Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 152 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 3 қыркүйектегі № 57 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қыркүйекте № 24391 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 29 қарашадағы № 152 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7410 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Койшибаев

О признании утратившим силу решения Аулиекольского районного маслихата Костанайской области от 29 ноября 2017 года № 152 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 3 сентября 2021 года № 57. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 сентября 2021 года № 24391
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Аулиекольский районный маслихат Костанайской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 29 ноября 2017 года № 152 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7410).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев