Баянауыл аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Баянауыл ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 131/21 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қарашадағы № 76/10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қарашада № 25472 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Баянауыл ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 131/21 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5798 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен

О признании утратившим силу решения Баянаульского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Баянаульского района" от 22 декабря 2017 года № 131/21
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 29 ноября 2021 года № 76/10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 ноября 2021 года № 25472
В соответствии с пунктом 5 сатьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Баянаульского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Баянаульского района" от 22 декабря 2017 года № 131/21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5798).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Баянаульского районного маслихата Т. Қасен