Мәслихаттың 2017 жылғы 30 қарашадағы № 122 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жою деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 50 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қыркүйекте № 24261 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы № 122 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7399 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының хатшысы К. Базарбаева

О признании утратившим силу решения маслихата от 30 ноября 2017 года № 122 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 27 августа 2021 года № 50. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2021 года № 24261
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 30 ноября 2017 года № 122 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7399).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Сарыкольского районного маслихата К. Базарбаева