Шектеу іс-шараларын тоқтату және Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Архангельск ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 мамырдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 19 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Архангельск ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 тамыздағы № 37 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 тамызда № 24098 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 01-11/209 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Құтыру ауруын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Архангельск ауылдық округі Новокаменка ауылының Береговая көшесінде белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Архангельск ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 мамырдағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22907 болып тіркелген) № 19 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Архангельск ауылдық округінің әкімі И. Рыбакова

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Архангельского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 31 мая 2021 года № 19 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Архангельского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 11 августа 2021 года № 37. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 августа 2021 года № 24098
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 19 июля 2021 года № 01-11/209, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на улице Береговая села Новокаменка Архангельского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бешенства.
2. Признать утратившим силу решение акима Архангельского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 31 мая 2021 года № 19 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22907).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Архангельского сельского округа И. Рыбакова