Ақтау қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 03-04/1065 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23322 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабы 1 тармағына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің келесідей қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 1751 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3163 болып тіркелген);
2) "Ақтау қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 1751 "Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 24 шілдедегі № 1715 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3956 болып тіркелген).
2. Маңғыстау облысының білім басқармасының "Ақтау қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ә.Ж. Байпақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Н. Қилыбай

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Актау
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 28 июня 2021 года № 03-04/1065. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23322
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Актау Мангистауской области:
1) постановление от 27 сентября 2016 года № 1751 "Об организации бесплатного питания отдельным категориям воспитанников государственных дошкольных организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3163);
2) постановление от 24 июля 2019 года № 1715 "О внесении изменения в постановление акимата города Актау от 27 сентября 2016 года № 1751 "Об организации бесплатного питания отдельным категориям воспитанников государственных дошкольных организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3956).
2. Государственному учреждению "Отдел образования по городу Актау" Управления образования Мангистауской области обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Байпакова А.Ж.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау Н. Қилыбай