Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 28 қаңтардағы № 17271 "Қызылорда қаласы бойынша 2021 жылға жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 22 қазандағы № 1282 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 қазанда № 24952 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 және 50-баптарына сәйкес, Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 28 қаңтардағы № 17271 "Қызылорда қаласы бойынша 2021 жылға жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8138 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімдігі Г. Казантаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Кызылорды от 28 января 2021 года № 17271 "Об установлении квоты рабочих мест на 2021 год по городу Кызылорда"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 22 октября 2021 года № 1282. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 октября 2021 года № 24952
В соответствии со статьями 27 и 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 28 января 2021 года № 17271 "Об установлении квоты рабочих мест на 2021 год по городу Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8138).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акимат города Кызылорды Г. Казантаев