Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Қарқаралы ауданы Қырғыз ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қырғыз ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 16 маусымдағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 маусымда № 23137 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қарқаралы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 06-05-02-16/253 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы Қырғыз ауылдық округінің Бүркітті ауылының аумағында жылқылар арасынан ринопневмония мен сальмоноллез ауруларының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың кешені жүргізілуіне байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарқаралы ауданы Қырғыз ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 4 ақпандағы №1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 6178 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қырғыз ауылдық округінің әкімі Б. Капашов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Киргизского сельского округа от 4 февраля 2021 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Киргизского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 16 июня 2021 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июня 2021 года № 23137
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинского района № 06-05-02-16/253 от 12 мая 2021 года, РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания ринопневмония и сальмонеллеза среди лошадей снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Буркитты Киргизского сельского округа Каркаралинского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Киргизского сельского округа Каркаралинского района от 4 февраля 2021 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6178).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Киргизского сельского округа Б. Капашов