Қаратал ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 19-54 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 4 желтоқсанда № 25543 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1- тармағына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Каратальского района
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 29 ноября 2021 года № 19-54. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2021 года № 25543
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан маслихат Каратальского района РЕШИЛ:

1. Қаратал ауданының және Үштөбе қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Қаратал ауданының елді мекендеріндегі және Үштөбе қаласының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Тенельбаев

1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Уштобе и Каратальского района согласно приложении 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Уштобе и населенных пунктов Каратальского района согласно приложении 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Каратальского районного маслихата Ж. Тенельбаев

Қаратал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 19-54 шешіміне 1-қосымша
Қаратал ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қаратал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 19-54 шешіміне 2-қосымша
Үштөбе қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қаратал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 19-54 шешіміне 3-қосымша
Қаратал ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары

Приложение 1 к решению Каратальского районного маслихата от 29 ноября 2021 года № 19-54
Проект (схема) зонирования земель Каратальского района
Приложение 2 к решению Каратальского районного маслихата от 29 ноября 2021 года № 19-54
Проект (схема) зонирования земель города Уштобе
Приложение 3 к решению Каратальского районного маслихата от 29 ноября 2021 года № 19-54
Границы оценочных зон населенных пунктов Каратальского района