Қарағанды қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 08/01 "Арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2021 жылғы 9 наурыздағы № 17/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 наурызда № 6244 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы, мемлекеттік басқару жүйесін, бюджетаралық қатынастарды жетілдіру, кредиттеу және білім беру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңдарына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 5 ақпандағы № 08/01 "Арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5700 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 7 ақпанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Н.Р. Бикеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қараганды қаласының әкімі Е. Булекпаев

О признании утратившим силу постановление акимата города Караганды от 5 февраля 2020 года № 08/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата города Караганды от 9 марта 2021 года № 17/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 марта 2021 года № 6244
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 27 декабря 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам административно-территориального устройства Республики Казахстан, совершенствования системы государственного управления, межбюджетных отношений, кредитования и образования" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 5 февраля 2020 года № 08/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5700, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 7 февраля 2020 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Бикенова Н.Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды Е. Булекпаев