Осакаров аудандық мәслихатының 77 сессиясының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 965 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 44 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 наурызда № 6255 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне", Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы 77 сессиясының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 965 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 21973 болып тіркелген, 2021 жылғы 23 қаңтарда "Сельский труженик" газетінде № 4 (7748), Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2021 жылғы 5 қантарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 131 275 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 187 647 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 316 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 17 231 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 901 081 мың теңге;
2) шығындар - 10 411 164 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 119 621 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік кредиттер – 175 020 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 399 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 399 510 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 399 510 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 175 020 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 55 399 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 279 889 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1 косымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 77 сессии Осакаровского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 965 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 10 марта 2021 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 марта 2021 года № 6255. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 77 сессии Осакаровского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 965 "О районном бюджете на 2021 – 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21973, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 23 января 2021 года № 4 (7748), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 января 2021 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 131 275 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 187 647 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25 316 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 231 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 901 081 тысяч тенге;
2) затраты – 10 411 164 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 119 621 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 175 020 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 399 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 399 510 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 399 510 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 175 020 тысяч тенге;
погашение займов – 55 399 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 279 889 тысяч тенге.";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.