Жаңаөзен қаласында жолаушылар мен багажды қалалық және қала маңындағы қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың тарифін белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 138 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 4470 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаөзен қаласында жолаушылар мен багажды қалалық және қала маңындағы қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың тарифі белгіленсін:
1) Қалаішілік жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильмен тасымалдауға – 80 (сексен) теңге мөлшерінде;
2) Жаңаөзен қаласы - Рахат және Теңге ауылдары бағытында жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильмен тасымалдауға – 100 (жүз) теңге мөлшерінде;
3) Жаңаөзен қаласы - Қызылсай ауылы бағытында жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильмен тасымалдауға – 150 (жүз елу) теңге мөлшерінде.
2. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің келесідей қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2017 жылғы 21 тамыздағы № 580 "Жаңаөзен қаласында жолаушылар мен багажды қалалық және қала маңындағы қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың тарифін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3425 болып тіркелген, 2017 жылы 16 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 946 "Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 21 тамыздағы № 580 "Жаңаөзен қаласында жолаушылар мен багажды қалалық және қала маңындағы қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың тарифін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3509 болып тіркелген, 2018 жылы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. "Жаңаөзен қалалық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Ю. Коккозов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасары Б. Ізғалиевке жүктелсін.
Ескерту. 4 тармақ қазақ тілінде жаңа редакцияда, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 10.12.2021 № 706 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщении в городе Жанаозен
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 30 марта 2021 года года № 138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 апреля 2021 года № 4470.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщении в городе Жанаозен:
1) на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа внутригородских – в размере 80 (восемьдесят) тенге;
2) на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в направлении город Жанаозен – сел Тенге и Рахат –в размере 100 (сто) тенге;
3) на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в направлении город Жанаозен – село Кызылсай в размере 150 (сто пятьдесят) тенге.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Жанаозен:
1) от 21 августа 2017 года № 580 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщении в городе Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3425, опубликовано 16 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) от 27 декабря 2017 года № 946 "О внесении изменений в постановление акимата города Жанаозен от 21 августа 2017 года № 580 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщении в городе Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3509, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (Коккозов Ю) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жанаозен Изгалиева Б.
Сноска. Пункт 4 в редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется, постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 10.12.2021 № 706 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 5 тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 10.12.2021 № 706 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жаңаөзен қаласы әкімі М. Ибагаров

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 5 в редакции, текст на казахском языке не меняется, постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 10.12.2021 № 706 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аким города Жанаозен М. Ибагаров