Павлодар облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 168/5 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 шілдеде № 23320 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2021 жылғы 4 ақпандағы "Тірек ауылдық елді мекендерді айқындау әдістемесін бекіту туралы" Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 2 ақпандағы № 53 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы" № 14 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22172 болып тіркелген) Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Павлодар облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қыркүйектегі "Павлодар облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" № 289/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5646 болып тіркелген);
2) Павлодар облысы әкімдігінің 2019 жылғы 24 сәуірдегі "Павлодар облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қыркүйектегі "Павлодар облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" № 289/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 123/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6325 болып тіркелген).
2. "Павлодар облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Қ. Байхановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 28 июня 2021 года № 168/5. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2021 года № 23320
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 4 февраля 2021 года № 14 "О признании утратившим силу приказ Министра национальной экономики от 2 февраля 2016 года № 53 "Об утверждении методики определения опорных сельских населенных пунктов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22172) акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Павлодарской области "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Павлодарской области" от 26 сентября 2017 года № 289/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5646);
2) постановление акимата Павлодарской области "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 26 сентября 2017 года № 289/5 "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Павлодарской области" от 24 апреля 2019 года № 123/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6325).
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Байханова А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков