Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 26 наурыздағы № 537 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 наурызда № 9841 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесіне коммуналдық, инженерлік желілер мен тораптарды жүргізу мен пайдалану мақсатында, Қостанай қаласында орналасқан жер учаскелеріне келесі объектілер бойынша қауымдық сервитут белгіленсін:
"Инженерлік коммуникациялар құрылысы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Қостанай облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына электрмен жабдықтау, жалпы алаңы 0,0414 гектар;
"Инженерлік коммуникациялар құрылысы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Қостанай облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына су құбыры және кәріз, жалпы алаңы 0,0051 гектар;
"Инженерлік коммуникациялар құрылысы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Қостанай облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына су құбыры және кәріз, жалпы алаңы 0,0042 гектар.
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Ахметов

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 26 марта 2021 года № 537. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 марта 2021 года № 9841
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации коммунальных, инженерных линий и сетей, на земельные участки, расположенные в городе Костанай, по следующим объектам:
"Строительство инженерных коммуникаций: электроснабжение к зданию государственного учреждения "Департамент Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Костанайской области", общей площадью 0,0414 гектар;
"Строительство инженерных коммуникаций: водопровод и канализация к зданию государственного учреждения "Департамент Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Костанайской области", общей площадью 0,0051 гектар;
"Строительство инженерных коммуникаций: водопровод и канализация к зданию государственного учреждения "Департамент Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Костанайской области", общей площадью 0,0042 гектар.
2. Государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) разместить настоящее постановление на интернет – ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Ахметов