2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 161 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26183 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 107647,5мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 513 999,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 123 085мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 328015 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 19 142 548,1 мың теңге;
2) шығындар – 22 032 695,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -321150 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 55 134 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 90 262 мың теңге;

О районном бюджете на 2022-2024 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2021 года № 161. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26183.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 107 647,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 513 999,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 123 085 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 328 015 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 142 548,1 тысяч тенге;
2) расходы – 22 032 695,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 321 150 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 55 134 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 90 262 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 4 200 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 4 200 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 106778,6мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -106 778,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 55 134 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 377 182,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 216 168,7 мың теңге.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 200 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 4 200 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 106 778,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – -106 778,6 тысяч тенге;
поступление займов – 55 134 тысяч тенге;
погашение займов – 377 182,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 216 168,7 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 21.12.2022 № 328 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей көлемде белгіленгені ескерілсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша - 50 пайыз;

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21.12.2022 № 328 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что нормативы распределения доходов на 2022 год с районного бюджета в областной бюджет определены в следующих размерах:
1) по коду 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" -50 процентов;

2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша - 50 пайыз.
3. 2022 жылға аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенция көлемі 12 327 579 мың теңге мөлшерінде берілгені ескерілсін.
4. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен қала, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар төмендегі көлемдер бойынша көзделсін, оның ішінде:
Атауы
2022 жыл
2023 жыл
2024 жыл
Арал қаласы

2) по коду 103.101 "Социальный налог" - 50 процентов.
3. Учесть, что объем бюджетной субвенции, передаваемый в районный бюджет на 2022 год установлен в размере 12 327 579 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2022-2024 годы нижеследующие объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города, поселков, сельских округов, в том числе:
Наименование
2022 год
2023 год
2024 год
Город Аральск

71 737
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 316
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8421
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4000
040
Мемлекеттік органның объектілерін дамыту
4000
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
37 331,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 331,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту,әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
99801
001
Жергілікті деңгейдежұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99801
02
Қорғаныс
12 906
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 906
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 188
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
7 718
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
15 554
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 554
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
15 554
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 927445
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
192 263
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
192 263
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 653 640
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
977290
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32360
007
Тұрғынүйгекөмек көрсету
4 300
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
287
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 750
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

71 737
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
63 316
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8 421
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4 000
040
Развитие объектов государственных органов
4 000
493
Отдел предпринимательства,промышленности и туризма района (города областного значения)
37 331,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
37 331,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
99 801
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
99 801
02
Оборона
12 906
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 906
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 188
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
7 718
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
15 554
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 554
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
15 554
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 927 445
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
192 263
010
Государственная адресная социальная помощь
192 263
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 653 640
004
Программа занятости
977 290
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32 360
007
Жилищная помощь
4 300
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк"от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
287
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 750
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

2. Шығындар
15 052 358
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
474 051
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
37 094
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
37 094
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
196 647
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
196 647
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
35 797
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 166
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 631
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
0
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
30 366
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 366
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
39 950
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 950
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40 916
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 916
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
24 392
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 392
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
68 889
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 889
02
Қорғаныс
13 150
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 948
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 948
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
7 202
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12 849
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2. Расходы
15 052 358
01
Государственные услуги общего характера
474 051
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
37 094
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
37 094
122
Аппарат акима района (города областного значения)
196 647
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
196 647
452
Отдел финансов района (города областного значения)
35 797
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34 166
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 631
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
0
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
30 366
001
Услуги по реализации государственной политики в области закупок на местном уровне
30 366
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
39 950
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
39 950
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40 916
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
40 916
493
Отдел предпринимательства,промышленности и туризма района (города областного значения)
24 392
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
24 392
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
68 889
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
68 889
02
Оборона
13 150
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 948
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 948
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
7 202
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12 849
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

12 849
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
12 849
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
549 108
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
71 789
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
71 789
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
474 389
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
120 042
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 742
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
25 342
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
558
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 703
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10 297
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
82 628
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
129 391
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68 686
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 930
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 930
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
0
07
Тұрғынүй-коммуналдықшаруашылық
37 179
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
603
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
603
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 576
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
1 264
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
35 312
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
601 507
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
155 063
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
155 063
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі

12 849
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
12 849
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
549 108
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
71 789
010
Государственная адресная социальная помощь
71 789
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
474 389
004
Программа занятости
120 042
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 742
007
Жилищная помощь
25 342
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк"от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
558
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 703
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10 297
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
82 628
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
129 391
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68 686
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 930
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 930
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
37 179
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
603
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
603
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 576
015
Освещение улиц в населенных пунктах
1 264
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
35 312
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
601 507
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
155 063
003
Поддержка культурно-досуговой работы
155 063
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)

151 354
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 719
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
89 916
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
41 719
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
165 950
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
163 122
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
2 828
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
18 962
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
18 962
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
25 411
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 801
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 610
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
84 767
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 353
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
40 414
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
82 669
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
39 138
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 138
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
28 981
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 758
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5 223
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14 550
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
14 550
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 789
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
27 789
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 789
12
Көлiк және коммуникация
526 567
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

151 354
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
19 719
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
89 916
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
41 719
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
165 950
006
Функционирование районных (городских) библиотек
163 122
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
2 828
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
18 962
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
18 962
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
25 411
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
23 801
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 610
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
84 767
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
44 353
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
40 414
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
82 669
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
39 138
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
39 138
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
28 981
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
23 758
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5 223
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14 550
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14 550
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 789
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
27 789
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
27 789
12
Транспорт и коммуникации
526 567
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)