Қостанай облысы Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 18 шілдедегі № 1 "Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 29 маусымдағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23339 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округі әкімінің "Жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы" 2019 жылғы 18 шілдедегі № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8589 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Жітіқара ауданының Тоқтаров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешім Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім оның ресми жарияланғаннан кейін Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тоқтаров ауылдық округінің әкімі А. Жусупов

О признании утратившим силу решения акима Тохтаровского сельского округа Житикаринского района Костанайской области от 18 июля 2019 года № 1 "Об установлении публичного сервитута на земельный участок"
Решение акима Тохтаровского сельского округа Житикаринского района Костанайской области от 29 июня 2021 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23339
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Тохтаровского сельского округа Житикаринского района Костанайской области от 18 июля 2019 года № 1 "Об установлении публичного сервитута на земельный участок" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8589).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Тохтаровского сельского округа Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тохтаровского сельского округа А. Жусупов