Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 қаңтарда № 7087 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Занының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес, Аққайың ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы №08-02/946 ұсынысы негізінде, Лесной ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Лесной ауылдық округі Ленинское ауылының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының ошағын жою бойынша ветеринариялық іс - шаралардың кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Лесной ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 17 шілдедегі № 6 шешімінің (2020 жылғы 22 шілдегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6459 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы
Лесной ауылдық округнің әкімі
К. Бабаков

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Лесного сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 15 января 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 января 2021 года № 7087
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аккайынского района от 15 декабря 2020 года №08-02/946, аким Лесного сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота на территории села Ленинское Лесного сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Лесного сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 17 июля 2020 года № 6 (опубликовано 22 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6459).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Лесного сельского округа
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
К. Бабаков