Әкімдіктің 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 1542 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Рудный қаласының Перцев ауылында жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 26 наурыздағы № 328 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 наурызда № 9836 болып тіркелді
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 18-бабы 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Рудный қаласының Перцев ауылында жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 1542 қаулысына (2019 жылғы 9 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8811 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Рудный қаласының Перцев ауылында жұмыс істейтін денсаулық сақтау саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Рудный қаласының Перцев ауылында азаматтық қызметшілер болып табылатын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.";
көрсетілген қаулыға қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Рудный қаласының Перцев ауылында жұмыс істейтін денсаулық сақтау саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі";
көрсетілген қаулының қосымшасындағы 2-тармақ алып тасталсын.
2. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Рудный қаласы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі К. Испергенов

О внесении изменений в постановление акимата от 4 декабря 2019 года № 1542 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, образования, являющихся гражданскими служащими и работающих в селе Перцевка города Рудного"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 26 марта 2021 года № 328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2021 года № 9836
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Рудного "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, образования, являющихся гражданскими служащими и работающих в селе Перцевка города Рудного" от 4 декабря 2019 года № 1542 (опубликовано 9 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8811) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, являющихся гражданскими служащими и работающих в селе Перцевка города Рудного";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, являющихся гражданскими служащими и работающих в селе Перцевка города Рудного, согласно приложению к настоящему постановлению.";
заголовок приложения к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, являющихся гражданскими служащими и работающих в селе Перцевка города Рудного";
в приложении к указанному постановлению пункт 2 исключить.
2. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел экономики и бюджетного планирования" акимата города Рудного в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата города Рудного после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Рудного.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного К. Испергенов