Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 наурыздағы № 151 "Алға ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 120 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26181 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 509 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық маслихатының "Алға ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 1 наурыздағы № 151 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-153 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Тулеуов

О признании утратившим силу решения Алгинского районного маслихата от 1 марта 2018 года № 151 "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения не используемые по Алгинскому району"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2021 года № 120. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26181
В соответствии с пунктам 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алгинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения не используемые по Алгинскому району" от 1 марта 2018 года № 151 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-153).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов