Карантин алу және Ойыл ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 2 ақпандағы № 10 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 3 ақпанда № 8041 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ойыл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 2-14/06 және № 2-14/07 ұсыныстары негізінде, Ойыл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі "Мұрагер" және "Дарханбек" шаруа қожалықтарының аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс- шаралар жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин алынсын.
2. Ойыл ауылдық округі әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Ойыл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 134 "Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округінің "Дарханбек" шаруа қожалығы аумағында карантин белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7780 тіркелген, 2020 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2) Ойыл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 137 "Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округінің "Мұрагер" шаруа қожалығы аумағында карантин белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7806 тіркелген, 2020 жылғы 23 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауылдық округінің әкімі С. Даулеткалиев

О снятии карантина и признании утратившими силу некоторых решений акима Уилского сельского округа
Решение акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 2 февраля 2021 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 февраля 2021 года № 8041
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 января 2021 года № 2-14/06 и № 2-14/07, аким Уилского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный на территории крестьянских хозяйств "Дарханбек" и "Мурагер" Уилского сельского округа Уилского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима Уилского сельского округа:
1) решение акима Уилского сельского округа от 10 декабря 2020 года № 134 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Дарханбек" Уилского сельского округа Уилского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7780, опубликованное 20 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2) решение акима Уилского сельского округа от 15 декабря 2020 года № 137 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Мурагер" Уилского сельского округа Уилского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7806, опубликованное 23 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Уилского сельского округа С. Даулеткалиев