Жамбыл ауданы Ұзынағаш ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5-33 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 28 сәуірде № 5946 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 12-72 шешімімен

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Узынагаш Жамбылского района
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 21 апреля 2021 года № 5-33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 апреля 2021 года № 5946. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 23 ноября 2021 года № 12-72

Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 23.11.2021 № 12-72 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы Ұзынағаш ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 23.11.2021 № 12-72 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель села Узынагаш Жамбылского района согласно приложению 1 к настоящему решению.

2. Жамбыл ауданы Ұзынағаш ауылының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2012 жылғы 05 қарашадағы № 11-84 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2208 тіркелген, 2012 жылдың 29 желтоқсанында "Атамекен" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Узынагаш Жамбылского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Жамбылского района" от 05 ноября 2012 года № 11-84 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2208, опубликован 29 декабря 2012 года в газете "Атамекен").

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы
С. Алимкулова
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы
С. Жұрын

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата С. Алимкулова
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын