Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қырғыз ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 ақпанда № 6178 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қырғыз ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 16 маусымдағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қырғыз ауылдық округінің әкімінің 16.06.2021 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 7-1/587 "Ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) қағидаларды бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 11940 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қарқаралы ауданының Қырғыз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қырғыз ауылдық округі Бүркітті ауылының аумағында жылқылар арасынан ринопневмония мен салмонеллез ауруы шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Ветеринариялық-санитариялық, сауықтандыру және шектеу іс-шаралары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өткізілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
әкім Б. Капашов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Киргизского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 4 февраля 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 февраля 2021 года № 6178. Утратило силу решением акима Киргизского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 16 июня 2021 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Киргизского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 16.06.2021 № 2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 июня 2015 года № 7-1/587 "Об утверждении Ветеринарных (ветеринарно-санитарных) правил" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11940), аким Киргизского сельского округа Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания ринопневмонии и сальмонеллеза среди лошадей установить ограничительные мероприятия на территории села Буркутты Киргизского сельского округа.
2. Провести ветеринарно-санитарные, оздоровительные и ограничительные мероприятия в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
аким Б. Капашов