Шектеу іс-шараларын тоқтату және Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 қаңтардағы №3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 мамырдағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 маусымда № 22943 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Науырзым аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 4 мамырдағы № 01-20/129 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі Қарамеңді ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын:
Қарамеңді ауылы мына мекенжайлар бойынша: Уәлиханов көшесі, 10 үй, 1 пәтер, М.Сүгір ұлы көшесі, 2В үй, Уәлиханов көшесі, 7 үй, 1 пәтер, Уәлиханов көшесі, 10 үй, 2 пәтер, Автомобилистер көшесі, 23 үй, 1 пәтер, Амангелді көшесі, 61 үй, Амангелді көшесі, 60 үй, Победы көшесі, 22 үй, 1 пәтер.
2. Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9724 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешім Казақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Науырзым ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарамеңді ауылдық округінің әкімі С. Байдильдинов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района от 15 января 2021 года №3 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района Костанайской области от 31 мая 2021 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июня 2021 года № 22943
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Наурзумская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 4 мая 2021 года № 01-20/129, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Караменды Карамендинского сельского округа Наурзумского района Костанайской области:
село Караменды по следующим адресам: улица Валиханова, дом 10, квартира 1, улица М.Сугур улы, дом 2В, улица Валиханова, дом 7, квартира 1, улица Валиханова, дом 10, квартира 2, улица Автомобилистов, дом 23, квартира 1, улица Амангельды, дом 61, улица Амангельды, дом 60, улица Победы дом 22, квартира 1.
2. Признать утратившим силу решение акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района "Об установлении ограничительных мероприятий" от 15 января 2021 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9724).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карамендинского сельского округа Наурзумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карамендинского сельского округа С. Байдильдинов