Шектеу іс-шараларын тоқтату және Қарқаралы ауданы Шарықты ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 3 маусымдағы № 2 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Шарықты ауылдық округінің әкімінің 2021 жылғы 4 қазандағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қазанда № 24642 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 8)-тармақшасына сәйкес, Қарқаралы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 06-05-02-16/477 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы Шарықты ауылдық округі Қорғадыр қыстағында орналасқан "Қорғадыр" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың арасында құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қарқаралы ауданы Шарықты ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 3 маусымдағы № 2 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 22961 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шарықты ауылдық округінің әкімі А. Ногербеков

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Шарыктинского сельского округа Каркаралинского района от 3 июня 2021 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Шарыктинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 4 октября 2021 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2021 года № 24642
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинского района № 06-05-02-16/477 от 1 сентября 2021 года, РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликивидации заболевания бешенство среди крупно рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Коргадыр", расположенного в зимовке Коргадыр Шарыктинского сельского округа Каркаралинского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Шарыктинского сельского округа Каркаралинского района от 3 июня 2021 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22961).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Шарыктинского сельского округа А. Ногербеков