Шектеу іс-шараларын тоқтату және Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 наурыздағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 15 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің 2021 жылғы 10 тамыздағы № 38 шешімі. Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 тамызда № 24042 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 13-13/117 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округінің Минкесер ауылының Целинный көшесінде құтыру ауруы ошағын жою жөніндегі ветеринариялык іс-шаралар кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 31 наурыздағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7208 болып тіркелген) № 15 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
Новомихайлов ауылдық округі
әкімінің міндеттін атқарушысы
Д. Сергалиев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 15 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 10 августа 2021 года № 38. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 августа 2021 года № 24042
В соответствии с пунктом 1 пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2021 года № 13-13/117, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага болезни бешенства на улице Целинная села Минкесер Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 15 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7208).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Новомихайловского сельского округа
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Д. Сергалиев