Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Диев ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 тамызда № 23960 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және Әулиекөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 7 шілдедегі № 01-23/370 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Диев ауылдық округінің Қосағал ауылы аумағындағы шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Диев ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 7 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9668 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Диев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Диев ауылдық округінің әкімі М. Досмурзин

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Диевского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области от 5 августа 2021 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 августа 2021 года № 23960
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аулиекольского района от 7 июля 2021 года № 01-23/370 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Косагал Диевского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Диевского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 23 декабря 2020 года № 7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9668).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Диевского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Диевского сельского округа М. Досмурзин