Аққулы ауданы Малыбай ауылдық округінің Малыбай ауылында орналасқан "Сырым" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы Малыбай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 1 маусымдағы № 1-04/2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 маусымда № 22948 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы ауданы Малыбай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 тамыздағы № 1-04/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы ауданы Малыбай ауылдық округі әкімінің 31.08.2021 № 1-04/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабы 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 - бабы 7) тармақшасына сәйкес және Аққулы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 1-28/90 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Аққулы ауданы Малыбай ауылдық округінің Малыбай ауылында орналасқан "Сырым" шаруа қожалығының аумағында жануарлардың құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы ауданы Малыбай ауылдық округінің әкімі А. Айгазинов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Сырым" расположенного в селе Малыбай Малыбайского сельского округа района Аққулы
Решение акима Малыбайского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 1 июня 2021 года № 1-04/2. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июня 2021 года № 22948. Утратило силу решением акима Малыбайского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 31 августа 2021 года № 1-04/6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Малыбайского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 31.08.2021 № 1-04/6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Аққулы от 22 апреля 2021 года № 1-28/90, РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бешенства животных, установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Сырым" расположенного в селе Малыбай Малыбайского сельского округа района Аққулы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Малыбайского сельского округа района Аққулы А. Айгазинов