Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қазандағы № 1258 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 қазанда № 24913 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 9 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды – Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 13.01.2022 № 9 қаулысымен алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-бабының 1-1 тармағының 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 5 қазандағы № 03-10/882 ұсынысы негізінде, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы Еңбекші ауданының Бөзінген көшесіндегі иттен құтыру ауруы анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А.Сәттібаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов

Об установлении ограничительных мероприятий
Постановление акимата города Шымкент от 20 октября 2021 года № 1258. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 октября 2021 года № 24913. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 13 января 2022 года № 9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 13.01.2022 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1-1 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Шымкент от 5 октября 2021 года № 03-10/882, акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные мероприятия по улице Бозинген Енбекшинского района города Шымкент, в связи с выявлением заболевания бешенства у собаки.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А.Саттыбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов