Әкімдіктің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 164 "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарына бөлшек сауда бағасының шекті рұқсат етілген мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 177 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 сәуірде № 9862 болып тіркелді
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9849 болып тіркелген Қостанай облысы әкімдігінің "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарына бөлшек сауда бағасының шекті рұқсат етілген мөлшерін бекіту туралы" 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 164 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып жаңа редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін бекіту туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін күнтізбелік тоқсан күннен аспайтын мерзімге, оны кем дегенде күнтізбелік 15 күннен кейін қайта қарау мүмкіндігімен бекітілсін:
1) тауық жұмыртқасы (I санат) – ондық үшін 350 теңге;
2) күнбағыс майы – литр үшін 601 теңге.".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов

О внесении изменений в постановление акимата от 5 апреля 2021 года № 164 "Об утверждении размера предельно допустимой розничной цены на социально значимый продовольственный товар"
Постановление акимата Костанайской области от 14 апреля 2021 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 апреля 2021 года № 9862
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении размера предельно допустимой розничной цены на социально значимый продовольственный товар" от 5 апреля 2021 года № 164, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9849, следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об утверждении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить размер предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары, на срок не более чем девяносто календарных дней, с возможностью его пересмотра не ранее чем через 15 календарных дней:
1) яйцо куриное (I категория) – 350 тенге за десяток;
2) масло подсолнечное – 601 тенге за литр.".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов