Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 12 шілдедегі № 5-ш шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 шілдеде № 23464 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 2-ш шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімінің 30.12.2022 № 2-ш шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 48-бабына сәйкес, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды мемлекеттік есепке алуды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 175 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10983 болып тіркелген) және Арал аудандық төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі аудандық комиссия отырысының 2021 жылғы 23 маусымдағы № 1/3-4/1422 хаттамасы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қызылорда облысының Арал ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Арал ауданы әкімінің орынбасары Е.Ж. Әбішев тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданының әкімі С. Сермагамбетов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение Аральского районного акимата Кызылординской области от 12 июля 2021 года № 5-ш. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 июля 2021 года № 23464. Утратило силу решением акима Аральского района Кызылординской области от 30 декабря 2022 года № 2-ш
Сноска. Утратило силу решением акима Аральского района Кызылординской области от 30.12.2022 № 2-ш (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", на основании приказа министра внутренних дел Республики Казахстан от 3 марта 2015 года № 175 "Об утверждении правил осуществления государственного учета чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10983) и протокола заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Аральского района от 23 июня 2021 года № 1/3-4/1422, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Аральского района Кызылординской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Аральского района Абишева Е. Ж.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким аральского района С. Сермагамбетов