"Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы"
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 мамырдағы № 100-қ қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 4514 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 қазандағы № 301-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 04.10.2021 № 301-қ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

"Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 4 мая 2021 года № 100-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 мая 2021 года № 4514. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 4 октября 2021 года № 301-қ
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 04.10.2021 № 301-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Мұнайлы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

В соответствии с Законами "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О занятости населения", и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении правил квотирования рабочих мест для инвалидов", акимат Мунайлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Мұнайлы ауданы әкімдігінің:
1) 2016 жылғы 19 қазандағы № 229-қ "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3178 болып тіркелген);
2) 2020 жылғы 9 қыркүйектегі № 234-қ "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4285 болып тіркелген) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившими силу постановления акимата Мунайлинского района:
1) От 19 октября 2016 года № 229-қ "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3178);
2) От 9 сентября 2020 года №234-қ "О внесении изменения в постановление акимата Мунайлинского района от 19 октября 2016 года № 229-қ "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4285).

3. "Мұнайлы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Г.Ақниязова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Мұнайлы ауданы әкімінің орынбасары Е.Күмісқалиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұнайлы ауданының әкімі Р. Елтизаров
Мұнайлы ауданының әкімдігінің
2021 жылғы 4 мамырдағы
№ 100-қ қаулысына қосымша
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)

3. Государственному учреждению "Мунайлинский районный отдел занятости и социальных программ" (Акниязова Г.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мунайлинского района Кумискалиеву Е.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мунайлинского района Р. Елтизаров
Приложение
к постановлению акимата
Мунайлинского района
от 4 мая 2021 года № 100-қ
Квота рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №1" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)

194
3
6
2
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
226
3
7
3
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
281
4
11
4
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
265
4
11
5
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоғы Мұңалұлы атындағы №5 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
305
4
12
6
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
365
4
15
7
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№7 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
331
4
13
8
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№8 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
325
4
13
9
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
394
4
16
10
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№10 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
274
4
11
11
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№11 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
288
4
12
12
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№12 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
408
4
16
13
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№13 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
203
3
6
14
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№5 "Балбөбек" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
65
2
1
15
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№6 "Өркен" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
82
2
2
16
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№7 "Айналайын" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
80
2
2
17
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№8 "Алтын сақа" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
80
2
2
18
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "№9 "Бәйтерек" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
77
2
2
19
Маңғыстау облысының білім басқармасының Мұнайлы ауданы бойынша білім бөлімінің "Өнер балалар мектебі" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша)
94
2
2
20
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Мұнайлы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (келісім бойынша)

194
3
6
2
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №2" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
226
3
7
3
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №3" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
281
4
11
4
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №4" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
265
4
11
5
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №5 имени Шогы Муналулы" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
305
4
12
6
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №6" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
365
4
15
7
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №7" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
331
4
13
8
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №8" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
325
4
13
9
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №9" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
394
4
16
10
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №10" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
274
4
11
11
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №11" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
288
4
12
12
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №12" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
408
4
16
13
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №13" отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
203
3
6
14
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления "Ясли-сад №5 "Балбөбек" Отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
65
2
1
15
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления "Ясли-сад №6 "Өркен" Отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
82
2
2
16
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления "Ясли-сад №7 "Айналайын" Отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
80
2
2
17
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления "Ясли-сад №8 "Алтын сақа" Отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
80
2
2
18
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления "Ясли-сад №9 "Байтерек" Отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
77
2
2
19
Государственное коммунальное казенное предприятие на праве оперативного управления "Детская школа искусств" Отдела образования по Мунайлинскому району Управления образования Мангистауской области (по согласованию)
94
2
2
20
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Мунайлинская районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области (по согласованию)