Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 3/37 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 ақпанда № 6214 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
2. Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы64 сессиясының № 64/683 "Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5879 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2020 жылы 18 маусымда және 2020 жылғы 27 маусымда № 21-22 (4317) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған).
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Панасиди
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, финансируемых из районного бюджета
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 25 февраля 2021 года № 3/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 февраля 2021 года № 6214
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
2. Признать утратившим силу решение 64 сессии Абайского районного маслихата от 15 июня 2020 года № 64/683 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, финансируемых из районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5879, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 июня 2020 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 27 июня 2020 года № 21-22 (4317)).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии О. Панасиди
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов