Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № 10/01 "Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 1 ақпандағы № 08/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 3 ақпанда № 6175 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № 10/01 "Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5701 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 7 ақпанында, "Жаңаарқа" газетінің № 14 (9961) санында 2020 жылы 22 ақпанында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданының әкімі Ю. Беккожин

О признании утратившим силу постановления акимата Жанааркинского района от 4 февраля 2020 года № 10/01 "Об установлении квоты рабочих мест"
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 1 февраля 2021 года № 08/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 февраля 2021 года № 6175
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жанааркинского района от 4 февраля 2020 года № 10/01 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5701, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 февраля 2020 года, в газете "Жанаарка" 22 февраля 2020 года № 14(9961)).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанааркинского района Ю. Беккожин