Шарбақты ауданы Александровка ауылдық округінде орналасқан Жаңа - ауыл ауылында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы Александровка ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 маусымдағы № 4-p шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 маусымда № 23007 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты ауданы Александровка ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 8-р (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты ауданы Александровка ауылдық округі әкімінің 14.09.2021 № 8-р (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шарбақты аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 2-19/147 ұсынысы негізінде, Александровка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Шарбақты ауданы Александровка ауылдық округінде орналасқан Жаңа - ауыл ауылында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шарбақты аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Александровка ауылдық округінің әкімі А. Омиржанов

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Жана-аул расположенного в Александровском сельском округе Щербактинского района
Решение акима Александровского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 11 июня 2021 года № 4-p. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2021 года № 23007. Утратило силу решением акима Александровского сельского округа Щербактинского района от 14 сентября 2021 года № 8-р (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Александровского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 14.09.2021 № 8-р (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Щербактинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 мая 2021 года за № 2-19/147, аким Александровского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия в селе Жана-аул, расположенного на территории Александровского сельского округа Щербактинского района.
2. Государственному учреждению "Щербактинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Александровского сельского округа А. Омиржанов