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 29 октября 2021 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 ноября 2021 года № 25021. Утратило силу решением акима Троицкого сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 7 декабря 2021 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Троицкого сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 07.12.2022 № 13 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зерендинского района от 25 октября 2021 года № 447 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Кеноткель Троицкого сельского округа Зерендинского района Акмолинской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Троицкого сельского округа Т.Карабалин