Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округі Ынтымақ ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 маусымдағы № 1-04-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 маусымда № 23029 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 1-04-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округі әкімінің 16.09.2021 № 1-04-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1- бабы 7) тармақшасына сәйкес, 2021 жылғы 6 мамырдағы № 2-19/367 Ертіс аудандық бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округі Ынтымақ ауылының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Т. Рустембеков

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Ынтымак Каракудукского сельского округа Иртышского района
Решение акима Каракудукского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 8 июня 2021 года № 1-04-5. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июня 2021 года № 23029. Утратило силу решением акима Каракудукского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 16 сентября 2021 года № 1-04-6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Каракудукского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 16.09.2021 № 1-04-6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иртышского района от 6 мая 2021 года № 2-19/367, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Ынтымак Каракудукского сельского округа Иртышского района в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Т. Рустембеков