Шектеу іс-шараларын тоқтату және Жалағаш ауданы Таң ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 2 шілдедегі №20 "Шектеу iс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Таң ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 12 қазандағы № 32 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қазанда № 24756 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнің Жалағаш аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2021 жылғы 4 тамыздағы № 216 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Таң ауылының С.Сейфуллин, А.Құнанбаев, Қарасу көшелері аумағында бруцеллез ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринарлық іс-шаралары жүргізілуіне байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Жалағаш ауданы Таң ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 2 шілдедегі № 20 "Шектеу iс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23401 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Таң ауылдық округі әкімі К. Сейдахметов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима сельского округа Тан Жалагашского района от 2 июля 2021 года №20 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Тан Жалагашского района Кызылординской области от 12 октября 2021 года № 32. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2021 года № 24756
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Жалагашская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 4 августа 2021 года №216 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории улиц С.Сейфуллина, А.Кунанбаева, Карасу в селе Тан Жалагашского района Кызылординской области в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бруцеллез.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Тан Жалагашского района от 2 июля 2021 года № 20 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №23401).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Тан К. Сейдахметов