Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 420 "2021-2023 жылдарға арналған И. Құрманов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 25 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 сәуірде № 8258 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5қаңтардағы № 417 "2021-2023 жылдарға арналған И. Құрманов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7984 тіркелген, 2021 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "25 300,0" сандары "26 770,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "24 625,0" сандары "26 095,0" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 5 января 2021 года № 420 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Курманова на 2021-2023 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 12 апреля 2021 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 апреля 2021 года № 8258. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 5 января 2021 года № 420 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Курманова на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7984, опубликованное 14 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "25 300,0" заменить цифрами "26 770,0";
поступления трансфертов – цифры "24 625,0" заменить цифрами "26 095,0";
в подпункте 2):

шығындар - "25 300,0" сандары "26 913,2" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0,0" сандары "143,2" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

затраты - цифры "25 300,0" заменить цифрами "26 913,2";
в подпункте 6):
используемые остатки бюджетных средств – цифры "0,0" заменить цифрами "143,2".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.