Шектеу іс-шараларын тоқтату және Науырзым ауданы Буревестник ауылы әкімінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы Буревестник ауылы әкімінің 2021 жылғы 19 қарашадағы № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қарашада № 25416 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Науырзым аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 8 қарашадағы № 01-20/302 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Науырзым ауданы Буревестник ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын:
Буревестник ауылы мына мекенжайлар бойынша: Молодежная көшесі, 16 үй, Озерная көшесі, 1 үй, Набережная көшесі, 47 үй.
2. Науырзым ауданы Буревестник ауылы әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 14 шілдедегі № 3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23696 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Науырзым ауданы Буревестник ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешім Казақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Науырзым ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Буревестник ауылының әкімі А. Дадаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима села Буревестник Наурзумского района от 14 июля 2021 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима села Буревестник Наурзумского района Костанайской области от 19 ноября 2021 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 ноября 2021 года № 25416
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Наурзумская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 8 ноября 2021 года № 01-20/302, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Буревестник Наурзумского района Костанайской области:
село Буревестник по следующим адресам: улица Молодежная, дом 16, улица Озерная, дом 1, улица Набережная, дом 47.
2. Признать утратившим силу решение акима села Буревестник Наурзумского района "Об установлении ограничительных мероприятий" от 14 июля 2021 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23696).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Буревестник Наурзумского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Наурзумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Буревестник А. Дадаев