Терісаққан ауылдық округі Терісаққан ауылының Абай Құнанбаев, Жағалау, Желтоқсан көшелері аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 4 наурыздағы № 11 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 наурызда № 8078 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 20 қаңтарда № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің 20.01.2022 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекция басшысының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 2-11-3/32 ұсынысы негізінде, Терісаққан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Терісаққан ауылдық округі Терісаққан ауылының Абай Құнанбаев, Жағалау, Желтоқсан көшелері аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Қобда ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін, Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Терісаққан ауылдық округінің әкімі А. Клютов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории улиц Абая Кунанбаева, Жагалау, Желтоксан села Терисаккан Терисакканского сельского округа
Решение акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 4 марта 2021 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 марта 2021 года № 8078. Утратило силу решением акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 20 января 2022 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 20.01.2022 № 2 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Кобдинской районной территориальной инспекции Комитета Ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 февраля 2021 года № 2-11-3/32, аким Терисакканского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории улиц Абая Кунанбаева, Жагалау, Желтоксан села Терисаккан Терисакканского сельского округа, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Терисакканского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Терисакканского сельского округа А. Клютов