Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы № 185 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 қазандағы № 89 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қарашада № 25048 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 16 ақпандағы № 185 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4628 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихат хатшысы Р. Абеуов

О признании утратившим силу решения Актогайского районного маслихата от 16 февраля 2018 года № 185 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 28 октября 2021 года № 89. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2021 года № 25048
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актогайского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 16 февраля 2018 года № 185 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4628).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата Р. Абеуов