Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қазандағы № 11-51 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 5 қарашада № 25022 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 21-3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4446 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов

О признании утратившим силу решения Енбекшиказахского районного маслихата
Решение маслихата Енбекшиказахского района Алматинской области от 26 октября 2021 года № 11-51. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 ноября 2021 года № 25022
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Енбекшиказахского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 8 декабря 2017 года № 21-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4446).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов