Шектеу іс-шараларын тоқтату және Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласы әкімінің 2021 жылғы 9 маусымдағы № 7 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласы әкімінің 2021 жылғы 9 қыркүйектегі № 11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 16 қыркүйекте № 24373 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жітіқара аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 01-20/374 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласы, Досқали Асымбаев көшесі, 59-үй бойынша орналасқан Ж.С. Аметовтың жеке ауласының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласы әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 9 маусымдағы № 7, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23043 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін оны Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет–ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының әкімі Т. Рамазанов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима города Житикары Житикаринского района Костанайской области от 9 июня 2021 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима города Житикары Житикаринского района Костанайской области от 9 сентября 2021 года № 11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 сентября 2021 года № 24373
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Житикаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 19 июля 2021 года № 01-20/374, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории личного подворья Аметова Ж.С. расположенного в городе Житикара Житикаринского района Костанайской области по улице Доскали Асымбаева, дом 59, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима города Житикары Житикаринского района Костанайской области от 9 июня 2021 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23043).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Житикары Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Житикары Житикаринского района Т. Рамазанов