Қызылорда облысы бойынша жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 8 қарашадағы № 400 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 қарашада № 25067 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабының 4, 5-тармақтарына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы бойынша жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтері белгіленсін.

Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров по Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 8 ноября 2021 года № 400. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 ноября 2021 года № 25067
В соответствии с пунктами 4, 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров по Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Қызылорда облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Сүлейменовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Г. Абдыкаликова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қызылорда облыстық мәслихатымен
Қызылорда облысы әкімдігінің
2021 жылғы 8 қарашадағы
№ 400 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы бойынша жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтері
Маршрут атауы
Бір жолаушыға арналған тариф, теңге
1
Қаратерең ауылы - Әйтеке би кенті

2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кызылординской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Сулейменова С.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Г. Абдыкаликова
"СОГЛАСОВАНО"
Кызылординским областным маслихатом
Приложение к постановлению
акимата Кызылординской области
от 8 ноября 2021 года № 400
Тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров по Кызылординской области
Наименование маршрута
Тариф на одного пассажира, тенге
1
село Каратерен - поселок Айтеке би