Кербұлақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 қаңтардағы № 23-132 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 14-70 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 8 желтоқсанда № 25613 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 10 қаңтардағы № 23-132 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4512 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының хатшысы К. Бекиев

О признании утратившим силу решение Кербулакского районного маслихата от 10 января 2018 года № 23-132 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 24 ноября 2021 года № 14-70. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 декабря 2021 года № 25613
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кербулакского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 10 января 2018 года № 23-132 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4512);
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кербулакского районного маслихата К. Бекиев