Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 қазандағы № 453 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 қазанда № 24724 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 15 қарашадағы № 490 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі әкімінің 15.11.2021 № 490 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 5 қазандағы № 01-11/264 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі Бескөл ауылының Киров көшесіне ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы
Бескөл ауылдық округінің әкімі
К. Дарбаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 8 октября 2021 года № 453. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 октября 2021 года № 24724. Утратил силу решением акима Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 15 ноября 2021 года № 490
Сноска. Утратил силу решением акима Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 15.11.2021 № 490 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 5 октября 2021 года № 01-11/264 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на улицу Кирова села Бесколь Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бескольского сельского округа Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
К. Дарбаев